Być facetem.

W

wroneczki4

Guest
Z tym bogaty to niekoniecznie ;p
ja np. zamierzam tak czy siak sama na siebie w przyszłości zarabiać więc nie czatuje na bogatego...
to dla mnie żałosne. zakochać się w czyichś pieniądzach, albo odrzucić kogoś bo wszystko fajnie tylko jest zbyt biedny...
No wiesz, jak się jeździ świecącym czerwonym ferrari to laski trzeba nogami z łóżka wypychać :D

A co do tematu, to z wszystkim się zgodzę.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No wiesz, jak się jeździ świecącym czerwonym ferrari to laski trzeba nogami z łóżka wypychać :D

A co do tematu, to z wszystkim się zgodzę.

hehe no fakt..;p
:D:D
ale hyymmnn... no nawet bez ferrari jak ma się wszystko to co napisał J.B
to i tak się jakieś poderwie ;p ^^
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Z tym bogaty to niekoniecznie ;p
ja np. zamierzam tak czy siak sama na siebie w przyszłości zarabiać więc nie czatuje na bogatego...
to dla mnie żałosne. zakochać się w czyichś pieniądzach, albo odrzucić kogoś bo wszystko fajnie tylko jest zbyt biedny...

Nikt nie mówi o zakochaniu się w czyichś pieniądzach, ale po prostu temu z hajsem jest łatwiej. Lepsze ciuchy, lepsze auto etc. podsumowując lepszy look, więcej panienek.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Ale lepszy look nie wiąże się tak mocno z pieniędzmi...xD
to znaczy..pośrednio. No bo wiadomo, ze nikt nikomu za darmo ubrań w sklepie nie da, ale przecież jest jescze coś takiego jak wyprzedaże , oszczędzanie...
a tak wogóle to ubrania i kosmetyki nie są teraz znowu takie drogie.

pozatym jak facet jest przystojny to praktycznie we wszystkim będzie dobrze wyglądał.

btw. a kogo obchodzi auto faceta ?;p
i tak nim nie będę jezdzić...no..powiedzmy, że okazjonalnie.
dla mnie to chłopak może mieć i rower... :bag:
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Ale lepszy look nie wiąże się tak mocno z pieniędzmi...xD
to znaczy..pośrednio. No bo wiadomo, ze nikt nikomu za darmo ubrań w sklepie nie da, ale przecież jest jescze coś takiego jak wyprzedaże , oszczędzanie...
a tak wogóle to ubrania i kosmetyki nie są teraz znowu takie drogie.

pozatym jak facet jest przystojny to praktycznie we wszystkim będzie dobrze wyglądał.

btw. a kogo obchodzi auto faceta ?;p
i tak nim nie będę jezdzić...no..powiedzmy, że okazjonalnie.
dla mnie to chłopak może mieć i rower... :bag:
dla ciebie nie ma znaczenia ale sa takie co auto ma znaczenie, ja sie spotykalem kiedys z taka dziewczyna mieszkala blisko dlatego jezdzilem , rowerem, lub skuterem miala o to pretensje, raz przesadzila i tele mnie widziala

teraz ma kolesia co ma BMW i gada wszystkim dookola ze to jej wielka milosc az po grob, hehe cala ta sytucja mnie bawi bo wiem ze ten koles jezdzi do niej bo mu daje, a on starszy o wiele, gadania nie ma, podrywac nie potrafi ale laske ma :]

to tylko taki przyklad ale sa takich wiecej, dla ciebie nie ma znaczenia dla innych ma i tyle, dla innych facet musi byc dobry w luzku dla innych nie ma do znaczenia i tyle :]
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No dobra.. dla niektórych to ma znaczenie, ale dla mnie nie,
Ten przykład o łóżku przemilcze bo to żadne porównanie..xD
naprawdę.

a tak wogóle to dziwie się wam Panowie, że zadajecie się z takimi dziewczynami...
zwykłe blachary i tyle.
Mało to równie ładnych ale za to mądrzejszych dziewczyn ?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
No dobra.. dla niektórych to ma znaczenie, ale dla mnie nie,
Ten przykład o łóżku przemilcze bo to żadne porównanie..xD
naprawdę.

a tak wogóle to dziwie się wam Panowie, że zadajecie się z takimi dziewczynami...
zwykłe blachary i tyle.
Mało to równie ładnych ale za to mądrzejszych dziewczyn ?
wiesz na poczatku nie bylo widac ze to taki typ, na poczatku zwiazku nie wiesz dokladnie z kim to tak jestes, na szczescie to dlugo nie trwalo, a sa takie, znam takie ale nie podrywam bo one marza o ksieciu na bialym koniu, nie ma co generalizowac kazdy ma swoj obraz co do swej osoby partnerskiej i tyle.

coz Doroti ty wiesz juz na poczatku znajomosci ze ten koles to taki sciemniacz i podrywac? nie znajac go?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
dla mnie to chłopak może mieć i rower... :bag:
Dobrze, ze nie Rover bo dopiero by Ci sie zebralo :D ;)



----------
Ja tam do pewnego stopnia to nawet rozumiem. Przeciez nie od dzis wiadomo, ze kobiety jaraja faceci zaradni, umiejacy o siebie zadbac w zyciu. Czy tego chcemy, czy nie - praca, zarobki sa tego pewnym wyznacznikiem. A auto to cos na ksztalt dawnych krowek w gospodarstwie. Kto mial wiecej ten byl gosc hehe
Zreszta, ja tam wbijam to. I tak jak ide na impreze to nie biore auta, moj standardowy ubior jakbym tak podliczyl dokladniej :p to 200 zeta buty (ok, zaszalalem bo 200 bylo po sporej przecenie hehe) - takie zwykle adidasy z odlschoolowym krojem wg ktorego robilo sie kiedys buty pilkarskie (wylazi spaczenie pilka nozna, oj wylazi ;) ), spodnie jeansy ze 100 - 150, koszulka jakas z 50 zl, majtki ostatnio 20 zl :D ;) - zadnych lancuszkow nie nosze, kiedys zegarek nosilem, ale od jakiegos czasu telefon skutecznie go wyparl ( choc dlugo sie bronilem przed tym ;). Za barem wydaje tyle, aby sie dobrze bawic , nie stawiam kolejek calemu lokalowi ;)

Na codzien pewnie jakbym podliczyl to taki standardowy ubior podobnie cenowo sie ksztaltuje wiec watpie, ze na imprezie jakas laska rozpozna we mnie potencjalnego sponsora hyhy

No jasne, potem moze sie okazac, ze wygodnie jezdzi sie autem itd. , no ale coz poradzic - jej szczescie, niech ma :p Zreszta, jak ktos ma leb na karku to dosc szybko wykryje takiego "pasozyta" hehe

ps. ostatnio widzialem mtv i taki program byl gdzie laska sposrod dwoch gosci wybiera jednego. No i jednym z jej wymagan bylo, zeby chlopak mial auto. Od razu sobie pomyslalem, ze po co od razu chlopak ? Wystarczyloby jakby powiedziala, ze potrzebuje szofera :D
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
wiesz na poczatku nie bylo widac ze to taki typ, na poczatku zwiazku nie wiesz dokladnie z kim to tak jestes, na szczescie to dlugo nie trwalo, a sa takie, znam takie ale nie podrywam bo one marza o ksieciu na bialym koniu, nie ma co generalizowac kazdy ma swoj obraz co do swej osoby partnerskiej i tyle.

coz Doroti ty wiesz juz na poczatku znajomosci ze ten koles to taki sciemniacz i podrywac? nie znajac go?


Ehh... jasne, że można się na kimś przejechać...
ale ja generalnie jak już się kimś zainteresuje na poważnie..to rzadkośc.
I to po dłuższej znajomości.
To znaczy muszę wiedzieć co to za typ człowieka..
jakie ma pragnienia, cele w życiu...

wpadki się zdarzają. - jak ze wszystkim.


Dobrze, ze nie Rover bo dopiero by Ci sie zebralo :D ;)

Oj tak..;pp



Wiecie..zaradność zaradnością, ale mnie naprawde nie obchodzi jakie facet ma auto..;/
i jeżeli na domiar złego próbuje nim szpanowac to mnie po prostu śmieszy ;p
jest przegrany.

Jestem takim typem dziewczyny, która chce sama do wszystkiego dojść
Sama chce mieć auto i na nie zarobic w przyszłości więc to czy chłopak będzie do mnie przyjeżdżał na hulajnodze rowerze czy autobusem to nie ma dla mnie znaczenia xD

Ale.. nie wszyscy mają na to takie poglądy jak ja.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Przecież blachary są fajne na raz, zwłaszcza kiedy jest się młodym i liczą się w życiu trochę inne priorytety. Kiedy jest się starszym taka dojara staje się utrapieniem, człowiek chciałby sobie jakoś życie umeblować i trzeba powiedzieć 'żegnaj' :D
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
No wiem, że blachary są dobre na raz, ale.. wy... nie brzydzicie się ich ?
Panowie.... stać was na więcej ;p
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Błędy Wspólczesnych Facetow (frajerow) :

Klamią Klamią Klamią naiwnie wierząc ze Kobieta sie na to nabierze :hahaha:

ŻAL.
 
W

wroneczki4

Guest
Klamią Klamią Klamią naiwnie wierząc ze Kobieta sie na to nabierze
Może i się nie nabierze, ale w większości przypadków rozłoży nogi i tyle widzi kolesia :D

Jakoś ja często jadę ściemę za ściemą i wszystko jest ok...
No kochanie dzisiaj się nie możemy spotkać, bo mam coś bardzo ważnego( picie z kumplami). Wiadome, że ona wie, ale nic mi nie powie, bo byłaby wielka kłótnia i rozstanie, a po co to komu?
Puki co niech sobie ona będzie, a później się zmieni... co za dużo, to niezdrowo.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jestem takim typem dziewczyny, która chce sama do wszystkiego dojść
Sama chce mieć auto i na nie zarobic w przyszłości więc to czy chłopak będzie do mnie przyjeżdżał na hulajnodze rowerze czy autobusem to nie ma dla mnie znaczenia xD
i dobrze :eek:k:

Lubie ludzi, pozytywnie nastawionych, ktorzy "cos" chca zrobic, maja jakies ambicje, aby wziac swiat za jaja hehe. Nie znosze osob placzacych w kolko, o jak mi zle, o jak mi niedobrze (jasne, czasem moge byc tym rycerzem i zaoferowac ramie ;) , ale zeby tak w kolko ? ) i wozacych sie na czyichs plecach

Klamią Klamią Klamią naiwnie wierząc ze Kobieta sie na to nabierze
niestety w tym sek, ze sie nabieraja - tu nawet nie chodzi o to, ze one nie wyczuwaja klamstewka. Wyczuwaja, ale mimo wszystko chlona je jak gabka. Czasem odnosze wrazenie, ze facetem frajerem to jest czesto gosc, ktory wlasnie nie klamie...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Fajna ta Wasza rozmowa :) Greeg, zapomniałeś wymienić skarpetek, jakie kupujesz? Markowe adasie czy zwykłe bez loga? Ciekawe, która laska w klubie by na takie rzeczy zwracała uwagę ;) No ale jak już wymieniłeś slipki, to pewnie i na to patrzą, a Ty coś o tym wiesz :) Musi być CK :) Bo jak nie to nici z podrywu :) No w ostateczności lodzika zrobi za odwagę :)

J.B
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Fajna ta Wasza rozmowa :) Greeg, zapomniałeś wymienić skarpetek, jakie kupujesz? Markowe adasie czy zwykłe bez loga? Ciekawe, która laska w klubie by na takie rzeczy zwracała uwagę ;) No ale jak już wymieniłeś slipki, to pewnie i na to patrzą, a Ty coś o tym wiesz :) Musi być CK :) Bo jak nie to nici z podrywu :) No w ostateczności lodzika zrobi za odwagę :)

J.B
hehe, ja lubie pogadac, niedzielne popoludnie jest w sam raz po ciezkiej sobocie :p A ze czasem niekoniecznie z sensem - no coz grunt to byc pozytywnym :) CK ? Jakbym markerem napisal to moze i to CK by sie pojawilo ;) choc to i tak bez sensu bo laski musialyby miec rentgena zeby dostrzec - nie nosze spodni z krokiem w kostkach ;) Skarpetki to tzw. no name'y heheh

no temat jest przedni - dziwie sie, ze jeszcze ktos sie nie przykleil, ze jakis offtopic. Ja pisze o slipkach, Doroti o costam widzialem o hulajnogach, rowerach ;) Chociaz w sumie byc facetem to bardzo szeroki temat, pewnie szerszy od byc kobieta :D :D (to zaproszenie do bardziej zazartej dyskusji ;) )
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Być facetem, w sumie nie wiem co napisać. Mieć jaja? Być odważnym? Być silnym psychicznie i fizycznie? Nie mięknąć... coś w tym stylu. Tu chyba nie ma za bardzo czego pisać. Stawiasz sobie cele i do nich dążysz... po trupach, nie ważne jak, byle do przodu, tak "makiawelistycznie" :)

J.B
 
W

wroneczki4

Guest
to 200 zeta buty (ok, zaszalalem bo 200 bylo po sporej przecenie hehe) - takie zwykle adidasy z odlschoolowym krojem wg ktorego robilo sie kiedys buty pilkarskie (wylazi spaczenie pilka nozna, oj wylazi mruga.gif ),
Ale wiesz, zawsze takich kapci może być z 5 na imprezie, więc szału nie zrobisz.

spodnie jeansy ze 100 - 150
No miło. Spodnie z poprzednich kolekcji Pepe Jeans tyle kosztują, ale gdy są z najnowszej stoją po 500 :D

koszulka jakas z 50 zl
Spodziewałem się więcej, bo skoro kapcie za 200 nosisz, a jeansy za 150, to naturalną koleją rzeczy koszulka powinna być 100.

majtki ostatnio 20 zl
Czyli JB się mylił, bo majtki z CK kosztują normalnie po 50+ :D

zadnych lancuszkow nie nosze, kiedys zegarek nosilem,
No, a ja noszę bransoletkę, zegarek i jeszcze telefon... tylko nie wiem co to ma do bycia mężczyzną. Tak samo jak i cała reszta z kosztami ubrań.

No jasne, potem moze sie okazac, ze wygodnie jezdzi sie autem itd. , no ale coz poradzic - jej szczescie, niech ma
Mogłeś napisać dokładnie jakie masz auto( parametry itd.) no i ile za nie zapłaciłeś.

Zreszta, jak ktos ma leb na karku to dosc szybko wykryje takiego "pasozyta" hehe
Zresztą, jak ktoś ma łeb na karku, to zaliczy i zostawi takiego "pasożyta" :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
odnosze wrazenie wroneczki4, ze nie zalapales :) Moze nie wyrazilem sie zbyt jasno - fakt hehe.

Caly ten wywod o ubraniu odnosil sie do tematu, ktory ktos tutaj w trakcie wyciagnal pt. laski lecace na kase. Wiec moje "przeslanie" bylo takie, ze jak ktos sie na balety o.d.j.e.b.u.j.e jak wloski amant "ometkowany" czym sie da (zaczynajac od A jak Armani, a konczac na ch.. wie czym :D) no to niech sie potem nie dziwi, ze leca na niego tak naprawde prostytutki roznicace sie od tych z ulicy tym, ze swoja oplate pobieraja na biezaco w pewnych odstepach czasu, a nie jednorazowo ;) A jak ktos sie ubiera normalnie (i tu dalem swoj przyklad) no to ma w tym wzgledzie umiarkowany spokoj i jak jakas laska na niego poleci to przynajmniej wie, ze dobrze wyglada :), a nie dlatego, ze mial te przyslowiowe slipki CK, o ktorych mowil J.B :D

powiewa mi to czy jakies jeansy sa z tej czy z poprzedniej kolekcji - wazne, zeby dobrze lezaly na moim tylku. Koszulki to w ogole - bardzo lubie kupowac w serwisach typu cafepress.com

Ogolnie to troche smiac mi sie chce z ludzi jarajacych sie tym, ze ktos nosi ubranie takiej czy innej marki. Wazne zeby wygladac dobrze i czuc sie dobrze w ubraniu, w ktorym sie chodzi. A to czy masz na :cenzura:e jeansy Levis czy sam sobie uszyles ;) to juz mnie guzik obchodzi. No ale z drugiej strony, w Polsce to klasyka te nasze slawne - "zastaw sie, a postaw sie" - wiecznie zywe hehe :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Mogłeś napisać dokładnie jakie masz auto( parametry itd.) no i ile za nie zapłaciłeś.
:) akurat tutaj jestem zwolennikiem motoryzacji, w moich zylach plynie etylina (to juz wina ojca :p) wiec sila rzeczy cenie sobie ladne auta i ogolnie jestem wyczulony na tym punkcie, ogolnie dobija mnie ludzka glupota za kolkiem (np. do pasji doprowadza mnie gdy stawiam gdzies auto, caly parking wolny i podjezdza akurat palant, parkujac 30 cm obok i ... nie moze wysiasc). no ale to juz tak na marginesie bylo, bo chyba poprzednia wypowiedz troche wytlumaczyla to co chcialem przekazac :)
 
Do góry