Co Sądzicie O Biseksualistach?

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Mój przyjaciel jest biseksualny.Nie mam nic przeciw takim osobą, jednak nie chciałabym mieć faceta i dowiedziec sie po jakimś czasie że "lubi" również chłopców. Tak było w przypadku mojej znajomej;-(
A wracając do mojego przyjaciela to jest to dla mnie najwspanialsza osoba pod Słońcem,kocham go jak brata, zawsze mogę na niego liczyć;-) Biseksualiści są bardziej wrażliwi, lepiej rozumieja kobiety...to chyba tyle no;-))pozdrawiam!!!
 

Izula

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Z Mazur
Nie mam nic przeciw takim osobą, jednak nie chciałabym mieć faceta i dowiedziec sie po jakimś czasie że "lubi" również chłopców.

Mam to samo zdanie :)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Biseksualista...
Hmm...
W sumie to niech sobie żyją i robią co chcą...
Co mnie to obchodzi...
To ich życie...
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Nic mnie oni nie obchodza, tak samo jak homo i inni dewianci. NIech se robia ce im sie podoba. (tylko nie zrownac czasem tego z hetero, bo przecie normalne to to niejest).

PS
Ciekaw jestem jak Holendry i inne tego typu narody rozwiaza problem zwiazkow bisexualnych i jakichs adopcji dzieci :D
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Nic mnie oni nie obchodza, tak samo jak homo i inni dewianci. NIech se robia ce im sie podoba. (tylko nie zrownac czasem tego z hetero, bo przecie normalne to to niejest).

PS
Ciekaw jestem jak Holendry i inne tego typu narody rozwiaza problem zwiazkow bisexualnych i jakichs adopcji dzieci biggrin.gif

Ja bym zmienił twoją wypowiedź niech robią co chcą, ale w swoich zcterech kątach i nie wyłażą na ulice z tym :p.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Dokładnie to samo co o hereroseksualistach i homoseksualistach ;)
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
nie przeszkadzają mi .są mi poprostu obojętni
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
nie przeszkadzają mi, ich sprawa kto im sie podoba, nic do nich nie mam...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Też do nich nic nie mam . Ale denerwuje mnie że Polska to kraj nietolerancji... no może nie wszyscy ale co nie którzy przeginają...
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ja se uświadomiłem w końcu iż jestem BI, ale to nie znaczy że wszyscy mi się podobają faceci, ale np Oni są super:

http://www.saunalahti.fi/muittari/cmkcc2.jpg
http://lacrimosa.com/img/live4.jpg

Szkoda iż to tylko faceci których nie spotkam... ale mimo tego iż jestem bi nie lubie szybkiego sexu, szybkich pocałunków itp to nie mój styl, wole bardziej romantyczne..... a nie odrazu całowanie się z każdym facetem czy kobietą.... taką już mam nature i wyda się to teraz chore na te czasy ale nie będe się przystosowywać....

A tak w polsce gdybym się przyznał w dodatku wyglądam inaczej niż wszyscy to normalnie by mnie ukrzyżowali..... bo nie zrozumieją tego, ale już są niektórzy głupi i tacy zostana
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
fuckme, w dzisiejszym świecie wszystko się robi szybko.. nawet kocha się szybko (chodzi mi o uczucie)

a swoją drogą ten drugi przystojniejszy ;}
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Dla mnie pośpiech jest chory i nie lubie tego... bo ludzie wszystko by jak najszybciej zrobić.... a pośpiech zgubi ludzi..... ale coż nie będe zmieniać ludzi i to ich sprawa...

A jeśłi rozchodzi się kto bardziej to oczywiście iż Dani (czyli ten pierwszy) super On jest i głos ma super (kto zna ten zespól to wie jaki ma, chociaż wielu go nie docenia, bo uważa iż ma pedalski głos, ale nie będe komentować tych co tak myśla :)) nooo ale to tylko marzenia..... może po śmierci mojej i ich się spotkamy :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Dlatego ludzie są tak nietolerancyjni. Nie mają czasu się tego nauczyć. Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja do Biseksualistów nic nie mam...bo nie mam powodu cos do nich miec...niektórzy ludzie nietoleruja Bi...a szczerze mowiac nie maja powodów zeby ich tak traktowac...przeciez to tez ludzie...nie rozumiem niektorych jak mozna tak wyodrebniac ludzi na grupy...wszyscy sa tacy sami..a ze kochaja inaczej to...pff...co im do tego... :)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
bo ja wiem...
nie przeszkadzaja mi ludzie o innej orientacji...
jak tak im dobzre to czemu nie ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Również jestem biseksualistką.
Też się tego nie wstydze :)
Dobrze mi z tym.
 
Do góry