Blokersi

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Veledko filozofów w to nie mieszaj! :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Wybacz Filozofie :D
To miało zabrzmieć ironicznie :)
W końcu oni rozmyślają nad sensem życia :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tylko coś im to nie wychodzi :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Jak to nie ? :D
Przecież polski hip-hop tworzą sami filozofowie :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tylko że polski hh to sztuka dla sztuki.
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
no ja nie wiem jak wy ale blokersi to... no cóż aż się ciężko wypowiedzieć na temat takich, co cały dzień siedzą na klatce schodowej, piją tanie sikacze, szlug za szlugiem, a potem kij w rękę i na miasto... ech dziwny jest ten świat
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Przecież oni myślą o tym, skąd skołować na następne półlitra :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
:cenzura:cie się wkońcu od Filozofii,ludzie.

A co do tego...gatunku - nie mylmy myślenia z gdybaniem.
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
szkoda że się na tym półlitrze nie kończy.

tak na osobności to wiecie gdzie tkwi przyczyna właśnie takiego zachowania?

Kiedyś rozmawiałem z kumplem z anglii i pytam się go jak wyglądają u nich posiadówy w domku w gronie przyjaciół, czyli melanż. no i on gada że trak jak w polsce. no to ja czy tez tak piją? a on że a i owszem poją ale jak już to co najwyżej jedną puszkę i koniec. nie ma czegoś takiego jak picie do upadłego, a co najlepsze to starzy im pozwalają. i właśnie dlatego nie lubi polskich imprezek: nie dlatego że poją bo tak jest wszędzie, ale dlatego że piją do upadłego
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Może jest to wynik nudy.Czasem na zachowanie tych ludzi wpływa sposób w jaki zostali wychowani przez rodziców(np. brak kontroli rodziców).No i nie mówiąc o telewizji bo ona ma ogromny wpływa na ludzi.Przykro że tak sie zachowują,ale to są też normalni ludzie.Jak byś z jednym pogadał na osobności i w innych okolicznościach może byś go polubił.Znam jednego kumpla co lubi innych bić ale dobrze mi się z nim rozmawia.Potrafi kiedy chce być wrażliwy.Oni nie są źli.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
A ja mialam tak:
To bylo jak mialam z 8 lat... byl ciepluusienki dzien --->lany poniedzialek <--- no i wiadomo, ze pelno narodu biegalo z wiadrami, a ja i moje "ziomy" (banda osmiolatkow :p) biegalo z takimi jajeczkami do pryskania :) a tu wyskakuja przed nas tacy wielcy kolesie (mieli po 17-18 lat) i lapia nas.. no to my w placz ;( i taki jeden Pawel T. :D zlapal mnie i do swojego qmpla mowi
-Ja ja zucam a ty lejesz woda... (pominmy ze cala sytuacja dziala sie na betonie :/) a ten jego ziom mowi:
-nie no daj spokoj jeszcze jej cos zrobisz, a pozatym to jest Macka siora (Macka-mojego brata:))
No to ten Pawel T. wzial i mnie zucil ;( ja sie podnosze a te ziomy Pawla zaczynaja sie na niego wydzierac! No wiec jak juz zaczelam to ja sie podnosze i upadam drugi raz --->zemdlalam <--- no to tame ziomsony dzwonia po karetke i po moich rodzicow i po braciszka oczywiscie :).... Zawiezli mnie do szpitala a tamtem Pawel mial potem rozprawe w sadzie :p ha i dorze mu tak :)

THE END

Pamietam to ze wszystkimi szczegolami, bo takiego przezycia sie zapomniec nie da... ;(
Łojojojo... ale sie rozpislam :)

PS. Sorki za bledy ale sie spiesze :)
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
no na blokersów jest sposób ale mało który się przejmuje jak cię skopie że zemdlałeś co najwyżej go interesuje co masz w kieszeniach
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
brak tolerancji jest jednym znajwiększych problemów w Polsce. Może nie wszyscy blokersi tacy są ale lepiej takich omijać jak się idzie samemu.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Mi karabin wystarczy ;)
Gorylami ? Nie znam osobiście żadnych goryli, ale chyba przejdę się do ZOO to może się z jakimiś zapoznam :]
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
znam wilu blokersów i powiem że nie wszyscy są tacy że piją tanie wina palą trawe i ćpają są tez blokersi którzy nazwani są daltego że ubierają się inaczej niż wszscy suchają innej muzyki i inaczej się zachowuja przecież każdy jest inny i nie powiniśmy zwracać na to szczególnej uwagi ...
 
Do góry