Buty taktyczne

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
migotka napisał:
A kojarzycie firmę Beretta Poggio?
Tak nie za bardzo, powiesz coś więcej?


migotka napisał:
nie znalazłam zestawu z Mil-Teca ale ten jest podobny.
Super taki zestawik! Może być ciekawym dodatkiem do prezentu świątecznego jeżeli lubimy praktyczne prezenty :)
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
migotka napisał:
A kojarzycie firmę Beretta Poggio?
Ja widziałem gdzieś ich buty tylko nie pamiętam gdzie. Jak dobrze kojaże to był model na goretexie w przystępnej cenie.
migotka napisał:
Każdą warto, jeśli chcesz żeby ci długo służyła i zachowała swoje właściwości.
Zgadzam się chociaż ta kurtka ni wygląda na taką co by miała nie przemoknąć w górach przy ulewie.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
Ja widziałem gdzieś ich buty tylko nie pamiętam gdzie. Jak dobrze kojarzę to był model na goretexie w przystępnej cenie.
buty beretta poggio gtx l o takich myślisz?


samoyed napisał:
Zgadzam się chociaż ta kurtka ni wygląda na taką co by miała nie przemoknąć w górach przy ulewie.
Oj to raczej nie jest kurtka na wyprawy górskie, a taka do chodzenia na chodzenia na codzień po mieście. Przynajmniej ja ją tak traktuje :p
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
[...] są super i to polska produkcja.
Jakoś kojarzą mi się z butami roboczymi bardziej niż takimi na rodzinne wycieczki w góry



corka napisał:
To jaka jest dobra według Ciebie? Polecisz coś?
Zależy jakie masz upodobania. Kiedy chodzi w góry, w jakie góry chodzisz. Najlepiej skoczyć sobie do sklepu dobrego z odzieżą outdoorową i poprzebierać w różnych rodzajach.
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Jakoś kojarzą mi się z butami roboczymi bardziej niż takimi na rodzinne wycieczki w góry
no do pracy też się bardzo dobrze nadają ale na wypad w góry są też świetne


Volian napisał:
Zależy jakie masz upodobania. Kiedy chodzi w góry, w jakie góry chodzisz. Najlepiej skoczyć sobie do sklepu dobrego z odzieżą outdoorową i poprzebierać w różnych rodzajach.
Muszę na chacie zapytać bo jeszcze nigdy nie byłam rozczarowana ich rekomendacjami
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
te są super i to polska produkcja.
Są troche ciężkie. Nie wiem czy nie będzie to przeszkadzało w dłuższych marszach, bo jednak im większa waga tym gorzej


corka napisał:
Muszę na chacie zapytać bo jeszcze nigdy nie byłam rozczarowana ich rekomendacjami
I jak z tymi rekomendacjami? Jakieś uwagi?
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Volian napisał:
Są troche ciężkie. Nie wiem czy nie będzie to przeszkadzało w dłuższych marszach, bo jednak im większa waga tym gorzej
Swoje ważą ale one też muszą być mocne i wytrzymałe w trudnych warunkach. To jest powód ich masy. Chociażby gruba i twarda podeszwa.


Volian napisał:
I jak z tymi rekomendacjami? Jakieś uwagi?
nie sądzę żeby gromy były dobrymi butami roboczymi. Lepiej na takie sytuacje założyć jakieś stare wytarte człapaki a gromy zostawić na wyjścia w góry.
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
Swoje ważą ale one też muszą być mocne i wytrzymałe w trudnych warunkach. To jest powód ich masy. Chociażby gruba i twarda podeszwa.
No i też dobrze zabezpieczają nogi


samoyed napisał:
nie sądzę żeby gromy były dobrymi butami roboczymi. Lepiej na takie sytuacje założyć jakieś stare wytarte człapaki a gromy zostawić na wyjścia w góry.
no gromy trochę ważą
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
nie sądzę żeby gromy były dobrymi butami roboczymi. Lepiej na takie sytuacje założyć jakieś stare wytarte człapaki a gromy zostawić na wyjścia w góry.
Są wzmocnione, nierozklejające, wygodne i tanie. Według mnie mogą spełniać różne funkcje


corka napisał:
no gromy trochę ważą
Te co były powyżej wrzucone to kilogram. Niby nie dużo, ale cały dzień w górach z extra kilogramem na nogach może dać w kość.
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Volian napisał:
Są wzmocnione, nierozklejające, wygodne i tanie. Według mnie mogą spełniać różne funkcje
Ale na budowie potrzebujesz blachy w czubie inaczej bhp'owiec cię nie wpuści na teren.


Volian napisał:
Te co były powyżej wrzucone to kilogram. Niby nie dużo, ale cały dzień w górach z extra kilogramem na nogach może dać w kość.
Nie przesadzajmy, dobre treki też nie ważą 100 gram.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
Ale na budowie potrzebujesz blachy w czubie inaczej bhp'owiec cię nie wpuści na teren.
To jakie polecisz w takim razie ?


samoyed napisał:
Nie przesadzajmy, dobre treki też nie ważą 100 gram.
Ale kilograma raczej też nie powinny ważyć. Ja mam takie protektor goray plus i one w sumie ważą 1,2kg czyli po 600g
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
To jakie polecisz w takim razie ?
Też się podpinam pod pytanie, bo jestem ciekawa. Btw, może za nieługo jakies zimowe promocje wjadą na militaria to wtedy coś się znajdzie ?



Volian napisał:
Ale kilograma raczej też nie powinny ważyć. Ja mam takie https://www.militari...-937_p41236.xmlione w sumie ważą 1,2kg czyli po 600g

i jak się sprawują? wygodne sa?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Też się podpinam pod pytanie, bo jestem ciekawa. Btw, może za niedługo jakieś zimowe promocje wjadą na militaria to wtedy coś się znajdzie ?
W militariach zimowe promocje są przeważnie po sezonie lub pod koniec.Czasem są w trakcie. Teraz są super ceny na rękawiczki


mymyk napisał:
i jak się sprawują? wygodne są?
Bardzo wygodne,można w nich przechodzić naprawdę dożo kilometrów i nogi nie bolą. A Ty w jakich chodzisz?
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
W militariach zimowe promocje sa przeważnie po sezonie lub pod koniec.Czasem saobnizkiw trakcie. Teraz sa super ceny na rekawiczki https://www.militari...mechaniximpact
co polecacie na zimę ?



Volian napisał:
Bardzo wygodne,można w nich przechodzic na prawde duzo kilometrow i nogi nie bola. A Ty w jakich chodzisz?
nie pocą Ci się w nich stopy ? mają bardzo ciekawą podeszwę skoro nawet jest ochrona przed kwasami
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
co polecacie na zimę ?
Z czego? Rękawiczek, bluzek, bluz, kurtek, spodni, butów, czapek, buffów?


kotka10 napisał:
nie pocą Ci się w nich stopy ? mają bardzo ciekawą podeszwę skoro nawet jest ochrona przed kwasami
Nie, mam do nich też specjalne skarpety zeby wygodnie sie chodzilo i stopa mogła cały czas oddychać. Co do podeszwy to faktycznie jest najwyższych lotów, ale to dobrze, bo czasem można wejść w coś nieprzymnego przypadkiem a tu masz ochorne od kwasow, zasad, smarów etc.
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
co polecacie na zimę ?
nie wyobrażam sobie zimy bez dobrych rękawiczek i buffa ;)


Volian napisał:
Nie, mam do nich też specjalne skarpety zeby wygodnie sie chodzilo i stopa mogła cały czas oddychać. Co do podeszwy to faktycznie jest najwyższych lotów, ale to dobrze, bo czasem można wejść w coś nieprzymnego przypadkiem a tu masz ochorne od kwasow, zasad, smarów etc.
niezła protekcja. Tylko czy serio aż takiej ochrony potrzeba?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
niezła protekcja. Tylko czy serio aż takiej ochrony potrzeba?
To jest kwestia indywidualna, ale dlatego jest tak duży wybór butów zeby każdy znalazł coś dla siebie :)



corka napisał:
nie wyobrażam sobie zimy bez dobrych rękawiczek i buffa
A widziałaś tą promocję? Idelana sprawa na prezent :D ja już zamówiłem dla brata ^^
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
To jest kwestia indywidualna, ale dlatego jest tak duzy wybór butów https://www.militari...rch-clause=butyzebykazdy znalazł coś dla siebie
a jak będę chciała zwrócić buty to bez problemu będę mogła, bo kawałek mam do tego sklepu a jakaś tam para na pewno mi się spodobało.



Volian napisał:
A widziałaś tą promocję https://www.militari...kr=contigo-buff?Idelana sprawa na prezent ja już zamówiłem dla brata ^^
ciekawa opcja szczególnie na chłodniejsze dni. Widzieliście w ogóle że można zakupić maski antysmogowe, macie takie coś w domu ?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
kotka10 napisał:
ciekawa opcja szczególnie na chłodniejsze dni. Widzieliście w ogóle że można zakupić maski antysmogowe, macie takie coś w domu ?
nie wydaje mi się żeby ktokolwiek wychodził w takich maskach na miasto, raczej ludzie bardziej dbają o swój wygląd niż o zdrowie, taka smutna prawda. Zastanawia mnie jak długo taka maska jesst zdatna do użycia, i po jakim czasie trzeba ją wymienić na nową?



kotka10 napisał:
a jak będę chciała zwrócić buty to bez problemu będę mogła, bo kawałek mam do tego sklepu a jakaś tam para na pewno mi się spodobało.
a wiesz może czy istnieje mozliwość zamawiania do sklepu? Bow przypadku obuwia, to lepiej przymierzyć niż kupowac na czuja przez internet..




corka napisał:
nie wyobrażam sobie zimy bez dobrych rękawiczek i buffa

A znasz jakieś rękawiczki godne polecenia?
 
Do góry