Białe Ząbki

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
przepraszam ze odkopuje ale mam pytanie :)

więc, wybielanie w sensie zabieg u mnie odpada bo trzeba wymienic plomby (zreszta dentystka powiedziala ze moglaby sie zrobic taka mozaika z zabkow) wiec zrezygnowalam
ale polecila mi paste biala perla lub paski blendamed white stripes - co wg was jest lepsze - te paski czy biala perla?? (nie wiem ktore kupic)
 

greenpoint

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
ale polecila mi paste biala perla lub paski blendamed white stripes - co wg was jest lepsze - te paski czy biala perla?? (nie wiem ktore kupic)
to czasami zależy od firmy... bo np. Blendamed to sprawdzona firma i uważam, że ich produkty są bardzo dobre.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
no ja wlasnie tez jestem chyba bardziej za tymi paskami czy za pasta..
uzywal ktos moze :p?
 

Chispa2

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łęczna
ja zawsze slysze z emam pięken bialutkei ząbki ale nie są rewelacyjne musze potestować z proszkeim :)

afa ja mam takei zbąki jak to mówią bielusieńkie bo użwwałąm regularnie olejku tea trre z oriflame na szczoteczke 5 propelek tylko tzreba najpierw zrobić w paście dziurke bo to spłynie jest to nieprzyjemne w skamu takei słono kwaśno gorzkie ale pomoga stosowałm codziennie trzez 2 tygodnie taka buteleczka 10ml czy 15 starcza na pól miesiaca i kosztuje 40 zł albo z promocji 25 zł
Przecież ten olejek nie jest do wybielania zębów skąd ci to przyszło do głowy?
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Siemka , sorka że tak odkopuje temacik ale mam pytanie ... Więc jak miałam jednego zęba leczonego kanałowo to jesli zrobię sobie tym proszkiem zeby umyje to nic sie nie stanie ? No i najważniejsze czy będą mnie bolały zeby po umyciu tym proszkiem ?
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Oj ja bym z tym proszkiem nie ryzykowała jeszcze po leczeniu kanałowym. To niszczy szkliwo i zęby staja sie dużo wrażliwsze. Nie lepiej kupic jakąs dobrą paste?
 

Ayumi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Umyłam ząbki sodą, ale po przeczytaniu kilku kolejnych stron zaraz umyje kwaskiem cytrynowym :D
Po umyciu sodą dziąsła troszeczkę bolą, w jednym miejscu krwawią, ale nie jest źle.

Napiszę potem czy dało jakiś efekt ^_^
 

ReD_ClouD

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Wlkp.
ja mam białe ząbki z natury po tacie ;) bo mama ma żółtawe takie bleeee ;D
 

Beata13

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja gdzies mam szkliwo. chce miec biale zeby i nie wiem jakich past uzywac, napiszcie jezeli wiecie. PLISSSSSSSSS HELPPPPPPP
 

kosa1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Witam Ja też mam z Tym Problem Tzn próbowałem sodą ale to Tylko chwilowo praktycznie widać myję zęby 3 razy dziennie praktycznie i niema Efektu dalej są zółte może nie tak bardzo ale są ale zawsze to zółte a nie białe hmm Może ktoś mi pomoże probowałem także te pasty wybielające niby były zęby bielsze ale przykładowo widzę są białe po umyciu a jak myje zęby to w gdy mam paste w ustach to są zółte i to widać po rozmieszczeniu pasty na zeby więc niewiem co mam robić a chciałbym mieć bielsze zęby nie muszą być niewiadomo jak białe ale żeby były pomóżcie mi Plis..
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
a ja używam od paru dni colgate max white. jest bardzo spoko, efektów jeszcze nie widać [za krótki czas używania] ale ładnie pachnie:) jak się coś zmieni, będe miał bielutkie zabki to dam znać;)
 

dropsik55

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowy Targ
ja tez używam paste, która niby ma wybielac ale to nic nie daje, kiedys myłam też sodą, ale teznie widziałam efektów. to może teraz spróbuje z tym kwaskiem cytrynowym
 

Mariuszu$

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
A powiedzcie mi proszę. Od jakiego wieku można wybielać zęby i ile, to kosztuje u dentysty|?

A i jeszcze jedno jak można wybielić bardzo tanio zeby, bez pomocy żadnych specjalnych żelów.
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Wystarczy wpisać na allegro wybielanie zębów i tam znajdzie się masa rzeczy.
Ja niedawno wypróbowałam taki laser i mam zęby białe jak z reklamy a laser kosztował 30 zł ;).
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Chyba najlepsza jest biała perła. Używam jakiś czas i naprawde widać róznice. Trzeba sie tylko troche z tymi nakładkami pomęczyć, ale można sie przyzwyczaić.
 
Do góry