Co was wkurza w TV?

Szarik890

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Siema! Temat co was wkurza w tv? Mnie wkurzają reklamy na Polsacie tak długo trwają że zapominam co oglądam :/
Wkurzają mnie też te programy typu "jak oni śpiewają" czy "taniec z gwiazdami". To moje zdanie na temat tego czego nie lubię w TV <_<
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Telewizja jako taka mnie wkurza, generalnie mało można znaleźć ciekawych programów. Toteż zamiast psuć sobie nerwy lepiej wyłączyć odbiornik i coś poczytać.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
mmm mnie irytuje to że nie ma żadnych nowości w tv no o reklamach nie wspomnę... Lecz nie powiem że nie ogladam
 

Kuba-Grabowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Telewizja jako taka mnie wkurza, generalnie mało można znaleźć ciekawych programów. Toteż zamiast psuć sobie nerwy lepiej wyłączyć odbiornik i coś poczytać.
Dokładnie. Ja sam też nie korzystam. Zdecydowanie wolę Internet, który daje możliwość dobrania sobie treści wg. własnego uznania/własnych potrzeb. Oczywiście bez popadania w skrajności - komputer też potrafi być świetnym złodziejem czasu.

A żeby nie odbiegać od tematu - może nie wkurza, ale bardzo martwi, że telewizja robi ludziom papkę z mózgu. Większość moich znajomych marnuje mnóstwo czasu na seriale, a potem jeszcze trochę, żeby wymienić ze znajomymi informacje o życiu serialowych bohaterów. Zajmują się życiem ludzi, którzy nie istnieją, a nie są w stanie zmienić niczego w swoim życiu. Niekiedy potrafią powiedzieć więcej o życiu Maćka, Eli, Karoliny itd. niż o swoim. To jest dla mnie najbardziej trapiące. :p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Reklamy mnie nie denerwują póki można głos wyłączyć. A z samym ich istnieniem w ogólnodostępnych kanałach jestem jak najbardziej pogodzony. Denerwuje mnie atmosfera: hałaśliwa, rozkrzyczana, rozpiszczana, sztucznie wyszczerzone zęby i roześmiane mordy prezenterów-pozerów i atmosfera wielkiego "szoł". W serwisach informacyjnych drażnią mnie mentorskie miny i pouczający ton dziennikarzy, którzy bardzo często są intelektualnymi miernotami i niespecjalnie rozumieją o czym mówią (nie mogą po prostu przekazać informacji oszczędzając nam swych błyskotliwych komentarzy?).

TV oglądam dziennie średnio z 20'.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja również rzadko oglądam TV ;P
W tvp jest plus, bo podczas filmów nie ma reklam, ale... nie ma co oglądać :p W polsacie cały czas są reklamy :/ Jedynie tvn jest w miare ok.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Co mnie wkurza ? Reklamy to po pierwsze, szczególnie przy premierach jakichś kultowych filmów. Po chwili zapominam o tym jaka była ostatnia scena w filmie. No i jeszcze Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają oraz głupie seriale, które co chwilę zapodają. Brakuje mi horrorów i tych prawdziwych komedii, przy których można się tarzać ze śmiechu. Szczególnie denerwują mnie reklamy typu 'wyślij sms o treści ... aby wspomóc leczenie Tomusia' itd. Jeszcze niedawno mówiono o tym, że takich reklam już nie będzie, teraz jest ich coraz więcej.
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Reklam raczej się nie pozbędziemy, ale czasami strasznie mnie wkurza jak one się już kończą. Pojawia się logo stacji i człowiek czeka na ciąg dalszy programu czy filmu, a oni jeszcze dowalają kilka reklam :/
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja generalnie nie ogladam TV, z racji tego ze mieszkam poza granicami naszego pieknego kraju, jednak mam dostep do polsatu cyfrowego to poprostu nie ogladam bo program TVP jest zapchany albo serialami typu M jak Milosc czy Klan. Wieczorami wielkie hity typu Zabojcza Bron czy Parszywa 12stka poraz nty. Jedynie co ogladam qw polskiej telewizji to Wiadomosci czy czasem dokumenty na discovery ktore tez pomalu zaczely schodzic na psy (kto chce ogladac kolesia ktory czysci kanaly sciekowe czy wklada reke w konski odbyt....)
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
W sumie to TV rzadko oglądam, bo:

a) Nie ma nowości (chodzi tu zarówno o filmy, jak i seriale) :(
b) Reklamy :/
c) Kiepscy lektorzy + cenzura :phi:
d) Jeśli już jest już coś wartego obejrzenia, to o 23:50 :przewraca:
e) W TV muzycznych nie grają muzyki, tylko jakieś Reality Showy :bijeglowe:

Po zastanowieniu to chyba jeszcze tylko sport i programy informacyjne w TV oglądam :lol:
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
reklamy i tendencyjna polityka promowana przez gwiazdy tv typu lis olejniczak i innych takich mądrych inaczej <_<
poza tym nie mam tv i już nerw mi nie skacze od 3 lat :]
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
wiadomo-reklamy :/
ale też wszelkiego rodzaju "szoł",durne seriale,których tytuły są do siebie podobne i w których grają "wielkie gwiazdy" (i te "gwiazdy" występują później w "szoł")
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
sporo i może dlatego tak rzadko ją oglądam... reklamy; brak ciekawych propozycji; to, że co święta - ale nie chodzi tylko o święta - lecą te same filmy (pamięta ktoś np. święta Bożego Narodzenia bez Kevina?); coraz niższy poziom programów telewizyjnych, o serialach już nie wspominając, bo są poniżej krytyki; do tego promowanie "gwiazdek" i jak to się mówi "osób, które są znane z tego, że są znane" i jeszcze to, że cokolwiek nie włączę widzę Ibisza i Kasię Cichopek - naprawdę nie ma nikogo innego w tej telewizji? <_<
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
sporo i może dlatego tak rzadko ją oglądam... reklamy; brak ciekawych propozycji; to, że co święta - ale nie chodzi tylko o święta - lecą te same filmy (pamięta ktoś np. święta Bożego Narodzenia bez Kevina?); coraz niższy poziom programów telewizyjnych, o serialach już nie wspominając, bo są poniżej krytyki; do tego promowanie "gwiazdek" i jak to się mówi "osób, które są znane z tego, że są znane" i jeszcze to, że cokolwiek nie włączę widzę Ibisza i Kasię Cichopek - naprawdę nie ma nikogo innego w tej telewizji? <_<
dokładnie i jeszcze te reality-show, Big Brothery, Tańce z gwaizdami na lodzie :mruga: , Jak oni śpiewają i inne tego typu bzdury...ktoś to jeszcze ogląda? :pokrecony:

dlatego praktycznie nie oglądam telewizji, okazjonalnie co najwyżej
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
wkurza mnie większosć rzeczy zaczynajac na reklamach poprzez 'wielkie gwiazdy' kończąc na programach/filmach/serialach. Jedyne co oglądam to bajki na minimini i czasem na disnej czanel. :D ale zeby nie było mój brat mnie zmusza, wiec na pamięć znam wszystkie misie, chodzące piłki, gadające samochody i inne.
 
Do góry