Buty taktyczne

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
ciekawa opcja szczególnie na chłodniejsze dni. Widzieliście w ogóle że można zakupić maski antysmogowe, macie takie coś w domu ?
Ja mam tą co poniżej pokazałem i jak jest przekroczenie norm o dziesiątki lub setki razy to zakładam. Szczególnie jak ide biegać i faktycznie lepiej sie potem czuje :)


mymyk napisał:
nie wydaje mi się żeby ktokolwiek wychodził w takich maskach na miasto, raczej ludzie bardziej dbają o swój wygląd niż o zdrowie, taka smutna prawda. Zastanawia mnie jak długo taka maska jesst zdatna do użycia, i po jakim czasie trzeba ją wymienić na nową?
maska antysmogowa respro cinqro co 4/6 tygodnie ale pod warunkiem że cały czas się w użyciu. Jak leży w domu to filtr się nie zużywa


mymyk napisał:
A znasz jakieś rękawiczki godne polecenia?
Najlepsze na zimę są mechanixy impact pro a jak chcesz jakieś inne to popatrz na wyprzedaży może coś wpadnie ci w oko
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
nie wydaje mi się żeby ktokolwiek wychodził w takich maskach na miasto, raczej ludzie bardziej dbają o swój wygląd niż o zdrowie, taka smutna prawda. Zastanawia mnie jak długo taka maska jesst zdatna do użycia, i po jakim czasie trzeba ją wymienić na nową?
to na pewno w pewnej części zależy od producenta ale w większości 4 do 6 tygodni


mymyk napisał:
a wiesz może czy istnieje mozliwość zamawiania do sklepu? Bow przypadku obuwia, to lepiej przymierzyć niż kupowac na czuja przez internet..
oczywiście, że można


mymyk napisał:
A znasz jakieś rękawiczki godne polecenia?
bierz pod uwagę tylko firmę mechanix. Mają najlepsze rękawiczki i na pewno się ze mną zgodzisz jeśli je sprawdzisz
 

PentagonTactical

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tutaj również się powtórzę i powiem, że wszystko rozbija się o budżet, bo co do rękawiczek to są te topowe jak chociażby Mechanix oraz kilka innych nazwę to "niszowych" , ale za to tańszych. Sam z maski antysmogowej nie korzystam.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
corka napisał:
to na pewno w pewnej części zależy od producenta ale w większości 4 do 6 tygodni
i po tym czasie trzeba nową maskę kupić czy jakiś filtr ?



corka napisał:
oczywiście, że można
co do sklepu to właśnie ruszyła wyprzedaż zimowa, można ponownie rujnować swój budżet :D



corka napisał:
bierz pod uwagę tylko firmę mechanix. Mają najlepsze rękawiczki i na pewno się ze mną zgodzisz jeśli je sprawdzisz
ale czy one są wygodne wydają się być mega duże, no i w dodatku takie zabudowane


PentagonTactical napisał:
Tutaj również się powtórzę i powiem, że wszystko rozbija się o budżet, bo co do rękawiczek to są te topowe jak chociażby Mechanix oraz kilka innych nazwę to "niszowych" , ale za to tańszych. Sam z maski antysmogowej nie korzystam.
a te marki mniej topowe to jakie np ?
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Akurat rękawiczki Mechanix będą jak najbardziej w porządku, dobra jakość wykonania i wygoda, dla pewności możesz je przymierzyć i dopiero potem zamówić online gdzie będziesz miał niższą cenę.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Menua napisał:
Akurat rękawiczki Mechanix będą jak najbardziej w porządku, dobra jakość wykonania i wygoda, dla pewności możesz je przymierzyć i dopiero potem zamówić online gdzie będziesz miał niższą cenę.
Warto przymierzyć, żeby rękawiczka dobrze leżała na dłoni w militaria.pl na pewno znajdziemy duży wybór
 
Do góry