Co was wkurza w TV?

littlejoy

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ostatnio praktycznie nie oglądam TV... jeśli nie wykupi się jakiegoś pakietu to można pstrykać w nieskończoność, a i tak nic się nie znajdzie, same durne, puste programy albo równie durne reklamy. Żal oglądać ^_^
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Prawie wgl nie oglądam TV, może nie prawie, a wgl... ;pp
Ale jak już wyłożę się przed TV to od zawsze irytowały mnie bezsensowne reklamy o idiotycznym przekazie.
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
reklamy. Same w sobie jeszcze bym zniosła, ale czy taki polsat musi puszczać na jednej przerwie tę samą reklamę 2, 3 razy ?
denerwują mnie też reklamy typu ta bakusia. tak, małysz na pewno jadł bakusie, jak był mały :D fajną ma mamę/ żenada.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ostatnio trochę siedzę i oglądam ale do białej gorączki doprowadza mnie reklama z kupą. Nie!!!!! Żenada.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Mnie wkurza coraz niższy poziom programów i filmów. A za głupawe seriale, to jestem gotowa nawet zastrzelić :phi: Nie ma już za bardzo co oglądać.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A mnie wkurza to, że szefowie kanałów TV zakładają, że wszyscy widzowie to co najwyżej ćwierćinteligenci i puszczają papkę. Inteligentni ludzie też mają ochotę obejrzeć coś wartościowego w TV.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Reklama Soraya z Foremniak i ,,Majka''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Autorowi tego założonego wątku powinienem raz a porządnie uściskać dłoń za pytanie, które nam zadał. Jestem w stanie poprzeć swoich przedmówców z tego względu, że reklamy, które nagle przerywają emitowanie programu wyprowadzają z równowagi sporą rzeszę widzów. To jest w zupełności niepotrzebne zwłaszcza, gdy przed rozpoczęciem danego programu jest przedstawiona cała seria reklam, które z roku na rok są coraz to bardziej absurdalne i kompromitują pomysłodawców zaprezentowaną tam głupotą, chociażby w przypadku reklamy play'a, która niegdyś przedstawiała ojca dającego synowi prezerwatywę, bądź też w przypadku turbodymomena, który był w stanie zawstydzić każdego, ale bądźmy realistami, bo przecież większość i tak z nas przestała zwracać uwagę na to, co pociskają nam w reklamach oraz na bilbordach i będąc w typowym supermarkecie klient sięga ręką na półkę po to, co przykuwa jego wzrok, jeżeli chodzi o podstawowe artykuły spożywcze, bo wiadomo, że statystyczny polak często nie może sobie pozwolić na zbyt wiele ze względu na zamieszczoną cenę na opakowaniu, która nieraz powoduje, że dostaje zawrotu głowy, ale oprócz reklam negatywnie na mnie działa cały ten show biznes z udziałem gwiazd, które robią wokół siebie niepotrzebny szum na estradzie, bądź w kulisach seriali robiąc z siebie nie wiadomo kogo byleby zostać pępkiem tego zagmatwanego świata już nie mówiąc o politykach w roli mistrzów ciętego odzewu, by zagiąć kogoś z opozycji, a potem toczy się taka bezcelowa wymiana zdań z coraz to bardziej dennymi odzywkami. Jednym zdaniem ogół telewizji mnie 'wkurza'.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
A co do reklam, to wiecie co jest wk**wiające na maxa w nich? Że ponad 70 % to reklamy leków!!
To naprawdę przerażające! Bo oglądamy na okrągło takie reklamy, uważamy się za specjalistów co do czego, a ostatnie słowa lektora ,,Przed użyciem zapoznaj się.. bla bla bla'' mamy w d**ie :/

Albo przesadzamy z ich nadużyciem. Boli głowa: hmm w tej reklamie też tą głowa bolała, wzięła to i przestało!
A poza tym, te reklamy są tak drętwe :/

aha! i zauważyliście, że gdy oglądacie program, i nagle są reklamy się się tak jakby podgłasza? Szczególnie gdy jest już noc i chcesz sobie jakiś film obejrzeć, gdzie zanim miną reklamy to już zasypiasz. Ale gdy np. na TVN leci ta muzyczka zaczynająca reklamy ,,tym ty rym'' to energicznie przyciszasz, żeby innych nie obudzić bo te reklamy tak napie*rzają po głośnikach? ;/
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Dokładnie. Teraz społeczeństwo zamiast udać się do lekarza pierwszego kontaktu, to woli porywać się bezpośrednio na aptekę po lekarstwo, które zareklamowano w odbiorniku, ale nic dziwnego, skoro firmy farmaceutyczne w taki właśnie sposób pragną dorobić się zysku w celu rozreklamowania danego produktu, by nakłonić sporą rzeszę naiwnych klientów z dolegliwościami do jego zakupu.
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ja to raczej rzadko kupuje w aptece to co zobacze w tv, ale moze jestem wyjatkiem.
Korzystajc z tematu dopytam sie od kiedy wejdzie w zycie zakaz emitowania reklam ktorych poziom głośności przekracza ten od emitowanego programu?
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Mnie w telewizji wkurza telewizja i rząd. Już nie mówię o stronniczości niektórych kanałów... A tak już całkiem to:

- reklamy piorące mózgi i w ogóle wszystkie reklamy, które mają wcisnąć g*wno jakiejś firmy jak największej ilości osób

- propaganda telewizyjna i przedstawianie faktów w taki sposób, aby przekazać to tak jak oni chcą, oszukując tym ludzi

- podatek

- całość puszczanego syfu, który widzowie muszą oglądać za kolosalne pieniądze

- idioci, debile itp. postaci show-biznesu

- pranie mózgów i narzucanie mody, na co jest podatna młodzież

- Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

- I cholerne sensacje na których robią kasę... O zginęło dużo ludzi! Zróbmy sensację jak to nam ich żal! Zrobimy nawet czarne logo. Żerujmy na tragediach!


Dlatego od dawna już z pogardą patrzę na telewizję, no chyba że puszczą jakieś stare bajki, seriale filmy, bądź programy popularno naukowe. A tak to nawet nie patrzę na to pudło zakłamania i światowej propagandy.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
To niestety prawda - jeżeli kiedykolwiek TV (ma tu na myśli państwowe kanały) miały jeszcze jakąkolwiek misję, to teraz już jej nie mają. Kultura w TV umiera - a wraz z nią poziom duchowy i intelektualny Polaków. Pozostają jeszcze inne media, ale i tam kultury coraz mniej.
 

DanceMacabre

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Dzierżoniów
Wiem, że już sporo odpowiedzi na ten temat czytaliście, ale i ja chce dorzucic te przysłowiowe 5 groszy. Temat przeczytałem i to co napisze będzie pewnym podsumowaniem, a jeśli ktos stwierdzi, że to plagiat jego wypowiedzi to pisac na PW i dokonam edycji.

Jak już napisało wielu użytkowników forum, najbardiej dobijają reklamy. Oglądasz tu sobie komedie, a po 15 minutach reklamy zaczynasz się pyta osoby, z którą oglądasz "ej, a ilu już jest trupów w tym horrorze?"..
Programy typu "Taniec z gwiazdami"-czyli zgadnij kto jest gwiazdą, też nie urozmaicają telewizji. Ogólnie dzisiejsza telewizja to jedna wielka pogoń za pieniędzmi. Szczyt głupoty to dla mnie program "Moment prawdy", chociaż to tylko jeden z wielu argumentów na to, że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, a co grsza nadal mamy czas i kto wie czy za rok nie zobaczymy programu, w ktorym pary wymieniały by się na jedną "noc" swoimi partnerami (w dzisiejszych czasac w cale by mnie to nie zdziwiło. Mam jenak nadzieje, że do tego nie dojdzie.
Jednak, aby nie powtarzac już więcej, że Polacy to zrzędy i widzą tylko złe strony zapraszam do tematu, którego stworzylem
zmotywowany tym tematem.
Za braki liter przepraszam- problemy z klawiaturą.

http://www.forumowisko.pl/topic/141138-co-lubisz-w-tv/
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
A mnie publicystyka polityczna męczy...lepszy film, albo spektakl, albo cokolwiek innego
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Racja - za dużo polityki w TV. Jak nie reklama to polityka, jak nie polityka to reklama. A na kulturę czasu już nie ma. I naród się cofa intelektualnie i duchowo.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
a nie wkurza Was też to, że w serialach typu ,,Na Wspólnej'' czy jakimkolwiek to są ch*lernie nienaturalne dialogi młodzieży? xD czasami aż śmieszne :D
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
W zasadzie dziś powtórnie zostałem widzem oglądającym popołudniowe wiadomości bezsensownego ośmieszania się głąbów z parlamentu. Zamiast odsłaniać na szklanym ekranie cyrk polityczny, to media powinny szukać konkretnych wieści z tego świata, które będą miały jakiekolwiek znaczenie oraz wpływ na obywateli z tego względu, że ogół społeczeństwa wkur.wia się za przeproszeniem będąc zmuszone do oglądania jakby kulisów politycznych, gdzie każdy z osobna rzuca w drugiego mięsem, które powraca z dwukrotnie większym smrodem, mimo tego wszystkiego, to całkiem dobrze wiedzieć, kto posiada nierówno pod sufitem. A co do niektórych seriali, to niemalże każdy odcinek jest tworzony na siłę, aby przykuć wzrok do ekranu przeciętnego widza, chociaż aktorzy po to są, aby maskować własne prawdziwe 'ja' za pomocą treści w scenariuszu i dać mylny przykład ludziom, jak w rzeczywistości przebiega życie, w którym zazwyczaj stosunki między kobietą, a mężczyzną mkną do miłości, awantur, zdrady, rozstań, a następnie w niektórych przypadkach do nagłych powrotów. Oprócz gonienia wśród pomieszczeń, toczenia dialogów, codziennych rutyn, odbieranych telefonów, markowych samochodów, ględzenia o zmartwieniach, okazywania czułości, awanturach w rodzinie, oraz stosowania przemocy, to mogliby wreszcie przedstawić coś wziętego z życia przeciętnego człowieka mieszkającego w tym państwie z dawką optymistycznego nastawienia do życia, co zdecydowanie nie byłoby duplikatem tego całego ogólno serialowego szmelcu. Podsumowując idealny serial powinien zawierać w sobie powiew oryginalności, być przesiąknięty zawrotem niespodziewanych wydarzeń, spektakularnych koncepcji na odcinek, oraz powinien być naturalny bez ukazywania zbędnego bogactwa.
 
Do góry