Cejrowski - kontrowersyjna postać

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja nie neguję Twojego podejścia do Cejrowskiego, tylko po prostu nie widziałam tego programu i próbuję sobie wyobrazić, na czym on polegał i jak Cejrowski to przedstawił. Skoro było tak, jak w ostatnim Twoim poście, to oczywiście masz rację, ale musiałabym zobaczyć tą jego wypowiedź. Pamiętasz w jakim programie wystąpił?
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
To było w jego programie w TVn Style "Po mojemu", załączam link do tego fragmentu, oddzielonego zresztą od innych czesci programu. Z wieloma późniejszymi uwagami dotyczącymi demokracji się zgadzam :), bo ma rację, ale nie mogę z początkiem.

http://pl.youtube.com/watch?v=Iikvob5RHSU

Wiem, że to nie jest coś wielkiego, ot wypowiedź, ale w pewnym sensie naruszyła dla mnie trochę obraz pana Cejrowskiego jako człowieka propagującego wartości chrześcijańskie, gdzie miłość do bliźniego jest najważniejsza, a o Pinochecie miałam trochę na zajęciach i wcale nie było tak różowo. A wątpię, żeby Cejrowski nie wiedział o tym, to jest powszechnie znane, on umarł przecież niedawno i wczesniej historia była bardzo głośna, dotarła do Izby Lordów itp. A człowiek tak związany z Ameryką Łacińską raczej nie może być całkiem tego nieświadomy.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wiesz, nie wydaje mi się, że to była jakaś wielka pochwała dla Pinocheta, tylko w całej tej wypowiedzi chodziło o skrytykowanie ustroju... Ale każdy ma swoje odczucia na ten temat (;
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Lubię go słuchać. Należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego. Paru Polaków miało zaszczyt należeć do tej organizacji. Porórwnywanie go z Wojewódzkim jest nie na miejscu. To inna liga dziennikarstwa.
Podzielam jego poglądy. Dzięki temu oglądanie jego programów na necie sprawia mi jeszcze większą przyjemność.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Achh uwielbiam go ;)
On ma tyle wiedzy, że aż mnie momentami przeraża.
Widać, że to, o czym opowiada w swoich programach, fascynuje go.
A opowiada ciekawie, baaardzo ciekawie ;)
Oby było więcej takich jak on ;)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Już tłumaczę. Początkowo temat był w dziale Religia, ale że Cejrowski jest dosyć często oceniany przez działalność telewizyjną, dlatego tutaj się znalazł ten temat.
 

Heledore

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pless
Lubię go. Jest obdarzony dowcipem czym zawsze ubarwnia swoje programy, co umila oglądanie :D
 

mamproblem5

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
Chciałbym przeczytać którąś z jego książek. Którą mogli byście mi polecić ? Która według was jest najciekawsza itd. ?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dla mnie ten typ jest jak robak, jego zarty sa tak samo zenujace jak twarz jaroslawa kaczynskiego, probuje byc kontrowersyjny na sile. Wywiad z frytka......smieszne to nie bylo a wrecz zenujace, widac ze chcial sie nas kims wzorowac....
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Gość ma inteligencję i potrafi być złośliwy. I za to go lubię. :eek:k:
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Jego programy są ciekawe - fakt :tak:
jednak gość potrafi wkurzyć swoimi komentarzami,
przede wszystkim jest nietolerancyjny, uważa się za mózg wszystkich mózgów....
Pan Wojciech naprawdę robi ciekawe programy (podróżnicze szczególnie) lecz w wywiadach z ludźmi potrafi być chamski, arogancki i czasami podczas
jego wypowiedzi zwłaszcza gdy jest gościem w innym programie, przeklinam ostro na niego przed tv i rzucam pilotem :evil:
 

joer

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
ja mysle, ze w latach 90 Cejrowski byl bardziej wyrazisty niz teraz. Jego WC kwadrans to prawie mistrzostwo swiata, potrafi wymuszac myslenie :) Wlasnie za to lubie jego wypowiedzi, kontrowersyjne, czasem zlosliwe i obnazajace ludzki slabosci no i zawsze z humorem ;)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Masz rację ja po prostu czekałem na WC Kwadrans. No i podobało mi się to walenie kubkiem.
 

coffin

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Zdeklarowany Katolik.
Podróżnik.
Gawędziarz.
Egoista wpatrzony w siebie czy człowiek zainteresowany Innym?
Patriota czy kosmopolita?

A jakie to ma znaczenie? Robi fajne filmy, fajnie gada. Bardzo dobrze, że znalazł się taki Polak.
Pozdrawiam Pana, Panie Cejrowski :papa:
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja go nie lubię za jego poglądy. Natomiast podobają mi się jego programy o podróżach, czytałam Gringo wsród dzikich plemion i się rozczarowałam, sądziłam, że będzie lepsze... było najwyżej ok :)
Podoba mi się też jego złosliwość :p byłam w 7-mym niebie jak rozsmarowywał Frytkę ;-)
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Generalnie to lubie człowieka, lubie jak mówi i opowiada, widac, że facet ma pojęcie o tym co robi i znajduję w tym pasję, nie tak jak nie którzy. Jednak z niektórymi jego poglądami się nie zgadzam, szczególnie z tymi na temat religii. Generalnie nie lubie tego tematu, i akurat w tej materii jego wywody mnie denewrują. Ale z jedną jego wypowiedzią się zgadzam w 100%, że Europa jest skostniała i też niechciałbym w niej mieszkac :)
:papa:

A co do wywiadu z Frytką, to po prostu chciał pokazac wszystkim, że jest denna i ograniczona i udało mu się to w 100% tylko czy o to chodzi, żeby z ludzi którzy i tak już są głupi robic jeszcze głupszych i śmiac się z tego? Ale swoją drogą wywiad spoko :p
:papa:
 
Do góry