Co Ci się w życiu udało dokonać ?

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Takie pytanko, niby głupie, ale zastanówmy się, co dokonaliśmy w życiu (sami lub z czyjąś pomocą), z czego jesteśmy dumni. Będą to błahostki, ale także ważne życiowe sprawy. Czy wśród tych spraw były nasze marzenia, i jak bardzo się z tych dokonań cieszymy?


Pełno pytań, ale odpowiedź jest prosta: ostatnio znalazłem dobrze płatną pracę i z tego się cieszę. Natomiast dumny jestem z tego, że udało mi się skończyć uczelnię wyższą i obronić pracę dyplomową. Poza tym dumny jestem jeszcze z tego, że sam (no z małą pomocą brata) ułożyłem w pokoju panele podłogowe a to wbrew pozorom nie łatwa sprawa heh:)

Jak to jest w Waszym przypadku ???
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Dumny jestem z tego ze w tak cięzkich czasach dla Polskiego rolnictwa razem z ojcem rozwijamy gospodarstwo.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
dumna? ze wspomnień. one kształtują mnie taką jaką jestem. jestem dumna z życia jakie prowadzę i z wyborów jakich dokonuję, z pomocy innym, wolontariatu i organizacji pozarządowych w jakich działam.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Podpinam się pod połowę posta Szklistej. Dumny jestem z tego, że poznałem takich ludzi i miałem takie sytuacje (i lepsze i gorsze), które ukształtowały moją osobowość. Dumny jestem również z tego, że nie idę ślepo za tłumem i gdy coś mi nie odpowiada, nie przystosowuję się do wszystkich. Są wartości, których nie zmienię. Chyba, że zacznę widzieć w nich coś złego.
No i jestem dumny z moich słuchawek na które wydałem trochę pieniędzy, ale żałować nie żałuję pieniędzy ;D
 
S

Spamerski

Guest
Jestem dumny z mojego podejścia do życia i samego siebie.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Dumna jestem z siebie chyba jedynie wtedy, kiedy uda mi się komuś pomóc.
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Dlatego,że zdecydowałem sie założyć aparat na ząbki :)
i że mam tak wspaniałych rodziców ;)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Jestem dumny z tego jaki jestem. Z tego, że w tych czasach wyrobiłem sobie wielki dystans do swojej osoby, z tego, że gdy rano patrze w lustro nie myśle jakie moje życie jest źłe (chociaż cud i miód nie jest). Z tego, że jako tako idzie mi w szkole i z mojego klubu piłkarskiego oczywiście :p
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Jestem dumna z tego, że potrafię bez oporów sprzeciwić się tłumowi i robić wszystko dla siebie i własnej przyjemności, cieszę się, że już dawno odkryłam przyjemność czytania i teraz bez beletrystyki nie mogę się obejść.
Myślę, że powinnam być zadowolona też z tego, że nie dałam się zeszmacić i zniżyć do poziomu niektórych moich znajomych, którzy piją palą i klną co drugie słowo, a i zachowują się co najmniej mówiąc dziecinnie.
Na razie tyle mi przyszło do głowy, ale jeszcze może pomyśle.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Po prostu jestem dumna z tego, kim jestem (no może tylko gdybym była mniej nieśmiała, byłabym na 100% dumna z siebie, tak tylko w 95%) ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A ja będe dumny jeśli kiedyś uda mi się wreszcie przestać być z czegokolwiek dumny.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
A ja jestem dumna, że wreszcie zdałam prawko;]
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Jedyne czego dokonałam to nauczyłam się grac na pianinie. I że udało mi się z przyjaciółkami załozyc mały szkolny zespół muzyczny
I z tego, że nakręciłysmy film xP
 
Do góry