Bulwersujące Zdarzenie...

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
To samo pomyślałam...bosz....jacy ludzie potrafia byc okropni...brak słow normalnie... :(
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
I ONA miała być matką dla tego dziecka?? Jeśli nawet nie próbowała go ratować?! Obydwoje powinni dostać dożywocie, a gdyby można było, to osobiście wydłubałabym im oczy łyżeczką i posadziła na krześle elektrycznym!!!! To nienormalne!
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Tak samo jak wy jestem okropnie zawiedziona i smutna.
Ostatnio widzialam ta Ewke na miescie z jakims staruchem...( pewnie jej kolejny kochanek) jak mnie zobaczyła schyliła głowe w dół i uciekła szybko...ehh brak słow...powinni ja normalnie na biczowanie dac...a ten facet wieszajac sie skrócił sobie kare cwaniaczek.
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
to ladnie.. strach pomyslec co bedzie jak znow zajdzie w ciaze..
co do tego f*uta.. w takich chwilach mam nadzieje na sprawiedliwosc wyrokow boskich i wierze w istnienie piekielnych cierpien...
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
jestem za dośywociem ale niedają jej tyle za współudział powinna dostac 15 lat nic nie zrobiła żeby temu zapobiec

boze jak ludzie mog a zabić niewinne male dziecko- to nawet nie są ludzie tylk opotwory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!l
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Gdzie byli rodzice tej dziewczyny ??
dziewczyna młoda zmarnowała swoje zycie ......
Mogło sie to inaczej potoczyć.........
Dziecko mogli oddac do adopcji a nie zabijać jak tak mozna zabić dziecko .... bryyy


nio własnie gdzie byli rodzice tej dziewczyny??
przeciez ta dziewczyna mogła oszczedzic dziecku te cierpienia.. mogła je oddac do adopcji...
Jesli wiedziala ze zabije te dziecko po porodzie.. to co je nosila cale 9 miesiecy.. by je zabic.. by ten maluszek musial tyle cierpiec.. takie kobiety nie powinny wogole rodzic!!!

niestety co raz czesciej słyszymy o małych dzieciach.. ktore zostały zabite przez własnych rodziców.. :( albo okaleczone...
kiedys bylo w programie UWAGA o dziecku ktore zostało pobite przez własnego ojca.. :eek: malec był pobity w 3 miesiecu zycia.. od tamtej pory mały nie słyszy.. nie widzi.. nie płacze.. jest cały sparaliżowany.. pokarm jest podawany przez rurke którą ma w gardle.. :(
najbardziej jest to okrutne ze ojciec dziecka chcial je zabic.. bo obwinił dziecko za smierc matki ktora popełniła samobójstwo.. :(
Boze spraw by mniej było takich sytuacji i by te małe maluszki tyle nie cierpiały przez ''rodziców''
by miały lepiej u Ciebie...

co do tej dziewczyny.. to jak dla mnie kara sie zacznie w wiezieniu.. bo moze byc tak ze dostanie sie do celi.. w ktorej bede matki.. z resztą tak temu facetowi.. ludzie w wiezieniu najbardziej kochają matki i dzieci.. pozniej tylko dojda wyzuty sumienia..
 

Fresco_Krk

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
To jest okropne :( :( :( Takie małe dzieci i noworodki są bezbronne i niewinne... Dlaczego tak się dzieje na świecie :( Bardzo mi smutno jak oglądam w tv kolejne wiadomości o takich sprawach...
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Otoz to, niechaj zaplona stosy, kara winna byc adekwatna do popelnionej zbrodni.

Maly offtopic:
@Fresco Krk
To jest okropne :( :( :( Takie małe dzieci i noworodki są bezbronne i niewinne... Dlaczego tak się dzieje na świecie :( Bardzo mi smutno jak oglądam w tv kolejne wiadomości o takich sprawach...
A czy aktor grajacy Macka jest czemus winny? Myslisz ze dodatkowy chromosom w jego 21 parze homologicznej, znalazl sie tam za jego wiedza? Nie wiem czy taki los nie jest gorszy od smierci. Smutno Ci gdy ogladasz w tv kolejne wiadomosci o smierci noworodkow, a drwisz z dzieciaka z zespolem downa? Smutno mi gdy widze takich idiotow jak Ty.
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
aż nie wiem co napisać ... :| jak można w ogole na coś takiego pozwolić ina to patrzeć!przecież to była mała ,żyjąca istotka... :(

uważam,że Ewka równiez powinna dostać dożywocie za to co zrobiła...
żeby gniła w więzieniu do końca życia...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
pytaliscie o rodziców...
Ewka uciekła od rodziców bo jak oni sie dowiedzieli ze wchodzila z wszystkimi do łuzka to ja wyrzucili. Nigdy nie byla z nimi w dobrych kontaktach...:( Oni chyba nawet nie chca o niej slyszec po tym co zrobila...
zostal jej tylko ten staruszek u ktorego ona teraz mieszka.
 

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
ehh jak wspomnialas ta kobieta msiala byc nie normalna > BO zdrowa osoba by zareagowala. Brak slow powinna dostac dozywocie przeciez to bylo jej dziecko :(
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
ale dla niej to bylo tylko COŚ co trzeba bylo sie szybko pozbyć :( :( :(
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Gdyby próbowała i chciała uratowac do dziecko to moze byc zareagowała,
albo poprosiła o pomoc mnie i moja kolezanke
(bo przeciez pomagałysmy tej ewce, wiec czemu i teraz miałybysmy ja olac ).
Nie wiem co o tym myslec,
dla mnie to ze ona moze byc troche nienormalna to jej nie usprawiedliwa z tego co zrobiła.
Nawet chorzy ludzie nie potrafiliby chyba tego zrobic.
Ona wcale nie była baaardzo chora...ona jest normalna tylko niekiedy ma odchyły
i gada nie na temat ale jej zachowanie,
styl ubierania...wsio jest ok :(
więc...w czym problem?
Nie kochała tego dziecka? :(
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja bym takich ludzi najnormalniej rozstrzelała!! jak mozna odebrać zycie niewinnemu dziecku?? ja akurat jestem za karą śmierci i szkoda ze nie wprowadzono jej w Polsce.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
straszne!!!ostatnio na swiat przyszla moja sweet qzyneczka -milenka nie wyobrazam sobie zeby ktos mogl zrobic cos takiego z nia. Ta ewka to jakas nienormalna...dobrze ze nie pojechalas do niej z qmepla bo Bog wie co by bylo gdyby...a co do kary to uwazam, ze tak jak ten facet powinna dozywocie dostac, bo mimo ze to on ja spalil, to byla za to tak samo odpowiedzialna mogla jakos zareagowac a nie bezmyslnie patrzec...jest za to tak samo winna jak i ten facet, tyle z ona nie wrzucila tej dziewczynki do pieca...to straszne brrrrr
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moja siostra tez niedawno urodziła dziewczynkę- Julkę nie wyobrazam sobie gdybym miala ja stracic. :(
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
To nie są ludzie , nawet nie zwierzęta... Nawet nie zasługują na określenie" śmieć"...Nigdy nie zrozumiem jak można zabić takie małe stworzonko... 8 lat? Żałosne... Za takie coś powinna mieć dożywocie. Patrzyła jak ktoś odbiera jej dziecku życie... Okropne...
 
Do góry