Barbie

laleczkaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o dziewczynach ktore ubieraja sie i robia taki makijaz jak ta osoba na zdjeciu?
http://nasza-klasa.p...ery/album/2/105
 

Attachments

  • Barbus.jpeg
    Barbus.jpeg
    11,6 KB · Wyświetleń: 11
  • Barbie.jpg
    Barbie.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 10

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Jeśli chodzi Ci tylko o opinie. To moim zdaniem są nieatrakcyjne.
 

laleczkaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
chodzi mi o to czyte dziewczyny sa wedlug was puste?
czy moglibyscie sie z nimi przyjaznic albo zwiazac?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pomijając, że ta "pani" na drugim zdjęciu wygląda jak mężczyzna, to uważam, że wygląd, styl nie determinuje człowieka. Jeśli byłaby osobą, która ma w głowie trochę więcej niż siano, w dodatku zabawną (ale nie "zabawną jak idiotka") i błyskotliwą, to czemu nie, mogłabym się z nią przyjaźnić.
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Nie szata zdobi człowieka, ale śmię wątpić czy plastik składa się chociaż ze śladowej ilości IQ. Więc ani nie ma na co patrzeć, ani nie ma o czym gadać.
 
A

Aulelia

Guest
Nie oceniam kogoś z racji jakichś schematów. Zależy co ta dziewczyna miałaby do powiedzenia i czy znalazłybyśmy wspólny język.
Pustaki. Więcej waży ich tapeta, niż mózg.
Dlaczego, może ona lubi taką śmiałą stylizację i nie ma to nic wspólnego z tym, kim w istocie jest? Do Ewy Drzyzgi takie przychodzą, ale gadają do rzeczy [niekiedy]. Jejku, to że ktoś lubi różowy kolor, nie oznacza, że jest pusty. Wy chyba lubicie to słowo, czujecie się dojrzalsi, jeśli go użyjecie, prawda?

Przyznam, że pani na drugim zdjęciu nie zdobyła mojej sympatii, bo wygląda jakby przeszła przez sporą sumę operacji plastycznych, do tego dochodzi źle dobrany błyszczyk i kiepska fryzura, ale czemu od razu zakładać, że jest pusta?
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Na zalaczonych foto pierwsza ma buźke ladną - fryzure i styl moze jeszcze zdazy wyrobic. Drugiej chyba cos sie w twarz stalo, ale to nieistotne.

W kazdym razie warto by sie zastanowic co znaczy to popularne okreslenie dziewczyn: Barbie

Bo jesli odnosi sie do slynnej seri lalek (lalek, ktore to sa ikona piekna w wiekszosci krajow swiata, a do tego na swych plastikowych cialkach nosza ciuchy najlepszych projektantow) i mowi mniej wiecej tyle, ze laska dba o swoj wyglad, z modą nie jest na bakier, nie boi sie krzykliwych kolorow itd. to jest wszystko fajnie.

Jesli natomiast jest to raczej nieudana kopia Barbie: po stokroc tlenione wlosy tak ze az sie z nich biale siano zrobilo, rozowe paznokcie a pod paznokciami brudno, złota szminka a zeby zgnile (i tak mozna wymieniac w nieskonczonosc) to ...powstrzymam sie od komentarza :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Chyba nie powinno się zamieszczać tu nic nawet z takiego portalu jak fotka.pl

Dla mnie te 2 "dziewczyny" to nawet nie wzbudzają ani krzty pociągu seksualnego, więc o reszcie nie ma co pisać...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dlaczego, może ona lubi taką śmiałą stylizację i nie ma to nic wspólnego z tym, kim w istocie jest? Do Ewy Drzyzgi takie przychodzą, ale gadają do rzeczy [niekiedy]. Jejku, to że ktoś lubi różowy kolor, nie oznacza, że jest pusty. Wy chyba lubicie to słowo, czujecie się dojrzalsi, jeśli go użyjecie, prawda?

Przyznam, że pani na drugim zdjęciu nie zdobyła mojej sympatii, bo wygląda jakby przeszła przez sporą sumę operacji plastycznych, do tego dochodzi źle dobrany błyszczyk i kiepska fryzura, ale czemu od razu zakładać, że jest pusta?
Nie spotkałem inteligentnej barbie, rozmawiałem w zasadzie z kilkoma i na tym wolę poprzestać (widać ich głupotę nawet na przerwach w szkole). Jeśli uważasz, że chcę się dowartościować wyrażając własne zdanie na temat większości 'tapet', to wyciągasz błędne wnioski. Poza tym, nikt nie broni ubierać się innym osobom na różowo - w tym temacie mowa o tzw. barbie, a nie ludziach zakładających czasem różowe ubranie, to co innego. Poza tym, wiadomo, że zdarzają się wśród takich dziewczyn/kobiet wyjątki <przypuszczalnie>, choć na razie nic mi o tym nie wiadomo. Nie jest tak, że każda tego typu osoba musi mieć IQ poniżej pewnego poziomu/musi być nierozgarnięta.
 

tomek205

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tam gdzie mnie nogi poniosą ;-)
Nie mógł bym sie spotykac z taka osoba. Oczywiscie mowi sie zeby nie oceniac czlowieka po wygladzie ale jesli ktos tak sie ubiera to...to wydaje mi sie ze zbyt inteligentnej rozmowy z osoba takiego pokroju nie moglbym prowadzic. Najlepsze dziewczyny to takie (wg mnie) ktore maja tylko taki delikatny makijaz, zeby zatuszowac jakies swoje drobne niedoskonalosci itp. Takie mnie kreca :D
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
To chyba jakiś chwyt marketingowy.
A tę panią ze zdjęcia nr 2 widziałam w całości na jakimś zdjęciu. Chyba już jej góra jest ciekawsza. Swoją drogą, jeśli wszyscy faceci tu wypierają się, "że z taką nigdy, nigdzie", ciekawe, co zrobiliby gdyby wepchnęła im się do łóżka. Śmie przypuszczać jedynie, że by jej stamtąd nie wyrzucili.
 

Łolka

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okuniew
Myśle że za bardzo to atrakcyjne nie są .
Ale jeśli by miały fajne osobowości to była bym w stanie sie z nami przyjażnić .:)
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Dobra ci. Jesteś wyjątkiem potwierdzajacym regułę.

Hej, a Doda też jest taką Barbi, czy niet?
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Doda z tv to taka barbi z jajami. Takie zwykłe barbi kojarzy mi się z czymś mdłym, różowym i piskliwym ohydnym głosikiem. Chociaż śmiech pasuje. Ale Doda prywatnie to pewnie kawał wrednej baby, nic ponadto ;)
 
M

malina.

Guest
Pomijając, że obiecałam sobie już dawno nie oceniać ludzi po pozorach, zapewne nie miałabym o czym rozmawiać z taką panią, jak to ktoś ładnie ujął 'pustak'. Doskonale w Polsce przyjął się stereotyp różowej, słodkiej idiotki, one chyba o tym wiedzą, a nie bardzo im to przeszkadza. Jaki z tego wniosek? Może chcą być tak postrzegane.


Jejku, to że ktoś lubi różowy kolor, nie oznacza, że jest pusty. Wy chyba lubicie to słowo, czujecie się dojrzalsi, jeśli go użyjecie, prawda?
Używanie określonych słów ma sądzić o naszej dojrzałości? Od kiedy? Nie oceniamy jej tutaj na podstawie charakteru, tylko wyglądu.
 
Do góry