Co Sądzicie O Biseksualistach?

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
I ja tak myślę, ale czasami - jednak podobno w ogóle kobiety tak mają. Za to zgadzam się z powiedzeniem, że nie ma znaczenia, w jakiej formie przychodzi miłość. Tu mowa o związku duchowym, a nie tylko o fizyczności, bo tak też może być, że ktoś jest bi nazwijmy to dla zabawy, bo go to podnieca ot tak, ale związku na dłuższą metę z osobą swojej płci nie planuje.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
Ja nie mam nic przeciwko osobom biseksualnym. Przeciez to normalni ludzie, tylko kochają inaczej.
nie należy ich odrzucac.
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
calujace sie dziewczyny/kobiety - tak zdecydowanie tak milo jest popatrzec fajnie byloby sie tez przyłaczyc :sexy: :sexy:
calyjacy sie kolesie- od razu paw :mruga: <_< i nie dlatego ze jestem nietolerancyjny tylko taki odruch mam wymiotny geji na filmach tylko widzialem i zawsze mnie russzy.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
ja tam do nich nic nie mam ;) mam za to do gwałcicieli... pamiętacie tą sprawę z jakimś pedofilem z podlasia który gwałcił swoją córkę? głosno o tym było jakiś czas temu...
 

Candy94

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarosław
ja tam do nich nic nie mam ;) mam za to do gwałcicieli... pamiętacie tą sprawę z jakimś pedofilem z podlasia który gwałcił swoją córkę? głosno o tym było jakiś czas temu...
A co to ma wspólnego z tematem? :p
...aż smutne czasami że żyjemy w takim kraju;((
Zgadza się, ale cóż, ciemnoty ludzkiej nie zmienisz, co widać nawet na tym forum...
I ja tak myślę, ale czasami - jednak podobno w ogóle kobiety tak mają. Za to zgadzam się z powiedzeniem, że nie ma znaczenia, w jakiej formie przychodzi miłość. Tu mowa o związku duchowym, a nie tylko o fizyczności, bo tak też może być, że ktoś jest bi nazwijmy to dla zabawy, bo go to podnieca ot tak, ale związku na dłuższą metę z osobą swojej płci nie planuje.
Facecie też tak mają, tylko niektórym trudniej się przyznać, przynajmniej w tym kraju, bo w USA do bycia bi przyznało się bodajże 30% facetów, co biorąc pod uwagę to że na pewno nie wszyscy się przyznali jest niezłym wynikiem.
@topic
W pełni ich akceptuję, również jest mi znany fakt że podobno 90% ludzi jest bi, tylko nie każdy o tym wie, a niektórzy się tego boją... Często myślę że również jestem bi i jakoś się tego nie wstydzę...
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Bardzo dobrze powiedziane :) ale niestety to zjawisko nie jest traktowane jako coś tak naturalnego i spotykanego. Nasze kochane społeczeństwo bywa tak nietolerancyjne, że aż przykro. Banalny przykład - dzieci śmieją się z rudych rówieśników w szkole. Nie wiem wprawdzie jak jest teraz, ale ja to niestety tak pamiętam... więc w sumie może to porównanie do koloru oczy wcale nie wypada tak jak miało :D
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
co do statystyk 90% bi jest prawdą. Upodobania? Każdy ma inne i zgadzam się z mitohern'em. Sam wiem, że mam skłonności do biseksualizmu ale kończy się to na poziomie platonicznym :)
 

Raszyda

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
223
Punkty reakcji
0
jakie 90% ? :mruga:
bzdura.
Biseksualizm...hm..mnie się wydaje,ze to raczej ciekawosc niż 'stałe ciągoty' :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Biseksualizm to dla mnie bzdura. Wybaczcie. Ale ja to widzę tak, iż dana osoba nie umie się zdecydować co do tego jaką płeć woli.
 

kisiel1992

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja do gejów też nic nie mam. Mi oni nie przeszkadzają. Bi też mi nie przeszkadza. Ja jestem na szczęście hetero. :D
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Ja nie rozumiem osób, które są biseksualni....
Jak można uprawiać stosunek płciowy z Kobietą i mężczyzną i w kółko to samo...
Mówią "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, a raz chłopaczek"-ale co oni maja z tego... No nic nie mają...
No cóż, ja nim nie jestem to nie wiem, ale myślę, że nie ma nic w tym fajnego...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Bardzo wiele kobiet przejawia tendencje bi, mężczyźni też, ale z tego co zaobserwowałem - znacznie rzadziej, niż panie. No cóż, irytuje mnie to trochę, że te osoby nie mogą się zdecydować, jaką płeć wolą, do końca normalne to nie jest (wg mnie), ponieważ większość osób 'skupia' się na jednej płci, czy to w przypadku homoseksualistów, czy heteryków, a osoby bi pociągają obie płci, a więc nie mają oni tak jak większość ludzi. To, że mnie takie osoby lekko denerwują, nie znaczy jeszcze, że coś do nich mam, bo nie ma co generalizować, jeden osobnik bi będzie ok (jako osoba), drugi nie.
 

Mara88

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Cóż...Jeszcze do niedawna na temat biseksualistów miałam podobne zdanie, jak "dizelkowi". Wiązałam się wyłącznie z facetami i było dla mnie oczywiste, że jestem hetero. Sądziłam, że biseksualizm jest chory, ohydny,a życie tych ludzi opiera się wyłącznie na uprawianiu seksu z kim popadnie... A później dotarło do mnie, że zakochałam się w dziewczynie... Teraz patrzę na to trochę inaczej i wiem, że w grę wchodzą uczucia identyczne, jak te pojawiające się w przypadku zauroczenia mężczyzną...
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Gdańsk
Jestem lesbijką. Byłam z dwiema biseksualistkami i obie mnie zdradziły z facetem... Także trudno mi jest obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat.
 
Do góry