Co was wkurza w TV?

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
TV przestaje być powoli dla ludzi poszukujących i spragnionych kultury. Pozostają jedynie alternatywne media, np, ten blog jest fajny - http://kulturasieliczy.pl/
 

jed94

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tuchola
Mnie osobiście dobijają programy typu "Która gwiazda puści większego bąka?". Jaką to trzeba więc sieczkę w głowie, żeby takim czymś się interesować... Do czego taki program prowadzi? Tak naprawdę do tego, żeby ci "znani z tego, że są znani" nadal mogli być znani u uwielbiani przez bandę matołów.

Wiem, że bez reklam w telewizji wszystko by się sypnęło, albo za wszystko trzeba byłoby jeszcze sporo więcej płacić, jednak nie rozumiem kilkakrotnego puszczania reklamy "Pani domu" czy nowego proszku do prania w czasie trwania jakiegoś filmu sensacyjnego o godzinie 0.30... Jaki procent publiczności będzie zainteresowane tym produktem? To bez sensu... W czasie np. "Na wspólnej" to niech lecą reklamy dla tej konkretnej publiki a kiedy indziej inne, wtedy reklamy będą odnosić praktycznie ten sam skutek, jednak będą o jakąś część KRÓTSZE!

Czy w tej telewizji to nie pomyślą że film erotyczny nie jest oglądany przez zbyt wielu potencjalnych czytelników "Pani domu" :D :D :D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Normalny człowiek siedzi sobie i ogląda reklamy a tu mu je przerywają jakimś filmem ;)
Kiedyś TV oglądałam bardzo często, teraz sporadycznie jak jest jakiś film.
Tak ogólnie nie znajduję w TV nic zbytnio ciekawego...
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Wkurza mnie Polsat. Za całokształt. Gówniane programy, filmy klasy Z przerywane 40 minutowymi reklamami. Na szczęście teraz nie posiadam tego programu na dekoderze i mam spokój.
 

Foxit26

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
0
niektóre stacje pokazują pierdoły ! dno i trochę mułu !
o reklamach juz nie wspomne !;/
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To może nie tyle wkurzało mnie w TV, tylko w sytuacji związanej z oglądaniem, jak muszę na cwhilę odejść, no ale problemu nie ma bo mogę sobie na dekoder n nagrywać. A tak to wkurza mnie to, że jak są reklamy na jednym kanale, to są na wszystkich
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
ja podobnie jak Dirk nie używam tego badziewia a jeśli już to rzadko i sporadycznie
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
To może nie tyle wkurzało mnie w TV, tylko w sytuacji związanej z oglądaniem, jak muszę na cwhilę odejść, no ale problemu nie ma bo mogę sobie na dekoder n nagrywać. A tak to wkurza mnie to, że jak są reklamy na jednym kanale, to są na wszystkich
Nagrywanie programów - taaaaa... Fajnie by było, ale ani video, ani dekodera (?), który dawałby radę z takimi rzeczami... Też mnie wkurzają wszechobecne reklamy... Ostatnio mnie Discovery dobiło - wszystkie kanały dokładnie w tym samym momencie miały reklamy :mruga: a co gorsze - ten durny konkurs smsowy był "na tapecie" :mruga: Masakra...
 

PenrynHD

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Reklamy, ale zawsze nagrywam programy na dekoder i potem oglądam, nie ma reklam :)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie obraź się o to, ale przestań korzystać z caps locka, bo gwałtownie czerwona żarówka nad głową mi się zapala, dym uszami zaczyna wylatywać, oraz dopada mnie złość widząc coś takiego. ; )
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Dodatkowo wkurza mnie coraz większy spadek intelektualny programów. Coraz mniej rzeczy w Tv, które są w stanie pobudzić do myślenia. O braku kultury nie wspomnę, bo każdy widzi, że coraz mniej jej w tv.
 
A

Aulelia

Guest
Oj, sporo rzeczy mnie irytuje w polskiej telewizji. Po pierwsze, wiadomo, reklamy. Nie miałabym nic przeciwko im, gdyby były krótsze. Po drugie, stare filmy, puszczane po n razy. Po trzecie, coraz więcej kiczu, coraz więcej przewidywalności i coraz więcej nudy w coraz nowszych programach rozrywkowych.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
najbardziej mnie wkurzaja reklamy trwają bardzo długo czasem nawet 30 minut
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dodatkowo wkurza mnie coraz większy spadek intelektualny programów. Coraz mniej rzeczy w Tv, które są w stanie pobudzić do myślenia. O braku kultury nie wspomnę, bo każdy widzi, że coraz mniej jej w tv.

A uważasz, że programy typu tv show mają na celu pobudzenie do myślenia? Nie sądzę. A kultura jest jak widać na przykładach "wszystko robiących pseudo gwiazdek" jest niepożądana.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wkurza mnie, że media bardzo zaczęły manipulować opinią publiczną i naginać ją wedle własnych potrzeb (przeinaczając fakty), a ludzie coraz częściej wierzą ślepo telewizji
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Wszystkich najbardziej wkurzają reklamy! Reklamówki wciskają się w mózg i podświadomie to te produkty wybieramy idąc do 'markietu'.
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Reklamy są dobre gdy w trakcie filmu chcesz sobie przynieść soku itp. ale przy reklamach trwających tak długo można by obiad ugotować.
Filmy są powtarzane tysiące razy,a programy rozrywkowe czy seriale to plagiaty z zagranicznych telewizji.
Także nic nie zaskakuje,i nie umieją nawet zainteresować.
A najgorsze jest to że za powtórki itp kit trzeba płacić.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
A mnie wkurza to, że zazwyczaj na prawdę fajne filmy są emitowane bardzo późno (1-2 w nocy), kiedy ja akurat na drugi dzień muszę wcześniej wstać :/ a o normalnych porach lecą zwykle jakieś badziewia albo po raz n-ty puszcza się ten sam film...
O reklamach nie wspominam, takie krótkie 5 góra 10 minut są ok, ale nie 30 :mruga:
 
Do góry