Co sadzicie o prostytutkach ?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prostytucja była jest i będzie, nie da się żadnymi środkami zwalczyć tego zjawiska, normy moralno-kulturowe i presja środowiska może jedynie redukować te zjawisko

w celu zrozumienia pewnych podstaw zalecam obejrzenie filmu "Galerianki", jest to smutne kino, wiele wyjaśniające
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Herbatniczek napisał:
prostytucja była jest i będzie, nie da się żadnymi środkami zwalczyć tego zjawiska, normy moralno-kulturowe i presja środowiska może jedynie redukować te zjawisko
Ale po co to zwalczać? Zwalczać powinno się kryminalistów, gwałcicieli, morderców, ale prostytutki nikomu krzywdy nie robią.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale ja jestem tego samego zdania, to walka z wiatrakami

walczyć należy z sutenerstwem, z mafią wykorzystującą prostytutki
 
D

dawid326

Guest
ja w piątek idę na jakąś :D tylko zastanawiam się na jaką , był ktoś może kiedyś na prostytutkach ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
W Warszawie - ul. E. Plater przy Mariocie, Cała stolica to wie, miejsce legendarne
 
D

dawid326

Guest
Herbatniczek napisał:
W Warszawie - ul. E. Plater przy Mariocie, Cała stolica to wie, miejsce legendarne
Chodzi mi o te z roksy , ale z rejonu poznania , by to nie była jakaś typowo agencja towarzyska , typu miejsce schadzek. Bardziej mnie interesują dziewczyny przyjmujące np. samemu w mieszkaniu lub mieszkanie gdzie są np dwie dziewczyny , a nie w stylu ty uprawiasz seks z jedną laską a za ścianą inna się bzyka , bo to trochę nie przyjemne... Poza tym interesują mnie dziewczyny w granicach do 150 zł , które są dość dobre w tym co robią ;)
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie to totalny margines społeczny. Zarabiać można na różne i bardziej moralne sposoby.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przeciez to samo co prostytutki robią kobiety "łapiące" forsiastych facetów na mężów.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Marta298 napisał:
Jak dla mnie to totalny margines społeczny.
A to czemu?

Marta298 napisał:
Zarabiać można na różne i bardziej moralne sposoby.
Najniższa krajowa + nadgodziny a jak się nie podoba to wyp***dalaj. Tak czy inaczej większość moralnie zarabiających i tak jest wy**chana przez swoich pracodawców.
 
Do góry