Co to jest miłość?

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miłość nie ma jako takiej teorji objaśniającej co to jest miłość. Bo kazdy z nas słowo miłość rozumie nie co inaczej. Dla mnie miłość to piękne uczucie którym człowiek obdarza osobę i zrobi wszystko by ta osoba była przy jego boku i czuła się szcześliwa. Jak dla mnie miłość to nie tylko bycie z kimś w tych dobrych chwilach ale bycie przy kimś zawsze a przedewszystkim wtedy kiedy jest źle, by ta osoba czuła naszą obecność.
 

anita89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie, zapach ciała o poranku i uczucie szczęścia w duszy ;)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ja bym powiedziała, że miłość, to czasami zranione serce. A tak na poważnie to zjawisko sensualne.To coś,co się czuje, czego nie można ubrać w żadne słowa,ani nie można tego dotknąć. Miłość to wzajemne wspieranie się w najtrudniejszych chwilach swojego życia, przytulenie, zrozumienie,delikatność. I trzeba też pamiętać, że miłość może przyjść w każdym wieku.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Miłość to uczucie głupie,
zaczyna się na ustach,
a kończy się na ... rymie
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
Co to takiego miłość? Ależ to proste. Miłość to więź. Nie da się jej scharakteryzować, zamknąć w szablonie, bo każda miłość jest inna, bo każdy człowiek jest inny.
Miłość jest i rodzi się w nas. Trwa niezależnie od wszystkiego. To jest miłość. A resztę niech sobie każdy dopisze, jak chce.
Na miłość trzeba sobie zasłużyć. Bo można przejść obok niej i nie dostrzec.
Kocham i jestem kochana.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
No właśnie - skorzystać, oto miłość
I to nie jest kłamstwo, bo miłość bywa różnorodna - do kogoś, do siebie, do rzeczy, do kraju, do ludzi w ogóle
 

Shizu-chan

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Mniej więcej Głogów
Miłość to po prostu reakcje chemiczne w naszym organizmie, ale chcę wierzyć, że to coś więcej. ^^
To uczucie jest inne niż zauroczenie, ponieważ chcesz być z tą osobą mimo wad.
Wybaczasz jej to, że nie jest ideałem i nie obrażasz się, że "oj on mi nie odpisuje jak mógł?!"
To jest właśnie miłość..
Uczucie, które tak na prawdę trudno opisać.
 

lady29721

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
hah :D fajny ten temat daje do myślenia .. to może ja powiem tak jak tą miłość czuje na osobie którą teraz kocham ... Tylko nie wiem jak to wytłumaczyć bo kocham go za nic tak po prostu nie obchodzi mnie jego wygląd paraliżuje mnie gdy słyszę jego głos ... znaczy więcej niż moje szczęście po prostu
 

porcelana0

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miłośc to spokój codzienności... brak lęku i strachu o jutro... uśmiech o poranku i pocałunek wieczorem... To ktoś kto jest obok gdy go potrzebujesz...Kto rzuci wszystko bo jest Ci potrzebny...Kto będzie walczył z całym światem gdy ten Cię skrzywdzi... Kto przytuli bez słów gdy zapłaczesz... To uczucie gdy się uśmiechasz sama do siebie, szczere, czyste... To wspomnienia przeszłości i wspólna przyszłośc... Miłośc... istnieje?
 
R

Righteousness

Guest
Miłość to wspólne jedzenie czekolady? (W końcu prawie wszyscy ją lubią ;))
 

Dreamer Girl

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miłość- to coś co dodaje skrzydeł na każdym kroku, to zaufanie, wiara. Sprawia, że świat jest lepszy, uśmiechamy sie bez powodu do otoczenia. Budzimy się i zasypiamy myśląc tylko o drugiej osobie. Minuty bez ukochanego, to wieczność. Kocham, ale nie jestem kochana i te minuty to męka...
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Miłość dodaje skrzydeł,ale trzeba uważać, aby zbyt wysoko nie odlecieć, bo potem upadek jest bardziej boleśniejszy. A miłość to szczęście bycia razem, ponieważ to szczęście mnożymy razy dwa, a problemy dzielimy przez dwa.
 
R

Righteousness

Guest
To procesy w mózgu, przez które człowiek staje się lepszy lub gorszy. To zależy od tego, w kogo "Amor trafi"...
 
Do góry