Blokersi

r06ert

Bywalec
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Może jest to wynik nudy.
Napewno! Rozwiązaniem ich problemu było by zmaleźć im jakieś laski, ale która by chciała takiego... :p

Widze ze tu się myli pojęcia...
Blokersi czy dresy to sposób myślenia a nie miejsce zamieszkania czy kwestia ubioru.
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
no ten zawsze działa... a tak naprawdę to blokersi i dresy (niektórzy) myslą że są wielkimi alfonsami i każda foka się za nimi patrzy sądzą że łysa łeb i muły to wszystko co trzeba by panienka na ciebie leciała (chyba każdy mężczyzna wie jak trudno poprosić dziewczynę)... a tu chodzi o zachowanie

[/quote]Napewno! Rozwiązaniem ich problemu było by zmaleźć im jakieś laski, ale która by chciała takiego...
zgadzam się. z takim podejściem do życia to nie znam laski która by ich chciała
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A co, to nie ma juz blokerek?:p
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
jeżeli są takie "blokerki" i się zachowują tak samo, to ja je nie uznaję za kobiety
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
To raczej są kobiety typu niemieckiego.
Panzernkampfvagen V
 

rraffaello

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przejrzałem te wasze żenujące rozkminki na temat ludzi, którym nie możecie dać rady. Chowacie się w ciepłych domkach i jedyne co możecie zrobić to po cichutku pisać te swoje brednie w interneciku. Lepiej zamiast najeżdżać na świat o którym pojęcia nie macie, zajmijcie się nauką, bo po tym co tu widzę, to wam brakuje umysłowego rozwoju a nie dobrym chłopakom z bloków. BLOKERS!!! :D
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
juz sie dowartosciowales? poczules sie odrobine lepszy? madrzejszy?

DNO
 

rraffaello

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie odrobine tylko o wiele. Nie wiem skad jestes ale w moich stronach na koncu wypowiedzianego zdania czlowiek sie podpisuje... Milo cie poznac, choc twoj kontrowersyjny pseudonim jest dosyc plytki!
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
Nie odrobine tylko o wiele. Nie wiem skad jestes ale w moich stronach na koncu wypowiedzianego zdania czlowiek sie podpisuje... Milo cie poznac, choc twoj kontrowersyjny pseudonim jest dosyc plytki!
wyluzuj koles. to ty masz jakies problemy, lepiej sam sie zajmij nauka:D Ludzie dobrze pisza. Po:cenzura:ana jest sytuacja, ze gdziekolwiek nie idziesz to sie ogladasz na boki czy jakies tepe dresiarskie paly sie nie kreca kolo ciebie:D
A jesli tobie odpowiada przesiadywanie na lawkach lub klatkach schodowych to ja wspolczuje twoim rodzicom:D
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
czemu nazywasz ich blokersami =.=
myślałem że jesteś twardziel po prostu musisz sprawić żeby oni się bali ciebie nie ty ich
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ja nic nie mam jak są mili ;] raz mi nawet drzwi pomogli otworzyć, a dziwne... najpierw szeptali jak to ja wyglądam ( ''patrz jakie ma spodnie podarte'')...i juz myślałam że zaraz dostane w:cenzura: za to kim jestem a tu? Miła niespodzianka ;].
Hmmm jedynie dzieci mnie denerwują... tacy 11-16 latkowie.. Bleeeh
 
S

Silvesters

Guest
Na takich to brak słów!! Jak by siedzieli spokojnie to nikt by nic nie powiedzial, ale oni patrza tylko gdzie zaćpac! A jak zacpaja to im odpie***rdala... A wtedy dowalaja sie do wszystkiego, ktos idzie w koszuli,zle, ktos idzie w dresie,zle, idzie krzywo, tez zle... Normalnie az mnie trafia, gdyby do zadym stawali jeden na jednego to oki, a te :cenzura:ki potrafia tylko zadymiac jak jest ich wiecej...
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja po 22 siedze w domku i nie ruszam sie na osiedle bo juz mi sie dostało 3 razy i 4raz nie chce ja jeszcze moge jakospatrzec jak facet bije faceta ale 4 kolesi na jedna mala emo ktora ma 168 cm wzrostu i w dodatku chudzinkaa oni po 180 i wiecej napakowani i jeszcze mnie tak dorobili ze do domu to z łzami w oczach bieglam (bieglam w cudzyslowieu bo ja isc nie moglam) damscy boksezy ja naprawde wspolczuje takim ludzom zero kompletne zero!!
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
ja po 22 siedze w domku i nie ruszam sie na osiedle bo juz mi sie dostało 3 razy i 4raz nie chce ja jeszcze moge jakospatrzec jak facet bije faceta ale 4 kolesi na jedna mala emo ktora ma 168 cm wzrostu i w dodatku chudzinkaa oni po 180 i wiecej napakowani i jeszcze mnie tak dorobili ze do domu to z łzami w oczach bieglam (bieglam w cudzyslowieu bo ja isc nie moglam) damscy boksezy ja naprawde wspolczuje takim ludzom zero kompletne zero!!
bidulka :niepewny:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To raczej są kobiety typu niemieckiego.
Panzernkampfvagen V
Panzerkampfwagen V Pantera. Trochę inaczej się to pisze.

eee wolę tam VI- pantery!!!
Panzerkampfwagen VI Tiger
Patrzę sami militaryści.
A co do blokersów, nie przepadam, ale bezpośrednio nie miałem kontaktu. Mijamy się po prostu. Oni widzą barwy mojego
plemienia, ja ich i traktujemy się na chłodno.
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
mnie się miejscowi blokersi chyba boją.
nie no, sieję postrach taki, czy co?

Fliegu- to naprawdę okropne, żeby robić coś takiego komuś słabszemu, a na dodatek kobietę.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
mnie się miejscowi blokersi chyba boją.
nie no, sieję postrach taki, czy co?

Fliegu- to naprawdę okropne, żeby robić coś takiego komuś słabszemu, a na dodatek kobietę.

widac twoi blokersi sa grzeczniejsi u nas to uwazaja ludzi za NIC a szczegolnie mnie w nocy juz nie chodze wg. nie wychodze z domu a jak wrcam to wole is 2km dlozsza droga niz scinac przes osiedle a w dzien to tylko wyzwiska za mna lataja ... oni sie leczyc powinny naprawde nauczyc sie szacunku do innych
 
Do góry