Co Ci się w życiu udało dokonać ?

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Moje motto??? "każdy problem ma rozwiązanie, jeśli uważasz że nie ma rozwiązania to znaczy że nie ma problemu"

Sama prawda


Ciężko mówić mi co osiągnąłem w tym wieku , tak za 50 , 60 lat miałbym coś do napisania , ale teraz nie sądzę .
 

olguśka18

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Miasto
Własny świat :)
Heh w tym wieku to mało jest takich rzeczy. No, ale jeśli już to na pewno jestem dumna z tego, że mimo iż rodzina ze strony taty nie popierała tego(i dalej nie popiera) i żadnego wsparcia z ich strony nie ma i nie było, to poszłam do technikum budowlanego (to jest jeden krok w kierunku spełnienia mojego marzenia żeby iść na architekturę). A i jeszcze jestem dumna z mojego kolczyka w nosie :p (marzenie z dzieciństwa, że w dzień 18-stych urodzin go sobie zrobię :p ). No i ogólnie jestem dumna z tego jaka jestem :D haha

Więcej będę mogła powiedzieć za kilka, kilkanaście lat :)
 

Magdalena129

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jestem dumna z tego, że mimo mojego krótkiego stażu życiowego i wielu przeciwności jakie napotkałam nie załamuję się, potrafię marzyć i wiem do czego dążę.
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
W moim przypadku: Jestem dumna z tego, jak udaje mi się pogodzić w życiu wiele kwestii: Studia, wymarzoną pracę, w której się spełniam, życie osobiste.
Mimo tego jestem świadoma konieczności rozwoju - zawsze. Mam jasno wyznaczone cele i misję i dążę do sukcesu jedną - ustaloną drogą, z mnóstwem zasad. Wiem, że na mojej drodze stanie wiele trudności, jednak kieruje się filozofią życiową, która pcha mnie do przodu. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że to wszystko wyszło ze mnie samej. Inspiracja to dobre słowo, uświadomienie - również - oto elementy i efekty ostatnio przeze mnie uzyskane dzięki szkoleniu z rozwoju osobistego - bardzo praktyczne - "Focus:Najpierw rzeczy najważniejsze" (FranklinCovey). Nauczyłam się planować, określać jasno cele i do nich dążyć.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Jestem dumna z samej siebie, z mojego podejścia podejścia do życia, ludzi, samej siebie. Z tego, że potrafię stawiać opór, że potrafię mieć własne zdanie, poznałam takich, a nie innych ludzi, którzy znaczą dla mnie tak wiele. Że pomagam w wolontariatach, akcjach, imprezach i to daje mi mnóstwo radości.

i ostanio - spełniłam swoje marzenie, nauczyłam się jeździć konno. i będę to cały czas doskonalić.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Co mi się udało w życiu dokonać?
Hm...prosta odpowiedź: NIC.
poza kilkoma przypadkami...
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Jestem dumna z tego, że jestem w połowie do spełnienia jednego z moich marzeń.
Jestem też dumna z tego, że potrafię opanować tremę i nie zawstydzić się zaśpiewać przed ludźmi.
Jestem dumna z tego,że uratowałam małego kotka pogryzionego przez psa.
Jestem dumna z tego,że żyję w Polsce a nie w Ameryce gdzie codziennie ktoś kogoś zabija,gdzie jest od cholery przestępczości.
Jestem dumna z tego, że zostałam dobrze wychowana, i nie muszę się wstydzić za siebie, ani moi rodzice za mnie.
 

Kas

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jestem dumna z tego kim jestem i z tego co udało mi się już do tej pory osiągnąć:)
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Dokonałem: mature zdałem, dyplom technika też mam, prawo jazdy zdałem za pierwszym razem, przełamałem swoją nieśmiałość, no i tyle chyba.
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
hmm...z czego jestem dumna... może z tego że w ciągu mojego pobytu w gimnazjum zmieniłam się z osoby totalnie nieśmiałej, na osobę bardziej otwartą, wygadaną, walczącą o swoje. Może także z tego, że mam naprawde super przyjaciół i wiem że zawsze mogę na nich liczyć...
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Jestem dumna z mojego dziecka. Przyglądam się jej czteroletnim wyborom i reakcjom na różne dziecięce problemy i widzę, jak z nich lekko i z pewną już mądrością wychodzi. Czasami mam wrażenie, że na nią nie zasłużyłam...
Z siebie jak na razie nie mam powodów być dumna. Całe moje życie to próba dopasowania się do jakichś przyjętych wartości, stereotypów, chęć wpasowania się w czyjś obraz mojej osoby, dogodzenia wszystkim dookoła. I to, co do tej pory osiągnęłam, zawsze robiłam z myślą, aby ktoś był dumny ze mnie. Ciągle jeszcze wychodzę z założenia, że przyjdzie czas na spełnianie też moich marzeń. Mam nadzieję, że tak będzie...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Z niczego nie jestem dumna, bo niczego nie osiągnęłam...
Jest parę rzeczy, z których mogę się cieszyć, ale są to tylko ulotne radości, a nie powody do prawdziwej dumy, wiele osób w moim wieku osiągnęło dużo więcej, ale tu już zaczyna się zazdrość i zawiść...
Albo po prostu realne ocenianie samej siebie...
 

pocharatek

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
jestem dumny ze splodzenia tak licznego potomstwa oraz jakosci mego materialu genetycznego
 

skols

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
jestem dumny z tego, że umiem powiedzieć nie oraz z tego, że mam własne zdanie.
 

delius

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jestem bardzo dumny z tego, że nauczyłem się odgrzewać schabowe. :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jak kazdy czlowiek jestem daleka od idealu i mam pelno strasznych wad, ale jednak mam tez zalety ;) Kiedys mialam niska samoocene, czulam sie nieatrakcyjna osoba i z wygladu, i z charakteru. Teraz to sie zmienilo, odnalazlam zloty srodek jak sadze. nie przechwalam sie, ale posiadam tez poczucie wlasnej wartosci, nie daje soba pomiatac. Obecnie podobam sie sobie, nie jestem doskonala, ale kto jest ? Moje cialo i moj umysl posiada pewne niedoskonalosci, ale nimi nie ma co sie przejmowac ;) Akceptuje siebie taka jaka jestem.

z czego jestem dumna?
Jestem dumna z tego, ze posiadam swoje zasady i ich nie lamie
Jestem dumna z tego, ze nawet w dzisiejszych czasach potrafie byc optymistka i nawet w najgorszych chwilach wierzyc, ze nadejda lepsze czasy
Jestem dumna z tego, ze w dzisiejszym swiecie pelnym mahlojek, ja jestem uczciwa
Jestem dumna z tego, ze wytrwale daze do wyznaczonych swoich celow
Jestem dumna z tego, ze nigdy sie nie poddaje ;)
a no i z tego, ze nauczylam sie oszczedzac :) Dzieki mojemu oszczedzaniu codziennie po kilka zlotych, bardzo prawdopodobne jest, ze mimo, ze na razie nie mam pracy i moj chlopak tez, to dzieki temu oszczedzaniu pewnie pojedziemy gdzies na wakacje ;)
 

suzi999

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
35
A ja jestem dumna ze swoich decyzji i wyborów. Po rozstaniu z chłopakiem z którym byłam 3 lata postanowiłam odmienić swoje życie..Wyrwałam się z domu,poszłam na swoje. Sama zarabiam na siebie studiując dziennie. Jestem dumna z moich pasji( tworzę biżuterię, podróżuję). Mogę pochwalić się czymś co inni uważają za wadę- wrażliwością na wszystko dookoła..Ogólnie z zakompleksionej dziewczynki stałam się radosną kobietką:)
 

lubiemachac

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jestem dumny z tego, że mam przyjaciółkę która jest moją podporą w codziennym życiu i ja jej też. :)
 
Do góry