Białe Ząbki

SYSIA16

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
spróbuj sode oczyszczoną lub wegiel w tabletakach, pocierasz szczoteczke i myjsz zęby efekt naprawde powalający, jakbys wyszedł od dentysty tylko trzeba uważać bo można sie wybrudzic :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja po prostu używam tej nowej pasty colgate z tymi krysztalkami i w 5 minut mam ładny uśmiech, tylko pamiętajcie, żeby szorować zęby, a nie głaskać :lol:
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
i co on ma jeść ten proszek do pieczenia czy jak? :p
posypujesz nim szczoteczkę do zębow i tak jakbyś mył ząbki. oczywiście-tak jak ktoś powiedział- nie za często bo niszczy wtedy szkliwo.

spróbuj sode oczyszczoną lub wegiel w tabletakach, pocierasz szczoteczke i myjsz zęby efekt naprawde powalający, jakbys wyszedł od dentysty tylko trzeba uważać bo można sie wybrudzic :p
węgiel w tabletkach? to chyba dla odmiany na czarne ząbki
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... ciężka sprawa z tym wybielaniem.
Kiedyś miałam serio nie ciekawe ząbki :/
Ale kilka wizyt u dentysty i nowe (ciągle nowsze) pasty zrobiły swoje teraz moge sie uśmiechać tak -> :D
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Hej. Czy znacie jakies metody sprawdzone na wybielanie zebow ?? Nie mam mocno zoltych ale wiem ze moglyby byc lepsze :))
Tylko nic w sensie: myj zeby 3x dziennie czy po kazdym posilku :)) elo
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
u dentysty można sobie wybielić ząbki ale to drogo kosztuje, a niestety nie wymyśle ci nic innego. trzeba myć ząbki jest wiele wybielających past.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Spróbuj kwaskiem cytrynowam. Moja koleżanka tak zrobiła. Wcierała sobie kwasek przez jakies 10 min w zęby no i pomogło. Tylko później przez 3 dni nic jeść nie mogła, bo ja dząsła bolały, ale za to efekt super. Zrobiła to 4 lata temu a do tej pory ma białe.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja tez polecam picie mleka, ono ma podobno jakis wklad w kolor uzebienia... a jesli chodzi o drozsze sposoby slyszalam kiedys o jakichs plastrach wybielajacych, to podobno w aptece mozna kupic, sa tez jakies pasty co wybielaja ale trzeba za nie sporo zaplacic w porownaniu z tymi normalnymi pastami. popytaj w aptece.
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ja mam takiego...nazwał bym to "fioła". Poytrafie myć zęby czasami nawet 10 razy dziennie jak coś mi nie pasuje :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
cartman24 to naparwde "filol" hehe 10 razy :D a o wybielanie to podobno najlepiej u dentysty ale to podobno duzo kosztuje :)
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
ALe już pracuje nad tym :p jestem przy 5 :p jest dobrze :p a może mi ktoś napisać jak to jest z tym kwaskiem cytrynowym ? to naprawde działa ?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
No przecież napisałam. Działać działa tylko troche później dziąsła bolą.
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
No niby tak..ale to jak ten kwasek wcierać? szczoteczką? sam kwasek czy jakoś z wodą czy coś ? Jeśli mozesz to rozwiń to jakoś bardziej punktowo :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
A więc bierzesz sobie moczysz palec np śliną, później wkładasz go w torebeczkę z kwaskiem(tak jak kiedyś się oranżadki w proszku jadło), później wkładasz palec do buzi i pocierasz przez jakieś 10 min, no chyba, że nie wytrzymasz tyle z kwaśnym smakiem w ustach to wtedy skracasz czas pocierania ;) . No i jak juz skończysz to płukasz sobie usta wodą, tylko nie pytaj jaka być woda, bo to jest obojętne... ;) I po sprawie.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Oczyszczanie zebow z osadow i kamienia. Zabieg dosc nieprzyjemny (jak dla mnie gorsze niz borowanie bez znieczulenia) Cena 140 zl (w zaleznosci od gabinetu itd itd). Efekty widoczne golym okiem, zeby rzeczywiscie staja sie bielsze, znikaja przebarwienia, osad i kamien. Polecam wykonywac raz na kilka miesiecy
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
Spróbuj kwaskiem cytrynowam. Moja koleżanka tak zrobiła. Wcierała sobie kwasek przez jakies 10 min w zęby no i pomogło. Tylko później przez 3 dni nic jeść nie mogła, bo ja dząsła bolały, ale za to efekt super. Zrobiła to 4 lata temu a do tej pory ma białe.


a ten caly kwasek to chyba niszczy szkliwo?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
są różne pasty, gumy do żucia i jakieś pierdołki do naświetlania zębów :p
najlepiej myć zęby kilkanaście razy dziennie, jak ja :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
z kwaskiem nie probowalam, bo czesto myje zabki i dosc biale mam :) za to skuteczny jest na 100% wegiel leczniczy [ do kupienia w kazdej aptece] czytalam to w gazecie i probowalam :p ;
1. pociera sie szczoteczke tym weglem- potem myje sie nia zeby , z racji ze wegiel czarny jest to staja sie czarne i szczoteczka nie lepszza :D ale potem jakie efkety...pluczemy zabki i juz iwdac roznice sa o wiele bielsze, a zabieg stosuje sie raz na tydzien pomaga!
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
z kwaskiem nie probowalam, bo czesto myje zabki i dosc biale mam :) za to skuteczny jest na 100% wegiel leczniczy [ do kupienia w kazdej aptece] czytalam to w gazecie i probowalam :p ;
1. pociera sie szczoteczke tym weglem- potem myje sie nia zeby , z racji ze wegiel czarny jest to staja sie czarne i szczoteczka nie lepszza :D ale potem jakie efkety...pluczemy zabki i juz iwdac roznice sa o wiele bielsze, a zabieg stosuje sie raz na tydzien pomaga!



motylek a moze tp tylko takie zludzenie optyczne no bo jak myjesz te zebym weglem to robia sie cazrne i jak poznije wypluczesz to masz wrazenie ze sa bielsze ;)



a ja mysle ze takie czyszczenie u dentysty duzo daje moj tata pali peciorki i ma okropne ale byl raz na takim czyszczeniu i poznej miodzio nie do poznania tyle tylko ze ponoc strasznie bolesny zabieg no ale zeby byc pieknym trzeba cierpiec nie :sexy:
 
Do góry