Cejrowski - kontrowersyjna postać

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Inteligentny gość, ma bardzo ciekawe programy, zawsze oglądam jego 'Boso przez świat' na dwójce w weekendy :)
W wakacje go poznałem w Gdańsku. Oczywiście był boso.
Ogólnie fajny, wygadany facet, który dużo wie i podróżuje, a swoją wiedzę potrafi przekazać w humorystyczny, czasem prostacki - ale skuteczny sposób :)
 
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Między iluzjami
Cenie go i to bardzo... nie zawsze zgadzam się z jego opiniami, ale to nie istotne.
Niewielu jest ludzi, którzy są tak świetnymi erudytami jak on. Potrafi nawet o najnudniejszej roślinie jaką jest kaktus opowiedzeć niezwykle ciekawie i zajmującą, w dotadtku tak, aby zrozumiały osoby proste jak i wykształcone.
Ma swoje poglądy na świat i życie, ich się trzyma twardo i nie porzuca ich od tak sobie... niestety w dzisiejszych czasach co raz ciężej znaleźć osobę, która nie jest dwulicowa i jak chorągiewka na wietrze, jak jej zawieje tą strone się ustawi.
Robi wspaniałe zdjęcia, na które uwielbiam patrzeć, pisze równie cięto jak i mówi.
Jak dla mnie jest bardzo wartościowym człowiekiem i godnym uwagi, nie tylko ze względu na swoją popularność przez książki i "Boso przez świat", ale za to jakim jest człowiekiem, że nie boi się swego zdania i za to duży plus :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Bardzo go lubie. Nie zawsze sie z nim zgadzam ale w 90% spraw mamy podobne poglady. Koles ma leb na karku i potrafi dowalic roznym takim oszolomom. To mi sie w nim podoba. Poza tym prowadzi swietne programy.
Jest konserwatysta i mowi jak konserwatysta ale mimo tego co sie mysli o takich pogladach lepiej rozumie ludzi z buszu niz nie jeden polipoprawny klepacz.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja również bardzo go cenie. Oprócz tego że prowadzi bardzo ciekawy program przyrodniczy i publicystyczny (naprawde inteligenty), to jest to mądry człowiek z własnym zdaniem i ciekawymi poglądami...może jest on kontrowersyjny, ale jest zawsze szczery, nie boi się wyrażać swoich opini i za to go cenie.
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Inteligentny gość, świetnie opowiada, potrafi zainteresować byle "błahostką" każdego. Może nie z wszystkimi jego poglądami się zgadzam, ale zawsze z dużym zainteresowaniem go słucham. Jedyne czego nie rozumiem to to że prawie wszędzie chodzi boso... okropne... to wdepnie w starą psią "kupę", tam rozsmaruje czyjąś "ślinę"... fuj :/
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Ciekawie opowiada, czasami wydaje się nieco bezczelny, jednak ta cecha blednie na tle pewnych innych prezenterów.
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
(...) Jedyne czego nie rozumiem to to że prawie wszędzie chodzi boso... okropne... to wdepnie w starą psią "kupę", tam rozsmaruje czyjąś "ślinę"... fuj :/

A czy przypadkiem nie jest tak, że boso Cejrowski chadza tylko w dżungli? W dżungli na bosaka jest bardziej wygodnie i higienicznie.
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Pan Wojciech Cejrowski to niezwykle interesujący i inteligentny człowiek. Nieczęsto da się spotkać w mediach taką osobę jak on. Umie opowiadać o wszystkim i o niczym w sposób tak zajmujący, jakby opowiadał o najwspanialszych rzeczach na świecie. Może mówić o zwykłym kwiatku, a nawet doniczce, w której rośnie, a nie zanudzi tym słuchacza. Przy tym nie stara się kreowac wokół siebie wizerunku telewizyjnej gwiazdy, tylko zachowuje się jak zwykły człowiek. Ma też poczucie własnej wartości i honoru. Trzyma się swoich zasad i byle kto nie zmieni jego punktu widzenia. Człowiek z ukształtowanym światopoglądem. W dodatku z bagażem doświadczeń. Podziwiam go też za to, że nie wstydzi się pokazać, że jest katolikiem. Wiele osób niby deklaruje, że wierzy, ale wstydzą się to okazywać. Natomiast Pan Cejrowski wręcz przeciwnie. Mówi o swojej wierze otwarcie i wydaje się, że przestrzega jej zasad. Potrafi wzbudzić w widzu lub słuchaczu szacunek do jego osoby. Zauważmy, że niewiele ludzi zwraca się do niego po imieniu, jak to dzieje się w przyopadku innych osób pojawiających się w mediach.
Oczywiście nie jest on chodzącym ideałem człowieka, ale myślę, że zaledy potrafią przyćmić jego wady.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Mam w nosie jego osobiste poglądy, wystarczy mi słuchanie i czytanie o jego podróżach. On jest po prostu gawędziarzem, nikt inny nie potrafi tak przekazać relacji ze swoich przygód. Jak tylko widzę go bosego, obok jakiegoś indiańskiego plemienia, od razu zapominam jak kontrowersyjne wypowiedzi miewa w życiu codziennym.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Mam w nosie jego osobiste poglądy, wystarczy mi słuchanie i czytanie o jego podróżach. On jest po prostu gawędziarzem, nikt inny nie potrafi tak przekazać relacji ze swoich przygód. Jak tylko widzę go bosego, obok jakiegoś indiańskiego plemienia, od razu zapominam jak kontrowersyjne wypowiedzi miewa w życiu codziennym.

Tak, tylko oprócz podróżniczych gawęd, rewelacyjnych zresztą, pan Cejrowski miał inne programy autorskie, w których wychodził z niego 100%-owy homofob i szowinista. Obejrzałam jakiś przez przypadek, strach się bac.

Bardzo go lubie. Nie zawsze sie z nim zgadzam ale w 90% spraw mamy podobne poglady.

Nie, no, nie osłabiaj mnie, Bishop...
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W zasadzie, to nie znam jakoś specjalnie jego poglądów, ale czytając książki, słuchając audycji i oglądając 'boso przez świat' nie mogę powiedzieć, że nie jest otwarty na innych i że nie ma szacunku do obcych kultur ( i własnej ).
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Lubię go. Choć z części poglądów nie podzielam, ale mówi o nich wprost, zamiast kręcić jak większość medialnych osób. Przynajmniej wiem wtedy z czym konkretnie się nie zgadzamy. Choć czasem potrafi się tak zacietrzewić, że nie ustąpi, nawet jeśli brak mu sensownej argumentacji do swoich wypowiedzi. Ale generalnie postrzegam go jako konkretnego faceta z jajami. No i ,,Gringo", świetna książka. Czuć wpływy Pratchetta, do którego bycia fanem Wojtek się z resztą przyznał.
 
A

Aulelia

Guest
Mam mieszane uczucia co do tego gościa. Z jednej strony jest ciekawy i inteligentny, zgadzam się z jego poglądamy na tematy damsko - męskie. Ma swój program "Po mojemu", który lubię sobie oglądać. Ale natknęłam się niestety na jego zdjęcia, które wywołały u mnie zdezorientowanie. Ujrzałam Cejrowskiego w roli rewolucjonisty w związku z Akcją Krzyż. Do tego jeszcze słyszałam, że nieprzychylnie wyraża się o osobach innej orientacji o niego. Wzbudza kontrowersje, ale czy nie robi tego dla kasy, dla popularności? Nie możemy być pewni. Po coś to robi. 
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
 Z całym szacunkiem, ale jego "gawędy" są skierowane do niezbyt wymagającego odbiorcy. Ostatnio się przysłuchałam kilku jego pogaduchom i odebrałam je jako dość łopatologiczne i uproszczone przedstawienie zagadnień, również językowo. Bardzo sprytnie, bo dzięki temu ma szerokie grono odbiorców, i choć mnie osobiście jego ton irytuje, jednocześnie nie dziwię się, że trafia do wielu. 
To tak pomijając jego światopogląd, który jest chyba całkowitym przeciwieństwem mojego ;)
 
Do góry