Białe Ząbki

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie szybeczka to nie zludzenie :p zeby staja sie bielsze zaraz ale potem wiesz 1h,2h,...itd. i zeby sa naprawde sliczne :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale to tez jest chyba ze jesli ktos ma z natury zolte i brzydkie zeby to kwaski itp. nie pomoga.. :/ cale szzcescie ze ja mam naturalnie biale zeby :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja mam takie lekkawo zoltawe (na szczescie nie takie mocno zolte) ,no i takie mam juz od zawsze :/
 

ilula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Podobno dobry jest sposób rozrobić cynamon z sodą oczyszczoną i kapka wody. Próbowałam tylko raz, więc nie wiem czy to skutkuje. A wiecie czemu zrezygnowałam: tego nie mozna utrzymac w ustach moim zdaniem ani sekundy! Polecam dla odwaznych i lubiących nowe wrazenia smakowe. Z góry mówie, że ostrzegałam. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

Attachments

  • LOL.gif
    LOL.gif
    36,7 KB · Wyświetleń: 13

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
a ja brałem na szczoteczke troszke sodu i no nie wiem albo mi sie zdawało albo troszke moze i było widac roznice... napewno szkliwo sie sciera ....
 

wilkosik

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
A teraz można nabyć na allegro żel wybielający (taki jak używa się w gabinetach dentystycznych) zawiera 36% "carbamide peroxide" i nakłada się go na nakładki termoutwardzalne, które wcześniej uformowaliśmy na zębach. Trzymamy te nakładki z żelem przez około 15 minut i done! Żelu wystarcza na 10 zabiegów, podobno po 7 już widać różnice ja po 5 nic nie widze ale nie wiem czy to nie przez to, że prawie od zawsze mam troche żółte zęby. Tak czy siak cena jest kusząca bo to około 40 zł (razem z nakładkami na górę i dół szczeki) W allegro wpisujesz po prostu żel wybielający. Pozdrawiam!

ps. najbardziej wkurzające jest to, że nigdy nie paliłem, dbam o zęby i prowadze zdrowy tryb życia, a one nie chcą być białe, to nei fair... :phi:
 

biedrona81

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
A propos allegro...

to jak wspomniałam w innym temacie... można na nim nabyc moją kochaną pastę Aminodent. Efekt wybielenia nie jest natychmiastowy, lecz stopniowy. Ale oto przecież chodzi...żeby efekt był długotrwały, a nie natychmiastowy... Podobnie jest z dietą...
 

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw->Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
coś napewno dadza moze nie powalający efekt ale cos napewno ;) zreszta wypróbuj sama.. po jednym umyciu kwaskiem czy soda nie sadze zeby sało sie coś złego.. ja teraz mykam myć te zeby tym kwaskiem :D trzeba byc odwaznym :D

no juz wypróbowałam :D troche szczypie i nic nie ma teraz smaq :p ale bedzie dobrze bo już widac efekt :> jescze kilka razy i moze bd miec białe zabki <jupi>
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
ja polecam udać się do apteki i kupić pastę wybielającą, niektóre nie są drogie ok 7 zł , a naprawdę dobre
choć ja nie narzekam na swój uśmiech
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
ja używam pasty colgate advanced whitening. po 2-3 tyg naprawdę mi przebarwienia po kawie i nikotynie wyblakły. jeszcze troche i mi to zniknie i będę piękny hehe:D
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Próbowałam różnych wynalazków, żeby mieć bielsze zęby, ostatnio zaskoczyła mnie Colgate Whitening Adnvcaced bo nie spodziewałam się, że po paście, która kosztuje jakieś 7zl będą takie widoczne efekty i rzeczywiście bielsze zęby.
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja też jej od jakiegoś czasu używam i fakt, niezła jest i nawet ostatnio mój chłopak mi powiedział, że wydaje mu sie, jakbym miala jaśniejsze zęby. To chyba musi coś w tym być, bo on w zasadzie poza swoim kompem to niewiele zauważa :)
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Podobno dobry jest sposób rozrobić cynamon z sodą oczyszczoną i kapka wody. Próbowałam tylko raz, więc nie wiem czy to skutkuje. A wiecie czemu zrezygnowałam: tego nie mozna utrzymac w ustach moim zdaniem ani sekundy! Polecam dla odwaznych i lubiących nowe wrazenia smakowe. Z góry mówie, że ostrzegałam. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Wczoraj zrobiłam :D Rzeczywiście ochydne ale efekt od razu.Np myłam cały czas bland-a-med 3d whitening od ho ho ho (już przed wakacjami zaczęłam) i było widzać efekty ale po długim czasie i to tylko własciwie po umyciu bo wystarczyłą herbata i znowu to samo a po tej sodzie z cynamonem od razu widać efekt i sie 'nie brudzą' zęby ;) mam zamiar jeszcze później pokombinować z kwaskiem :D
 

trophy9

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
sory za odgrzewanie starego tematu.
ale nieznalazłem podobnego problemu.
w wyniku szamotaniny dostałem w zęba, a konkretnie w jedynke, która jest zkrzywiona (wada zgryzu) korygują tą wade za pomoca aparatu ortodontycznego, niestałego.
<a, pytanko czy zab który został naruszony, przesunłą sie ( ale spokojnie mogłem go przesunąc do poprzedniego stanu ) ureguluje sie, tzn czy nie bedzie sie ruszał, i czy nie bedzie to przeszkadzać w dalszej korekcji??
bede bardzo wdzieczny za pomoc
 
Do góry