Być facetem.

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jeśli chodzi o kluby i samochód to raczej nie ma to sensu, bo i tak nikt nie zauważy czym podjechałeś. Zresztą rzadko istnieje mozliwosc parkowania przed samym klubem, w Poznaniu takich mozliwosci czesto nie ma, i trzeba parkowac w strefach i dochodzic do klubu z papcia.

No a jesli juz mowa o motoryzacji, to Polki z niewiadomych przyczyn faktycznie leca na BMW i Audi, choć obie marki naleza do slabych, Audi ma co prawda fajna stylistyke, ale reszta w tych samochodach to droga kupa zlomu. To juz lepsza jest Alfa :) i ogolnie fiaty. Ale tak na dluzsza mete, to sam samochod jest malo istotny dla zwyklych lasek, na samochody zwracaja uwage lansiary (modelki, hostessy, promo girls itp.), one chca sie wiecznie lasnowac, byc najlepsze, miec najlepszych facetow, najnowsze kolekcje butow itp... samochod wiec nie moze odstawac. Takich lasek jest malo, reszta nie zawraca sobie tym glowy, juz sam samochod to zaleta, tyle zwykle starczy.

Co do cen ubran, nie ma to jakiegos znaczenia. W sumie tak jak Greeg napisał, najwazniejsze zeby dobrze sie w tym czuc i wygladac. A to gdzie i co kupiles i za ile ma czesto drugorzedne znaczenie. Wazne zeby nie wygladac jak obdartus czy "niewyglad" :) Poza tym, ktora laska sprawdza na metki? Znacie takie?

J.B
 
W

wroneczki4

Guest
Nie da się ukryć, że jakoś wyglądać trzeba.
Przecież najlepszym by się podryw nie udał w brudnych i niedobranych ciuchach :D
 

Naris

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
27
No nie wiem czy tak nie zwracają uwagi na metki. Moja znajoma to nie tylko by zajrzała facetowi pod bluzkę aby tylko zobaczyć metkę ale i zrobiłaby zaraz dokładny przegląd samochodu. A jakie dla niej buty ważne.. :D No ale może należy ona właśnie do takich to wyjątków jakich niewiele. ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jeśli chodzi o kluby i samochód to raczej nie ma to sensu, bo i tak nikt nie zauważy czym podjechałeś. Zresztą rzadko istnieje mozliwosc parkowania przed samym klubem, w Poznaniu takich mozliwosci czesto nie ma, i trzeba parkowac w strefach i dochodzic do klubu z papcia.
hehe dokladnie tak w moim przypadku bylo. przystanek z nocnego jest niewiele dalej :p poza tym, jesli sa 2-3 kluby blisko siebie to mozna sobie zwyczajnie zrobic "obchod" pieszo. Czasem dojscie do zaparkowanego auta i podjechanie nim dluzej zajmuje...

No a jesli juz mowa o motoryzacji, to Polki z niewiadomych przyczyn faktycznie leca na BMW i Audi, choć obie marki naleza do slabych, Audi ma co prawda fajna stylistyke, ale reszta w tych samochodach to droga kupa zlomu.
Niemcy sie cenia choc tak naprawde w ostatnich latach to nie wiadomo za co. Nie chce juz offtopicowac, ale zawsze uwazalem wytwory naszych zachodnich sasiadow za, przede wszystkim, nudne. W wiekszosci to ani to nie wyglada (tutaj cenie sobie bardziej juz chociazby poludniowy design), ani nie daje spodziewanej frajdy (tutaj dla odmiany japonce od wyboru do koloru: "szlifierki" silniki, benzyny z turbo, diesle, tylnonapedowki najlepiej wywazone (w driftingu wiekszosc aut to japonce - tylko u nas drifting zaczynal sie standardowo ... od bmw :D)

Zreszta, za kazdym razem jak jade po niemieckich autostradach i niemalze co drugie auto jest czarne z chromowanymi wstawkami (np. vw passat) to tylko utwierdzam sie w tym, ze auta niemieckie sa ... dla Niemcow :D
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Polki lecą na BMW bo kojarzy się wystawnym życiem zachodnich sąsiadów, luxusem i splendorem, którego nie posiadają inne marki. Na ogół się mylą bo pojęcie o motoryzacji mają bardzo znikome :)

Z innej beczki: słyszałem kiedyś że posiadacze BMW są dobrzy w łóżku, pedały jeżdżą porsche itp - czyli kozaki mają BMW ;)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Z innej beczki: słyszałem kiedyś że posiadacze BMW są dobrzy w łóżku, pedały jeżdżą porsche itp - czyli kozaki mają BMW ;)

Tak... a jak chcesz zrobić sałatkę z buraków, to wrzucasz granat do BMW :)

Greeg, offtopy są lepsze niż główny temat, co prawda moderacja na tym forum jest lekko tępa i zgodnie z życzeniem admina "ściga" za odchodzenie od tematu, ale zwykle to właśnie offtopy są najciekawsze. Szczególnie wtedy gdy główny wątek się wyczerpie. Czyli tak jak tu :)

J.B
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
No nie no panowie,nie gadajcie że niemieckie fury są bee :D
Przykład taka s-klasa nie mówie tutaj o tej nowej,za 300koła,tylko rocznik 93'. Przecież one z przebiegiem 500.000tyś są bez żadnego porównania lepsze od niektórych salonowych.

Ale w Polsce posiadacze tych luksusowych marek i tak są w większości burakami.Przykład-pracuje sobie teraz wakacyjnie na myjni samochodowej i co rusz podjeżdża co model to lepszy. Ludzie podjeżdają takimi furami,ze sie w głowie nie mieści,weźmie taki usługe za 48zł,płaci te pięć dych i on jeszcze śmie wyciągać łape po te 2zł! :lol: Odwrotnie Ci zachodni.
 

Gazela Granta

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Witam.Jestem świeżo upieczonym psychologiem i przede wszystkim zagorzałą katoliczką.Artykuł Leszczyna mnie przeraził, oburzył i niemało zaskoczył, gdyż przedstawione przez autora konkluzje całkowicie nie mają przełożenia w praktyce. Są po prostu kłamstwem. W swoim życiu miałam do czynienia z dużą ilością młodych kobiet, które przychodziły z problemami sercowymi. Większości tych dziewczyn frustrowała jedna niezmienna rzecz:brak oddania, poświęcenia itp. Kobiety te skarżyły się, iż mężczyznom coraz więcej można przypisać takich cech jak egoizm, samowystarczalność.Jeżeli mężczyżni zaczną się wzorować na takich artykułach jak np. Leszczyna, to prędzej czy później dojdzie do globalnej tragedii.Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas.Gdyby posiadała mężczyznę, przedstawionego w powyższym temacie, który za bardzo się nie poświęca, który za bardzo nie pomoga, który nastawiony jest głównie na samorozwój, to by po prostu bardzo cierpiała. Bardzo żałuję , żę żyję w czsach , kiedy to media, prasa, feministyczne bądź pseudo patriarchalne artykuły lansują modę na egoizm. Próbują zrobić z człowieka maszynę, bez uczuć wyższych , nastawioną na branie. Później dochodzi do dramatów i gabinety psychiatrów są przepełnione a apteki pękają w szwach od recept z antydepresantami na czele.Wiem co mówię! Autorowi tematu życzę nieco więcej dojrzałości i powodzenia w znalezieniu drugiej połowy na całe życie.

Pozdrawiam.
 
W

wroneczki4

Guest
No a jesli juz mowa o motoryzacji, to Polki z niewiadomych przyczyn faktycznie leca na BMW i Audi
No i tu się mylisz. Jakbyś podjechał czerwonym ferrari, to spod dyski dupy byś nogami z samochodu wypychał.
Oczywiście porsche także by się sprawdziło, ale nie tak bardzo jak piękny konik na masce.

Z innej beczki: słyszałem kiedyś że posiadacze BMW są dobrzy w łóżku, pedały jeżdżą porsche itp - czyli kozaki mają BMW ;)
Ale żal... zapewne do tego dochodzi jeszcze, że posiadacze Bugatti są biedni, a posiadacze lamborghini nie mają na benzynę.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Witam.Jestem świeżo upieczonym psychologiem i przede wszystkim zagorzałą katoliczką.Artykuł Leszczyna mnie przeraził, oburzył i niemało zaskoczył, gdyż przedstawione przez autora konkluzje całkowicie nie mają przełożenia w praktyce. Są po prostu kłamstwem. W swoim życiu miałam do czynienia z dużą ilością młodych kobiet, które przychodziły z problemami sercowymi. Większości tych dziewczyn frustrowała jedna niezmienna rzecz:brak oddania, poświęcenia itp. Kobiety te skarżyły się, iż mężczyznom coraz więcej można przypisać takich cech jak egoizm, samowystarczalność.Jeżeli mężczyżni zaczną się wzorować na takich artykułach jak np. Leszczyna, to prędzej czy później dojdzie do globalnej tragedii.Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas.Gdyby posiadała mężczyznę, przedstawionego w powyższym temacie, który za bardzo się nie poświęca, który za bardzo nie pomoga, który nastawiony jest głównie na samorozwój, to by po prostu bardzo cierpiała. Bardzo żałuję , żę żyję w czsach , kiedy to media, prasa, feministyczne bądź pseudo patriarchalne artykuły lansują modę na egoizm. Próbują zrobić z człowieka maszynę, bez uczuć wyższych , nastawioną na branie. Później dochodzi do dramatów i gabinety psychiatrów są przepełnione a apteki pękają w szwach od recept z antydepresantami na czele.Wiem co mówię! Autorowi tematu życzę nieco więcej dojrzałości i powodzenia w znalezieniu drugiej połowy na całe życie.

Pozdrawiam.


Jakbyś faktycznie skończyła psychologie to byś nie pisała takich bzdur. Poczytaj dokładnie post Leszczyna, zerknij sobie do socjologii, psychologii ewolucyjnej, może coś pojmiesz i zrozumniesz. Bo jak na razie wychodzi na to, że z jego tekstu nic nie rozumiesz lub nie chcesz.

J.B
 

Gazela Granta

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Drogi J.B nie bedziesz mi mówił co mam czytać i nie bedziesz wmawiał, ze czegoś nie rozumiem.Rozumiem wszystko doskonale.Tekst Leszczyna był dla mnie jasny, czysty, klarowny i wymowny.Potrafię tez czytać między wierszami.Proszę nie rób ze mnie idiotki, bo do tej kategorii się nie wliczam.

A psychologię skończyłam z wyróżnieniem w grupie 5 % najlepszych studentów, skoro tak bezczelnie podważasz moje kompetencje i zarzucasz kłamstwo.

Pozdrawiam!
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
No a jesli juz mowa o motoryzacji, to Polki z niewiadomych przyczyn faktycznie leca na BMW i Audi, choć obie marki naleza do slabych, Audi ma co prawda fajna stylistyke, ale reszta w tych samochodach to droga kupa zlomu. To juz lepsza jest Alfa :) i ogolnie fiaty

mało wciagajaca dyskusja wiec wybrałem sobie ten fragment na wypowiedz :p osobiscie polecam Toyoty i Hondy za solidnosc wykonania, niezawodnosc i bezpieczenstwo na drodze

Gazela Granta napisał:
Witam.Jestem świeżo upieczonym psychologiem

to akurat predzej zaswiadczy ze miałas problem ze soba i wybrałas sie na psycho zeby uleczyc dusze niz o tym ze znasz sie na ludziach lepiej niz przecietny kowalski...

...a tak poza tym to wzruszyła mnie twoja historia "delikatna kobieto" :p :D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Witam.Jestem świeżo upieczonym psychologiem i przede wszystkim zagorzałą katoliczką.Artykuł Leszczyna mnie przeraził, oburzył i niemało zaskoczył, gdyż przedstawione przez autora konkluzje całkowicie nie mają przełożenia w praktyce. Są po prostu kłamstwem. W swoim życiu miałam do czynienia z dużą ilością młodych kobiet, które przychodziły z problemami sercowymi. Większości tych dziewczyn frustrowała jedna niezmienna rzecz:brak oddania, poświęcenia itp. Kobiety te skarżyły się, iż mężczyznom coraz więcej można przypisać takich cech jak egoizm, samowystarczalność.Jeżeli mężczyżni zaczną się wzorować na takich artykułach jak np. Leszczyna, to prędzej czy później dojdzie do globalnej tragedii.Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas.Gdyby posiadała mężczyznę, przedstawionego w powyższym temacie, który za bardzo się nie poświęca, który za bardzo nie pomoga, który nastawiony jest głównie na samorozwój, to by po prostu bardzo cierpiała. Bardzo żałuję , żę żyję w czsach , kiedy to media, prasa, feministyczne bądź pseudo patriarchalne artykuły lansują modę na egoizm. Próbują zrobić z człowieka maszynę, bez uczuć wyższych , nastawioną na branie. Później dochodzi do dramatów i gabinety psychiatrów są przepełnione a apteki pękają w szwach od recept z antydepresantami na czele.Wiem co mówię! Autorowi tematu życzę nieco więcej dojrzałości i powodzenia w znalezieniu drugiej połowy na całe życie.

Pozdrawiam.
hehehe widac ze swiezo upieczona i katoliczka ale to nie ma nic do tematu
po
1- teoria teoria a praktyka praktyka wiec co z tego ze masz dobre wyniki na studiach skoro nie rozkminiasz o co tu chodzi
2- chodzily do ciebie kobiety a czemu nie chodzili faceci do ciebie z rozterkami milosnymi? znasz tylko jedna strone a warto poznac druga
3- zarzucasz nam ze to my jestesmy egoistami i stajemy sie maszynami a jak myslisz co tego jest powodem?
4- nie bron kobiet bo nie od dzis wiadomo ze kobiety sa gorsze od facetow, tylko dobrze sie maskuja i potrafia manipulowac facetami
5- tekst leszczyna ma przelozenie w rzeczywistosci, zobacz ile tu facetow jest pokrzywdzonych przez kobiet a oni chcieli im nieba przychylic?
6- nie nazwie cie idiotka bo nie o to mi chodzi tylko prosze cie nie bron kobiet w tyhc sprawach bo sam moge ci tysiace sytuacji pprzypisac gdzie to wyszlo ze kobieta to wyrachinowane
7- z tekstu jest wieksz przejaw katolicyzmu niz teorii psychologiznej i sproboj napisac tekst do tego tematu czysto psychologiczny
8- ciebie trzeba przedewszytkim duzo praktyki i trzerzwego umyslu i sluchania dwoch stron a nie tylko jednej bo tak to sie nie da
9- no i nie musisz wcale czytac o ewolucji i psychologii bo to wiesz, ale poobserwuj sobie otoczenie i ludzi, zachowanie a poznasz wiele sprzecznosci w kobiecym zachowaniu
 

Gazela Granta

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Przykro mi, że tak na mnie naskoczyliście.Doprawdy wiem co mówię i co piszę.Pomogłam już wielu ludziom..Skrzywdzonym kobietom, ale też mężczyznom. Nikogo nie faworyzuje i nikogo nie potępiam.Nie będe już się wgłębiać w merytorykę psychologiczną, bo i tak mnie skrytykujecie, moje poglądy,konkretne przykłady itp. Przeciez wiecie lepiej. Naprawdę bardzo mi przykro, że Wasze nieprzejednanie, głupi upór i pozorna wiedza, zniechęciły mnie do dalszej dyskusji.:(
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Przykro mi, że tak na mnie naskoczyliście.Doprawdy wiem co mówię i co piszę.Pomogłam już wielu ludziom..Skrzywdzonym kobietom, ale też mężczyznom. Nikogo nie faworyzuje i nikogo nie potępiam.Nie będe już się wgłębiać w merytorykę psychologiczną, bo i tak mnie skrytykujecie, moje poglądy,konkretne przykłady itp. Przeciez wiecie lepiej. Naprawdę bardzo mi przykro, że Wasze nieprzejednanie, głupi upór i pozorna wiedza, zniechęciły mnie do dalszej dyskusji.:(
czemu sie tak szybko poddajesz?

jestes z wrocławia tak? wiec pewnie w wrocku studiowalas psychologie, ja chodzilem na terapie do psycholozki ktora wyklada w wrocku

pozorna wiedza? hmmm byc moze dla ciebie ale dla mnie jest wystarczajaca i nie bede sie robil idioty przez kobietami i nie bede ich misiem, kilka razy sie przejechalem, i wiem ze to sa dobre manipulatorki i potrafia nie zle mydlic oczy

wiec jak na psychologa nie wypada sie tak latwo poddawac, prawda?
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas.

Gdyby posiadała mężczyznę, przedstawionego w powyższym temacie, który za bardzo się nie poświęca, który za bardzo nie pomoga, który nastawiony jest głównie na samorozwój, to by po prostu bardzo cierpiała.


100% prawdy :D ja nie wiem co wam panowie w tym nie pasuje, tak jest... ze jeszcze tego nie dostrzegliscie ,że kobiety są wrazliwymi istotatmi potrzebującymi ciepła...:D ŻAL ( przez duże Ż)
 

Gazela Granta

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Nie wszystkie kobiety to manipulatorki.Jesteś bardzo uprzedzony.Na pewno doświadczyłeś wiele zła z kobietami, skoro do takich wniosków dochodzisz, ale zaświadczam są na świecie jeszcze porządne kobiety, porządni ludzie.
Tak studiowałam we Wrocławiu.Zresztą jakie to ma znaczenie, jak i tak w przekonaniu osób na tym forum guzik wiem i nikt nie daje mi dojść do głosu, tylko strofuje każde moje słowo:(
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
o tak doswiadczylem wiele od was, nauczylo mnie to czegos czego wielu facetom brakuje i daja sie wrobic

tak sa porzadni ludzie ale co z tego wy macie taka nature, piszemy tutaj o ludziach mlodych a nie starszych co chca sie ustatkowac i miec dzieci

jestem uprzedzony to fakt ale takich jest wiele

wiec dalsza dyskusja z pania psycholog nie ma sensu skoro nie chce dyskutowac, ja mam do porownania psycholozke z doswiadczenie i ta swiezo upieczona po studiach

i jest roznica w sposobie rozmowy, prowadzeniu terapii, niestety

dodam ze piszesz ze kobieta potrzebuje oddania i milosci ok a co facet? nie piszesz ze on tez potrzebuje tego ze polega to na wzajemnej relacji tylko piszesz ze kobieta to wrazliwe stworzenie a zobacz sie statystyki jaka plec najczesciej popelnia samobojstwa jakie przedzialy itp? takich przykladow mozna przytaczac wiele w czym jestescie lepsze

wy jestescie mocniejsi psychicznie niz facet wiem o tym bo nie raz sie o tym przekonalem, tylko tego nie zdradzacie

a zeby dosc do glosu trzeba pisac konkrety i miec sile przebicia, zreszta prawo forumowiska nie zabrania pisania wlasnego zdania, prawda?
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
A psychologię skończyłam z wyróżnieniem w grupie 5 % najlepszych studentów, skoro tak bezczelnie podważasz moje kompetencje i zarzucasz kłamstwo.

Takie przechwałki na mnie wrażenia nie robią. Zresztą ogólnie na ludziach nie robią. I Ty jako (teoretycznie) psycholog powinnaś to wiedzieć. Jeśli ktoś przychodzi i się zachwala to jesteśmy mu skłonni mniej wierzyć i/lub ufać niż osobie, która jest np. polecana przez inną osobę, która poznała jej talent/umiejętności/dokonania itp. A Ty póki co wbijasz się na forum, piszesz jaki to artykuł Leszczyna jest zły i koniec. Zero merytorycznych argumentów, tylko parę banałów w stylu "Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas". Nawet nie raczyłaś przeczytać tekstu dokładnie (nie zaprzeczaj), bo nie ma w nim mowy o tym by nie kochać kobiet, nie szanować itd. Wkręcasz sobie rzeczy, których nie powinnaś.

mało wciagajaca dyskusja wiec wybrałem sobie ten fragment na wypowiedz :p osobiscie polecam Toyoty i Hondy za solidnosc wykonania, niezawodnosc i bezpieczenstwo na drodze

No japońce robią niezłe samochody, ale części zamienne są drogie. Z lepszych samochodów i bezpieczniejszych to jeszcze Volvo bym wymienił. Saab też ma b.d modele.

Przykro mi, że tak na mnie naskoczyliście.Doprawdy wiem co mówię i co piszę.Pomogłam już wielu ludziom..Skrzywdzonym kobietom, ale też mężczyznom. Nikogo nie faworyzuje i nikogo nie potępiam.Nie będe już się wgłębiać w merytorykę psychologiczną, bo i tak mnie skrytykujecie, moje poglądy,konkretne przykłady itp. Przeciez wiecie lepiej. Naprawdę bardzo mi przykro, że Wasze nieprzejednanie, głupi upór i pozorna wiedza, zniechęciły mnie do dalszej dyskusji.:(

Jak na "psychologa" to jesteś nadwyraz "miękka". Ledwo się wbiłaś, usłyszałaś kilka krytycznych uwag i już dajesz ciała. Powód może być jeden: nie masz nic merytorycznego do napisania. I w sumie to dobrze, nie będziesz robić zamętu na forum :)

Tak studiowałam we Wrocławiu.Zresztą jakie to ma znaczenie, jak i tak w przekonaniu osób na tym forum guzik wiem i nikt nie daje mi dojść do głosu, tylko strofuje każde moje słowo:(

Ma takie znaczenie, że akurat we Wrocławiu nie ma za dobrych uczelni. Co lepsze są w Wawie, Krakowie, Poznaniu... zresztą, akurat psychologia to jest taki kierunek po którym można iść na bezrobocie. Więc jak już ktoś bierze takie studia, to albo kariera naukowa albo przekwalifikować sie i pracować w innym zawodzie, np. jako kelnerka możesz pracować :) Najwięcej pracy jest w różnych usługach (dużo w finansach), ale akurat psychologia cieńko stoi, chyba, że 800-1500 zł/brutto Ciebie zadowala to wtedy możesz sobie robić w poradni, albo jako pedagog w szkole :)

J.B

EDIT:

100% prawdy :D ja nie wiem co wam panowie w tym nie pasuje, tak jest... ze jeszcze tego nie dostrzegliscie ,że kobiety są wrazliwymi istotatmi potrzebującymi ciepła...:D

A czy ktoś tu zaprzecza? Bo jakoś nie zauważyłem. A słowo "żal" skieruj do siebie. I następnym razem czytaj uważnie posty. Temat jest o meżczyznach, a nie o kobietach. A co do relacji kobieta-mężczyzna, to wszystko działa (lub powinno) w dwie strony. A nie "w jedną" jak zdaje się to sugerowac nasza "pseudo-psycholog" z wyróznieniem :)

J.B
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
Witam.Jestem świeżo upieczonym psychologiem

..."i wiem jak ważna jest praktyka, bo często teoria ni jak ma się do praktyki. Doskonale to wiem, bo jestem jeszcze młodą gąską i wiele muszę się nauczyć"

gdyż przedstawione przez autora konkluzje całkowicie nie mają przełożenia w praktyce. Są po prostu kłamstwem.

..."spytacie skąd wiem? bo spałam z nie jedną dziewczyną, nie jedną podrywałam i moją pasją jest obserwowanie ludzkich zachowań. Leszczyn kłamie, dlaczego? gówniarz, nawet nie pytam bo wiem, że nigdy w życiu nie widział kobiety na oczy. Jestem z tych ludzi (już wyżej to pisałam):
Przeciez wiecie lepiej
i ja też wiem lepiej."

W swoim życiu miałam do czynienia z dużą ilością młodych kobiet, które przychodziły z problemami sercowymi. Większości tych dziewczyn frustrowała jedna niezmienna rzecz:brak oddania, poświęcenia itp. Kobiety te skarżyły się, iż mężczyznom coraz więcej można przypisać takich cech jak egoizm, samowystarczalność.

..."ahh! jakie one były szczęśliwe, gdy miały frajerów nie potrafiących ich utrzymać. Zaraz znajdę fragment gdzie Leszczyn mówi, że kobiety trzeba równać do szmat i dziwek, a facet jest potęgą... hmmm gdzieś tu było... hmm nie mogę znaleźć - później znajdę! obiecuję. (myśli: kurcze, a może jeśli facet jest 'potęgą', a kobieta ma być traktowana przez niego TROSZKĘ gorzej, to kobieta też jest 'potęgą' i tak na prawdę nie musi być od niego gorsza? może być mu równa? nie... ja jestem katolik i wiem, iż można być "albo zimnym, albo gorącym" koniec. Więc facet jest potęgą, a kobieta szmata."
Jeżeli mężczyżni zaczną się wzorować na takich artykułach jak np. Leszczyna, to prędzej czy później dojdzie do globalnej tragedii.

Spokojnie sikoreczko. Jeszcze nie jeden litr wody w Gangesie upłynie nim forumowisko będzie wpływać na ludzi, GLOBALNIE.

Kobieta to delikatna istota, potrzebująca przejawów miłosci i oddania cały czas.

..."już prawie mam ten fragment jego wypowiedzi. Przed chwilą to widziałam jak było napisane: "NIGDY nie będziesz przejawiał uczuć wobec kobiety, ale bowiem marny Twój los - zero pocałunków, zero przytulania, zero orgazmu - to mówię Ci JA, pan i władca." przepraszam, znikło mi z oczu, ale zaraz wygrzebię ten fragment."

Później dochodzi do dramatów i gabinety psychiatrów są przepełnione a apteki pękają w szwach od recept z antydepresantami na czele.

..."klawo! będę miała pracę, będę wypisywać recepty! ale będę KÓÓÓL I DŻEEZIII."

Gdyby posiadała mężczyznę, przedstawionego w powyższym temacie, który za bardzo się nie poświęca, który za bardzo nie pomoga, który nastawiony jest głównie na samorozwój,

..."coś mi nie wychodzi szukanie tego fragmentu. Jednak wiemy, że Leszczyn 'lansuje' zachowanie w pełni egoistyczne, zachowanie faceta, który nie pomaga swej kobiecie, który myśli tylko i wyłącznie o sobie" (myśli: a może On jednak chciał pokazać, że facet może się rozwijać przy kobiecie, może znaleźć czas na wszystko, może facet potrafi prowadzić kobiece i swoje życie twardą męską ręką, ale być zarazem pomocnym, wiernym facetem... a z tym samorozwojem, to rzeczywiście może i racja, bo przecież może dzielić pasję z wybranką, albo podzielić czas tak aby zrealizować siebie i swój związek...hmmm nie, jednak nie. Jestem psycholog i profesor na wykładzie mówił inaczej. A zresztą Ci na forum - phi! wiem lepiej"

Na pewno doświadczyłeś wiele zła z kobietami,

..." drogi Uzzo, wygodnie Ci na kozetce? może pani doktor da Ci jeszcze szklaneczkę wody. wypłaczesz się w mój rękaw i będzie Ci lepiej, To taka terapia, ze studyjów ją znam"

Nikogo nie faworyzuje i nikogo nie potępiam.Nie będe już się wgłębiać w merytorykę psychologiczną, bo i tak mnie skrytykujecie, moje poglądy,konkretne przykłady

No jeszcze raz zabiorę głos w tym poście. Gdzie Ty podałaś KONKRETNE PRZYKŁADY? merytoryka psychologiczna? piszesz jak większość dziewczyn na tym forum (one mają -18 lat). Zero jakiejkolwiek elokwencji w wypowiedziach. Gdzie jakieś fachowe terminy? jakieś odnośniki do publikacji znanych naukowców. Coś więcej możesz wnieść do tej naszej 'dyskusji"? Jak na razie spisałaś się jak dzieciuch. Polski student? ynteligent.

Śmiech na auli.
 
Do góry