C

Wpisy na profilu Ostatnie aktywności Posty O mnie

 • pewnie znasz staropolskie powiedzenie "tylko krowa nie zmienia swoich poglądów." Uwierz mi że życie weryfikuje opinie na wszelkie tematy. Poza tym twoje postrzeganie osoby o prawicowych poglądach jest stereotypowo. Wizerunek taki nakręcają media które w pogoni za sensacją wypaczają rzeczywistość. Poznaj to środowisko a zrozumiesz o co tym ludziom chodzi.
  widzę że walczysz z prawicową myślą ;) zastanawiający jest fakt że osoby wraz z wiekiem coraz bardziej zbliżają się do prawej strony światopoglądowej być może doświadczenie życiowe oliwi wnętrze czaszki? ale ja jestem jedynie sobą z zaburzeniami urojeniowymi więc pewno gadam głupoty.
  Napisalas u Cordenau -" Predzej Polska sie ucywilizuje niz zmienie poglady" - czy dla ciebie pojeciem cywilizacji jest wychowanie dzieci przez miłośników penisów ubrudzonych w kale? Parady dewiantów? Co to ma wspolnego z cywilizajcą? JESTES TYPOWYM MALOLATEM Z TYPOWYMI NAIWNYMI POGLADAMI. Tez kiedys bylem taki naiwny, wybacz ale taka jest prawda, naucz sie myslec sama i krytycznie a nie ty
  Przyłączam się do komentarza Nuworlda, kilka lat i zmienisz zdanie na pewne tematy :)
  Mam nadzieje ze wyrośniesz ze swoich poglądów na temat homoseksualizmu kiedyś i tak absurdalnie pojmowanej "tolerancji". Sacznij myśleć sama a nie powtarzać slogany.
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
Do góry