Bulwersujące Zdarzenie...

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Zacznę od początku. Mieszkam niedaleko około 4 km. od miasteczka Prudnik. Do mojej miejscowości zaczął przyjeżdzać pewien facet około 58 lat z dziewczyną około 19 lat. Przyjeżdzali na rowerachi facet zbierał puszki a dziewczyna za nim jezdziła..myslalam ze ta dziewczyna to córka tego faceta...ja i moja qmpela zagadalismy do tej dziewczyny...dowiedzialysmy sie ze ma na imie Ewka. Przyjezdzała codziennie z ty facetem po puszki. Zawsze sie spotykalismy z nia i tym facetem i gadalismy. Bardzo polubilismy tą Ewke. Ale potem dowiedzialam sie ze ta Ewka jest troszke jakby ten tego...nienormalna...ale dalej sie z nia kumplowalismy...codziennie spedzalismy z nia po pól godziny bo tylko tyle moglismy..pozniej jezdzila do innych miejscowosci zbierac puszki. Ona mowila ze ten facet to jej wujek i ze jest u niego na wakacjach. Uwierzyłysmy.Zauwazylysmy ze ona z dniem robi sie coraz bardziej gruba. Spytałysmy sie jej czy ona jest w ciązy...ona zawsze mowiła ze nie... :/ no i brzuszek jej rosną a my nie mielismy wątpliwosci ze ona jest w ciązy. Od listopada przestała przyjezdzac z tym facetem tutaj. Zastanawialysmy sie co sie nimi dzieje...
Wczoraj przeczytałam w FAKCIE artykuł o niej i o tym facecie...zdziwiłam sie ze pisza o niej!! :eek:
Poznałam ja po zdieciu..zasłoniete byly tylko jej i jego oczy...
Nagłowek gazety widniał grubym drukiem:
21-LETNIA DZIEWCZYNA I JEJ KOCHANEK...(...)PATRZYŁA JAK Z ZIMNĄ KRWIA JEJ KOCHANEK SPALIŁ JEJ DZIECKO... :eek: :eek:
Wstrząsnelo mnie to...napisze wam fragment tez z ninnych gazet..

''21-letnia Ewa S. miała wielu kochanków..jednym z najświerzszych był 59-letni Edward W.
Ewa S. zaszła w ciązy z jednym z kochanków...nie wie z jakim ale jest pewna ze to nie był Edward W. poniewaz z nim sie zwiąazała pozniej niz zaszła w ciaze. Brała pieniadze z zasiłku. W pewnym momęcie sasiedzi Edwarda W. dowiedzieli sie ze zamieszkała z nim Ewa S. i wiedzieli ze byla w ciązy. Ewka i jej kochanek przestali wychodzic..sasiedzi zadzwonili na policje zeby zobaczyli co sie dzieje. Przyjechali i spytali sie Ewy S. czy była w ciązy. Odpowiedziala ze tak. Spytali sie gdzie jest dziecko. Odpowiedziala ze dała kolezance. Policja sprawdziła ale to okazało sie oszczerstwem, spytali ponownie..powiedziala ze sprzedała dziecko za 400 zł...policja nie uwiezyła...po paru dniach przyznała sie...ze ona mieszkała z Edwardem W. i ze w jego mieszkaniu było tylko łużko, rozwalający sie stół i piec kaflowy...powiedziala ze jak była w ciazy prowadzila z nim libacje alkoholowe, i paliła papierosy. Przyznała sie ze urodzila dziecko u niego w mieszkaniu..w kuchni. Nie zawiadomila lekarza. Edward W. wrócił do domu...wziął dziecko i wsadzil do reklamowki polał benzyną i wsadzil do rozżażonego pieca.. Ewa matka narodzonej coreczki patrzyła na to jak Edward W. pali dziecko w piecu. Patrzyła na to z zimna krwią. Kiedy juz było po wszystkim poszli napisc sie razem wódki...(...) Edwardowi W. grozi dożywocie a Ewie S. osiem lat wiezienia.

To straszne co przeczytalam. Moja mama mnie ostrzagała zebym z nimi sie nie zadawała. Bo ten facet był dziwny.Teraz jestem wstrząsnieta tym co sie stało... :eek: Nie wiem co mam myslec.
Opiszcie wasze wrazenia i jakie macie na to komentarze..czy myslicie ze Ewka powinna dostac wyższa kare
za to co zrobiła..?? Boje sie pomyslec co mogło by sie stac gdybym zaczeła sie zadawac z nimi jeszcze bardziej. Nawet mnie zapraszali do siebie... miałam z qmpela tam pojechac odwiedzic Ewke..ale z jakis przyczyn tego nie zrobiłysmy.. :eek:
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no to ja nie wiem co powiedzieć ...nie wiem jak można skomentować ludzi zabijającch tak młode stworzonka... młodych LUDZI.... nie wiem co tacy mogą czuć...jeśli coś czują... bo to co zrobili to jest STRASZNE...przerażające... ta kobieta też powinna dostać wyższą karę...powinna chociaż "próbować" uratować SWOJE dziecko... a ona poprostu się PATRZYŁA... toć to nie jest ludzkie... o mój Boże! ...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja byc moze jestem za surowa ale uwazam ze oboje powinni dostac dozywocie bez mozliwosci wczesnego zwolnienia z aresztu. Powinni ich zamknac i juz bo sa to moim zdaniem niebezpieczni ludzi....
Jestem tym wrecz wstrzasnieta. Jak tak mozna? Nie powinni nigdy wyjsc z wiezenia.
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Straszne, jak można coś takiego zrobić. Moim zdaniem ta ewka powinna dostać wyższą karę, jakby to ode mnie zależało to dożywocie
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No masz racje, nie wiem jak matka może patrzeć z zimną krwią na zabijanie własnego dopiero narodzonego dziecka :(... to jest chore. Obydwoje powinni spędzić za kratkami reszte życia.
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
o Gasssh.... jaki pier.dolniety ;/ i tamta też.. gdyby zależało jej na dziecku, nie pozwoliłaby go tak brutalnie zabić! jak można małe dzieciątko spalić w piecu??? za to oboje powinni dostać dożywocie! ale kur.wa nasze prawo jest takie poje.bane że szok... chodźby nie wiem, kto co zrobił to i tak karę będzie miał zbyt lekką... ehhhh.. i cóż poradzić?? nic ;/ można tylko klnąć... :|
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja mysle tak samo ja wy...brak mi słow..a ja jeszcze ich znałam i myslałam ze ta Ewka to dobra dziewczyna.. :( A jak była w telewizji w kurierze Opolskim powiedziala ze zaraz jak urodziła zostało spalone...i ze pamieta tylko ze ta dziewczynka miała czarne włoski i była bardzo sliczna...spalił ja a potem szli na libacje alkoholowe...ehhhbrak słow...:(
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
bosz.... :mruga: straszne ... ale jak ta Ewka nie jest do konca normalna moze otrzymac mniejsza kare
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Witam! Jest do tragedia. Najgorsze co może być to zabić dziecko. Moim zdaniem powinni dostać dożywocie. Ale zawsze jest ale. Jestem przekonany, że Edward W. nie będzie siedział za długo. Ponieważ jest już starszym facetem i nie wytrzyma wiele lat w wiezieniu. Ewa S. powinna dostać wiecej niz 8 lat. ALe myślę, że nie dostanie nawet ośmiu. Myslę, że ona była w szoku po porodowym. Że nie była świadoma tego co się dzieje i to może zmniejszyć jej karę. Zamkną ją w psychiatryku. Szczerze mówiąc ja takich to od razu bym na krzeslo elektryczne dał, lecz takiej kary się w Polsce nie daje. Lepiej jest ich dożywotnie utrzymywać.
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Lepiej jest ich dożywotnie utrzymywać.

tak, z naszych pieniędzy...
jak czytam takie historie, to coraz częściej mam wrażenie, że kara śmierci powinna być przywrócona. Coś potwornego.....
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Zgadzam sie z wami. Ale to raczej nie była zasługa szoku poporodowego..ona jeszcze nie urodzila a wiedziala co zrobia z tym dzieckiem... :/ :( :(
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Aż trudno uwieżyć, że tak można...:(
Mam nadzieje, że to kolejny durny artykuł Faktu, nobo o takim wydarzeniu to mówiliby chyba w TV, radiu. A ja nic o tym nie słyszałam...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
To nie durny artykuł...ja znam to dziewczyne i to prawda. Mowili o nich w radiu i w telewizji tez mowili...nawet oni sie wypowiadali..niestety to nie głupi artykuł... :(
 

Tinina

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z domq :)
Dokladnie! Popieram swoje przedmowczynie-powinni obydwoje miec dozywocie!!!! To jest straszna...jak mozna zabic tak male stworzonko..malego czlowieczka... :( :( :( :( :(
 

murka

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Śląsk...:) (hmm...mało ekologiczny rejon Polski...
uuu...nie będę specjalnie orginalna i powiem,że to jest straszne... Ja jestem w stanie zaakceptować i zrozumieć wiele rzeczy,ale nie zabójstwo noworodka...Nie mogę pojąć dlaczego nie oddała tego dziecka?!Ludzie są naprawdę dziwni...Myślę,że należy jej się większa kara...matka powinna bronic swoje dziecko za wszelką cenę,a nie chronić oprawcę..Zresztą...była bierna wobec całej tej sytuacji...a bierność to jednocześnie zgoda...:/ Brak mi słów... A tak nawiasem dodam,że w "fakcie" zawsze trochę koloryzują...(chociaż nie mówię o tym konkretnym przypadku,bo nie widziałam nigdzie artykułu na ten temat) Tak czy inaczej,to o czym pisałaś jest czystą patologią...a najgorsze jest to,że takie sytuacje są coraz częstsze...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
:( Nie uwierzycie ale... ta Ewke wypuscili na wolnosc i sobie chodzi normalnie po miescie...policja powiedziala ze ona sie tylko patrzyla jak ten facet to dziecko zabijał i ze ona nie miala z tym nic wspolnego..a nic nie zrobila bo moze sie bała...ale troche to dziwne...bo jak było juz po wszystkim...poszli sie napisc razem wodki... :/
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Śmieszne...
ale tak tu jest,gdzie rodzice tej 19 latki gdzie sasiedzi ktorzy widzieli ja w ciazy, eh Polska i polactwo
kara smierci to za malo powinien jesli jest winny zginac taka sama smiercia jak dziecko, a o niej to juz nei mowie, czlowiek ktory daje soba manipulowac to zero dla mnie...
 
Do góry