Co to jest miłość?

V

Vaffik

Guest
Miłość to wspaniała sprawa. Przyszła hucznym krokiem po trzydziestce. Tyje! Nie ja. Ta miłość! Tyje z dnia na dzień. Im dłużej razem jesteśmy tym ta miłość piękniejsza. Jest to stan którego nie da się opisać. Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu kochałem mocniej jak teraz. Tęsknota włącza się już po kilku godzinach. Sama...
z siebie. Nigdy nie uderzyłem! Nigdy nie wyzwałem! Nigdy nie krzyknąłem! Zawsze tulę choć bez słowa to i tak ona wszystko wie... ....
Nie był bym w stanie sie rozstać. Gdyby jej nie było - zwariował bym. Przeżyliśmy wszystko. Wypadki, choroby, szpitale. Zawsze razem jedno koło drugiego.
Tego nie da się przenieść na papier... To trzeba przeżyć...
W ogień za nią polecę! Bez chwili wahania oddał bym życie!
Kiedyś, dawno dawno temu wpajano mi że dwa takie same charakterki pozabijają się! G... prawda! Mamy takie same myśli! Takie same zainteresowania! Wszystko jest takie samo! Tok postępowania, myslenia i cała ta życiowa reszta!
Dlaczego więc się nie pozabijaliśmy?
A no dlatego że ... oba charaktery są takie same! Dlatego że dzięki braku odmienności - rozumiemy się bez słowa!!!!!!!!
Zróbcie to w przypadku dwóch innych charakterów! Leją się i leją bo... jedno drugiego nie rozumie!
Wiec gdzie ta "przedwojenna" teoria o przeciwnych charakterkach???
Gdzie?

Dzisiaj wystarczą gesty. Ruch ciała. Mina na twarzy... Tyle wystarczy w związku z wieloletnim stażem by ... sie rozumieć!
Piękne jest życie...
 

Wellness

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Odpowiedzcie mi na jedno podstawowe pytanie, czy kochac mozna tylko raz? Czy mozna powiedziec ze kochalo sie dwa razy albo i wiecej?
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Miłość to wyrzut neotransmitera zwanego dopaminą do mózgu, stymulowany oksytocyną lub wazopresyną. Tadam!
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
miłość jest wtedy, kiedy budzisz się i zasypiasz z myślą o tej osobie, kiedy ie o nią martwisz i wszystko jest nie istotne tylko ta jedna osoba.
 
Do góry