Być abstynentką...

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Ha.!

A ja mam tak, że tez nie pije xD

Haha, a wszyscy znajomi twierdza inaczej, bo po porstu bawie się w taki sposob, ze jestem jakbym byl dokladnie na.je.ba.na, ale to mój sposób, a co inni na to to nie moja sprawa. Chodze na imprezy, ale mimo wszystko nie pije - a jestem jka pijana.

Koleżanka nie potrfi tego zdjagnozować - ja sama też. Nie wiem dlaczego tak jest.!
 

michalp

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja mam 16 lat i nigdy nie piłem... tere fere:p Lubie alkohol, ale nie zmuszam nikogo do picia. Nigdy nie nawaliłem sie do urwania filmu. Wkurzają mnie jedynie ci abstynieci, którzy na kazdym kroku sie chwalą ze nie piją, jacy oni są cacy. Mam kumpla, który wyzywa od pijaków gdy pujdzie sie z drugim kumplem na 2 browarki. Jak ja szanuje ze on nie pije to niech sie odpie(*&^% od tego co ja robie. Prawdziwy abstynent to taki który nie namawia innych do nie picia.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Witajcie, nie przeczytałam całego tematu, ale mimo to chciałam się wypowiedzieć :) Ja jestem abstynentką od kilku lat,bodajże od 3 ;) Jest to nie tylko dla mnie poświęcenie, ale szczególnie w jakiś sposób modlitwa za mojego ojca, który jest alkoholikiem niestety. Tak więc dlatego nie piję,ale nie tylko. Nie piję też dlatego, że zażywam leki przy których nie powinno się pić alkoholu... Również jestem abstynentką jeśli chodzi papierosy i inne używki... Owszem, kiedyś piłam alkohol,zasmakowałam też papierosów, ale nie kręci mnie to... Niestety moja rodzinka tego nie umie uszanować... może dlatego,że ja nie tylko nie używam alkoholu i papierosów, ale też nie częstuję ani nie kupuję :D
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Ja też jestem abstynentką, ale, niestety "z odzysku". Trzeźwe życie jest super.
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Chlałam. Ostro. Jestem uzależniona. Jestem alkoholiczką. I dlatego nie piję.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Na imprezach lub w grupie znajomych nie piję wcale, lub tylko "symbolicznie".
Czasem są do tego małe komentarze w grupie, ale żadnych problemów nie miałem, nie jestem z tego powodu wykluczany z "towarzystwa" :)
Za alkoholem nie przepadam, po prostu mi to nie smakuje zbytnio, a także mam wrażenie że brzuszek źle reaguje na ten specyfik :)
 
Do góry