Co Ci się w życiu udało dokonać ?

alti.noema

Zbanowany
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
żyję - a to chyba największe dokonanie w życiu każdego człowieka.
 

donvito90

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
1
czy ja wiem czy najwieksze? dzieło przypadku..:) co z tego jak zyjesz skoro mozesz nie szanowac samego siebie itd ,samo urodzenie sie nie jest dokonaniem ;)

zeby nie bylo off top,to jestem dumny ze pomogłem mamie wyjsc z bardzo duzego problemu zyciowego i ze wkoncu jest szczesliwa :)
 

Yveeette

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
zrealizowałam kilka swoich marzeń
jestem z siebie dumna kiedy wytrwam w swoich postanowieniach
 

aragon123

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź
Jestem najbardziej dumny na świecie ze swojego ojca, mimo różnych, dużych i małych przeszkód, zawsze wychodził z nich wielką ręką, mimo, że nie miał pracy i dużo pieniędzy, zawsze mi dał na kieszonkowe, mimo, że czasami zrobiłem coś głupiego i bezmyślnego, to tak czy siak, kocha mnie nadal, mimo, że czasami się nie dogadujemy, to zawsze go darzyłem, darzę,i będę darzył miłością. A co do mniejszych "dum" to zaliczę ocenę 5 z geografii z kartkówki o której wcale nie wiedziałem i się do niej nie uczyłem, poznanie fajnych ludzi w Polsce, z którymi musiałem się pożegnać :( Jestem też dumny, że staram się nie iść z tłumem, oraz z tego, że jestem sobą, i do nikogo się nie upodabniam. Ja jestem jeszcze na etapie rozwoju, więc cała masa przygód itp. jeszcze przede mną! ;)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jestem dumna z tego, że udało mi się zgromadzić wokȯł siebie kilku ludzi, na ktȯrych zawsze mogę polegać. :)
 

Justa91

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Jestem dumna z tego że pozwoliłam sobie pomóc :) inaczej byłoby ze mną ciężko...
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Jestem dumny z tego, ze zdolalem doskonale poznac samego siebie i znalezc cos wartosciowego. Jestem takze dumny z tego, ze udalo mi sie nie zbrudzic moja dusze zadnymi plamistymi czynami i zachowac siebie w tym swiecie. Gdybym tylko znalazl sobie miejsce w nim, to juz w ogole nic wiecej do szczescia by mi nie brakowalo.

Oprocz tego ktos, kiedys mi wyznal, ze rozmowy ze mna i moja pomoc uchronila ta osobe od popelnienia samobojstwa, ktore planowala, a ze wzgledu na mnie odwlekla je az wreszcie wydalo sie to zbedne. Nie wiem ile w tym bylo mojej rzeczywistej pomocy, ale lubie myslec, ze moglem miec na kogos taki wplyw.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Na chwilę obecną mogę szczerze z czystym sumieniem powiedzieć co mi się nie udało: nie udało mi się zachować siebie. Wśród tego całego biegu, wyścigu szczurów. Choć można to też nazwać zmianą osobowości podczas 'starzenia się'.

A wracając do tematu, to mam na swoim wiele dużych sukcesów, i sukcesików.
M.in na polu oświaty ;-) Jestem dumna że wzbudzam zaufanie ludzi, to dla mnie bardzo ważne.

yp
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wybrałam taki kierunek studiów, który mi odpowiada.
Jestem zakochana, chociaż byłam przekonana, że tak nie będzie.
Żyję.
 

FilthyGorgeous

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wroc<3
Samodzielnie wygrałem z depresją, a mój aktualny stan zarówno ducha jak i ciała jest nieporównywalny z którymkolwiek w przeszłości. Czuję swoją potęgę, wiem, że jestem atrakcyjny. Nauczyłem się kochać siebie, rozwijam swoje pasje, hobby i ambicje :) Kocham świat, Boga, rodzine i potrafię odwzajemnić pozytywną energię którą mnie obdarzają ludzie . Doceniam swój światopogląd i nie żałuję niczego. Karma mi wypłaci należne :)
 

arbuziary

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Hmm:) Na poczatku gratulacje, ze udalo Ci sie znalezc cos co Cie cieszy i ze chciales sie z nami tym podzielic.

Osobiscie najbardziej ciesze sie z tego, ze nie boje sie probowac i zadna zmiana mi nie straszna. A dumna jestem z tego co osiagnelam. Moze to brzmi odrobinke tajemniczo, ale poki co jestem nowicjuszem na forum i nie jest latwo sie tak od razu wylewac;)
 

ann-hak€rka

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
6
Punkty reakcji
1
Miasto
Wawa
W życiu wiele miałam sukcesów tych małych i tych wielkich ale obecnie zadowolona jestem że...
...napisałam i obroniłam pracę licencjacką - w jakimś stopniu jest to mój mały sukcesik pomimo że jeszcze kawał drogi przede mną w mojej edukacji ;p
Dumna jestem z siebie że radzę sobie w tym zwariowanym świecie czy to w małym mieście czy to w dużym, czy sama czy z kimś to nie poddaję się - lubię wyzwania :)
Dumna jestem również z mojego brata pomimo wszystko... :)
 
S

Spamerski

Guest
Subiektywnie oceniając, to udało mi się osiągnąć pewien poziom wiedzy dotyczący otaczającej mnie rzeczywistości, co pozwoliło na ukształtowaniu podejścia do życia, z którego jestem bardzo zadowolony oraz zbudowałem pewien system wartości, który świetnie współgra z moją osobowością.
 
Do góry