Co sadzicie o prostytutkach ?

N

Naxxramas

Guest
Pluto18
A jesli porzadne dziewczyny leca na moja kase a nie na mnie to jak z tego wybrnac ? Nie opowiadac im duzo o sobie ? Bo wiekszosc z tych co mialem Chyba kochalo stan mojego konta a nie mnie z charakteru. Dobra juz kij z ta kasa i moim ojcem Kim on jest , chodzi o to ze nawet bedac w zwiazku nie czulem sie do konca kochany mozna powiedziec bo czulem ze to nie to i odchodzilem zazwyczaj

Odwieczne pytanie. Jak znaleźć miłość mojego życia. Chcesz znaleźć prawdziwą miłość ? To spójrz w lustro.

Jeśli Ty sam pierwszy nie zaczniesz emanować miłością do wszystkiego wkoło to Wszechświat nie będzie miał możliwości Ci tego odzwierciedlić - zamiast tego przyciągasz istoty takie, które emanują podobną wibracją do Twojej.


Extraterrestrial
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
To juz nie chodzi o sam zwiazk ,ale mysle ze bezwarunkowa milosc do samego siebie mi sie przyda masz racje. Zauwazylem tez ciekawa rzecz Jak jestem szczesliwy to wszyscy wkolo tez , ludzie jakby przejmuja od nas nasze emocje , na zasadzie lustra.
 
D

dave123

Guest
No owszem ludzie przejmują nasze emocje , ale pamiętaj , że ludzie są raczej egoistami , więc zazwyczaj prawie każdy szuka jakiegoś interesu w znajomości z drugą osobą.... tym interesem mogą być np. czyjeś uczucia , pieniądze , koleżeństwo , znajomości w załatwieniu czegoś itp.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
No mam to na uwadze, zdarzylem zauwazyc ze nikt sie nie martwi o nikogo :) ale tacy jestesmy.
 
N

Naxxramas

Guest
pluto18
zdarzylem zauwazyc ze nikt sie nie martwi o nikogo :) ale tacy jestesmy.

Nieprawda, ja pomagam ludziom na ulicy jeśli mnie o to poproszą, wykupuję zwierzeta z rzeźni w miarę możliwości oraz pokazuję ludziom wiele rzeczy. że można robić coś inaczej niż wszyscy myślą. Jestem burzycielem systemu, ale nie ludzkiego xD

Extraterrestrial
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
No ale takich ludzi jest malo , wiekszosc martwi sie tylko o siebie i ma gdzies innych.
 
E

Elen

Guest
Alez oczywiscie ...macie racje. I dlatego, ze ja jestem wredota <czasem> to przyciagam same cholery damskie i meskie uhahaha. :D Ale przynjamniej jest wesolo. ;)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Sam kiedyś przyjaźniłem się z prostytutką i niestety mam mieszane uczucia.

Z jednej strony normalna kobieta z którą można pogadać, a z drugiej strony zupełnie pochłonięta i poświęcona swojej pracy. Z czasem wyszło, że jednk nie ma do siebie żadnego szacunku i generlanie lubi swoją "pracę" i nie ma żadnych oporów, do tego potworna i płytka ignorantka.

Jeśli chodzi o korzystanie z usług....to zdecdowanie nie. Po zerwaniu z dziewczyną i skończeniu z masturbacją czasem miewam desperackie myśli żeby skorzstać z usług prostytutki, ale szybko przychodzi opamiętanie i uświadamiam sobie, że prostytutka nie da mi tego co szanująca się, kochająca mnie kobieta.

Według mnie nie warto.
 
E

Elen

Guest
stickydude napisał:
Z jednej strony normalna kobieta z którą można pogadać, a z drugiej strony zupełnie pochłonięta i poświęcona swojej pracy. Z czasem wyszło, że jednk nie ma do siebie żadnego szacunku i generlanie lubi swoją "pracę" i nie ma żadnych oporów, do tego potworna i płytka ignorantka.

(...) szybko przychodzi opamiętanie i uświadamiam sobie, że prostytutka nie da mi tego co szanująca się, kochająca mnie kobieta.

Według mnie nie warto.
Moze nie kazda z nich jest "plytka ignorantka". Ale trzeba brac pod uwage, ze ta "praca" wykonywana dlugo okropnie ryje psychike. W pewnym sensie trzeba sie wyzbyc emocji, zeby wytrzymac w tym zawodzie. Wiele dziewczyn "znieczula sie" uzywkami. Z tym, ze psychika jest jak gabka, i nawet jak sie wydaje ze nic do siebie nie zaciaga, to tylko pozory. W koncu kiedys ta gabka odda caly brud, jaki zaabsorbowala. Moim zdaniem to dosc ciezki kawalek chleba. Staram sie nie oceniac ludzi zbyt surowo, czasem zycie wymusza rozne sytuacje.
 
N

Naxxramas

Guest
Szczerze mówiąc sam kiedyś przyjaźniłem się z jedną prostytutką i bardzo ją lubiłem - byla dla mnie bardzo szczera, otwarta i miła. Naprawdę świetna istota, ale trzeba rozróżnić miłe spędzanie czasu od samoświadomości na poziomie ignoranta xD

Energia sexualna używana w ten sposób obróci się tylko na waszą niekorzyść.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
O Sticky dzieki ci za tego posta , wlasnie sobie uswiadomilem ze nie warto. Z masturbacja skonczylem , znudzila mi sie , chyba wyroslem z tego . A kase zainwestuje w siebie.
 
D

dave123

Guest
Naxxramas napisał:
Szczerze mówiąc sam kiedyś przyjaźniłem się z jedną prostytutką i bardzo ją lubiłem - byla dla mnie bardzo szczera, otwarta i miła. Naprawdę świetna istota, ale trzeba rozróżnić miłe spędzanie czasu od samoświadomości na poziomie ignoranta xD

Energia sexualna używana w ten sposób obróci się tylko na waszą niekorzyść.
nie rozumiem jaka samoświadomość na poziomie ignoranta xd , ciekawi mnie po prostu pod jakim względem ta osoba była negatywna ?
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
O prostytutkach? Nie byłem u żadnej, ale podoba mi się ich uczciwość. Nie muszą wciskać kitu jak reszta durnych bab.
 
N

Naxxramas

Guest
Dave123
nie rozumiem jaka samoświadomość na poziomie ignoranta xd , ciekawi mnie po prostu pod jakim względem ta osoba była negatywna ?
Nie napisałem, że była negatywna tylko, że jej samoświadomość była na niskim poziomie. Wiele razy przychodziła do mnie i się żaliła, że nie chce już z tymi facetami uprawiać sexu, ale musi - w efekcie któregoś dnia uciekła.

Negatywne było jej życie, ale ja wiem, że w głębi serca każdy z was jest miłością i mądrością gdyż każdy z nas jest emanacją Źródła. Wszyscy potrafimy zbudować piękny świat fizycznie, ale czy psychicznie też ?

Czy ten świat tak wygląda bo nie macie narzędzi fizycznych i technologii czy dlatego, że jesteście głupcami ?
 
D

dave123

Guest
Naxxramas napisał:
Dave123
nie rozumiem jaka samoświadomość na poziomie ignoranta xd , ciekawi mnie po prostu pod jakim względem ta osoba była negatywna ?
Nie napisałem, że była negatywna tylko, że jej samoświadomość była na niskim poziomie. Wiele razy przychodziła do mnie i się żaliła, że nie chce już z tymi facetami uprawiać sexu, ale musi - w efekcie któregoś dnia uciekła.

Negatywne było jej życie, ale ja wiem, że w głębi serca każdy z was jest miłością i mądrością gdyż każdy z nas jest emanacją Źródła. Wszyscy potrafimy zbudować piękny świat fizycznie, ale czy psychicznie też ?

Czy ten świat tak wygląda bo nie macie narzędzi fizycznych i technologii czy dlatego, że jesteście glupcami ?
O to tobie chodzi , laski w tym pracujące to raczej mają tak czesto jednej strony myślą sobie jak fajnie łatwa kasa , może jakiś pociąg do seksu , podbudowanie ego. , że faceci chcą się ruchać ze mną i jeszcze za to zapłacą , a z drugiej mają uczucie wstrętu do siebie bo robią coś co społecznie jest nie moralne... , poza tym pewnie mają uczucia , że faceci ich nie szanują itp. bo robią jako takie zabawki seksualne itp.
 

aga_92

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
12
Punkty reakcji
2
Pluto18, mam na co dzień do czynienia z dziećmi lekarzy, profesorów, sędziów - studiuję medycynę. Większość z nich to fajni, normalnie ludzie. Nie obnoszą się majątkami rodziców i luksusowym życiem. Tworzą kilkuletnie związki ze swoimi połówkami, planują wspólną przeszłość. Choć zdarzają się oczywiście wyjątki... Nie obraź się, ale wyjątki podobne do Ciebie. Wyglądasz na człowieka, który nie umie żyć bez kasy swojego ojca. Bardzo dużo sam o tym mówisz. Traktujesz kobiety przedmiotowo, a później twierdzisz, że one widzą w Tobie tylko pieniądze, którymi się obnosisz. Z drugiej strony chciałbyś tworzyć związek (naturalnie z kobietą o podobnym statusie majątkowym), ale nie dając nic w zamian. Nie rozumiem, co ma kasa do szczęśliwego związku. Zawsze myślałam, że mężczyźni cenią w kobietach klasę, inteligencję, dobry wygląd, delikatność, a nie zasobność portfela. Przecież stać Cię, żeby utrzymać swoją kobietę. Seks bez uczuć to słaba perspektywa na dalsze życie.

Prostytutek nie oceniam, niektórzy po prostu nie mają szczęścia w życiu.
 

FrancuskiWons

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zalezy co lubisz. Jesli oczekujesz anala, kropifilii, ostrego bdsm i slyszenia: "tak jasnie panie" gdy kazesz jej robic rimjoob... to wygodniej bedzie zaplacic.

W kazdym innym wypadku lepiej wybrac inny kierunek. O seks jest tak latwo, ze nie ma sensu za niego placic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry