Być facetem.

W

wroneczki4

Guest
Gazela Granta przykro mi to stwierdzać, ale starasz się pokazać, że masz rację podczas gdy jesteś w błędzie.
Skoro jesteś świeżo po psychologii, to nie powinnaś mieć problemów z analizą tekstów, a Ty wyróżniasz przykłady, których temat nie zawiera.
Oczywiście ja nie mam racji, bo teraz idę do 2 liceum i jestem 17 letnim szczylem.

A psychologię skończyłam z wyróżnieniem w grupie 5 % najlepszych studentów, skoro tak bezczelnie podważasz moje kompetencje i zarzucasz kłamstwo.
Nie wiem jak to uczyniłaś. Przecież, to co napisałaś w tym temacie, to jakaś wielka pomyłka. Twoja skromność jest także godna naśladowania.

Nie będę cytował i komentował fragmentów, bo JB i Leszczyn już to bardzo dobrze zrobili.
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Po raz kolejny czuję się zawiedziony. Pani psycholog nie odpowie na mojego posta (strona wcześniej). A już miałem nadzieję na jakiś dłuższy dialog...

Ludzie rozmawiajmy!! :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Przepraszam :niepewny: Czujesz się jakiś samotny? Masz nadwyżkę wolnego czasu z którym nie masz co zrobić? ;)

PS
:bag:

Tu raczej chodzi o ciekawą dyskusję. Ale na tym forum mało jest ciekawych i konkretnych ludzi.

W sumie pusto tu. Nie wiem jakim cudem nabiłem prawie 2k postów... ale raczej więcej nie będzie, bo sam też już nie mam o czym i z kim pisac. Nie ma ciekawych rozmówców.

J.B
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
Po "przeleceniu" tematu musze powiedzieć że generalnie to zgadza się z jego założycielem. Jesli chodzi o wypowiedzi Pani "Gazela Granta" to są one piekne, idealistyczne , ale niestety z gruntu fałszywe i mitomańskie.
Ktoś słusznie powiedział że niewolno nigdy dać po sobie poznać że ci zbytnio zależy na kobiecie(-nawet jeśli faktycznie tak jest) i tak w istocie jest.
Krótki schemat :"Facet zdobyty = facen nieatrakcyjny ; facent niezdobyty = facet nieatrakcyjny". Z rzeczy których nienależy robić, dodam jeszcze od siebie że broń boże rozmawiać z kobietą na jakieś "cieższe tematy" , filozofia itd, ogólnie zawsze trzeba udawać troche takiego przygłupa(kobiety nienawidzą inteligentnych facetów) i wtedy jest wpożądku,w przeciwnym razie kobieta ucieknie gdzie pieprz rośnie.(nawet jesli masz pieniądze).
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Zajezdza troche demagogia. W sumie przyjemnie sie czyta i jakies rady zyciowe tu znajdziesz, ale ostatecznie i tak art nie daje kopa do dzialania...

(nie, sam bym nie napisal lepszego)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
nie cenie sie nisko, po prostu nie umiem pisac

@pierwszy post Gazela Granta:
Może i są nieszczęśliwe, ale dlaczego takich facetów zatem po prostu nie zostawią? Bo TO na nie działa
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Demagogia? wychodzi to z mojego charakteru... raczej egocentryk lubiący gdy mówi się o nim dobrze (czyli taka ludzka cecha) no i chęć bycia wszędzie i sprawdzenia wszystkiego: "bo ja wiem najlepiej". Nie daje kopa? no generalnie to Tyrtajos ze mnie średni, ale może i potrafię napisać coś z 'kopem' - czasami pisuję tu i ówdzie, był kiedyś motywujący tekst (motywował do... radości z polskiej szarości) i ludzie sobie chwalili, ale różnie bywa.
Tekst jest ogólny, bardziej dla tłumu...
 
Do góry