Balsam do ciała

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Aktualnie używam Lirene balsam brazujący, aby pięknie podkreślić letnią opaleniznę i jestem z niego zadowolona. Nie robi smug, ma ładny zapach, trochę mógłby się lepiej wsmarowywać, ale to aż tak bardzo mi nie przeszkadza.
 

sabka.85

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja intensywnie poszukiwałam jakiegoś dobrze nawilżającego balsamu dla mojej wysuszonej nieco po wakacjach skóry. I jak na zawołanie pojawiła się nowa seria Lirene głębokie nawilżanie. Kupiłam sobie mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej i jest mega zadowolona. Mogłoby być bardziej wydajne, ale poza tym to bez zarzutu!!!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Jeśli masz problem z wysuszoną skórą, zniszczoną to proponuję balsam z manuka heath - fantastycznie regeneruje skórę, nawilża a do tego jest lekki. Ogólnie stwierdzam, że jeśli chodzi o nawilżenie to zdecydowanie lepszy efekt dają masła do ciała, tylko proponuję kupować te lepszej jakości (patrz na skład). A gdzieś czytałam, że balsamy w ogóle słabo działają jeśli chodzi o nawilżanie. Muszę znaleźć ten tekst.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
hah a ja ostatnimi czasy zaczęłam używac balsamu dla kobiet w ciąży, niby jest na rozstępy ale uzywam calego ciala bo ladnie pachnie i potem skóre mam mięciutką, nawet na drugi dzien czuję roznicę. Skoro jest dla kobiet w ciązy to musi byc mega delikatny i dobry dla kazdej kobiecej skory i faktycznie - rezultaty super :)
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Kiedyś uzywałam mus do ciała mleczny firma to chyba była Bielenda... ale pamiętam, ze był w takim opakowaniu jak są kremy tylko ze większym.

a ja sie pozegnalam z czymkolwiek z bielendy po tym artykule...
http://www.femia.pl/uroda/pielegnacja-urody/bielenda-bio-plantacja-i-inne-eko-kosmetyki-na-czarnej-liscie/menu-id-131.html

a maselko beEco znacie :) dla mnie bomba:)
 

ewaflo

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
a ja sie pozegnalam z czymkolwiek z bielendy po tym artykule... http://www.femia.pl/...enu-id-131.html a maselko beEco znacie :) dla mnie bomba:)

o rany....włos się jeży, szczególnie jeśli chodzi o Hipp dla dzieci! :wow:

ja ulubionego balsamu nie mam, czesto stosuje jakies z avonu lub oriflame a jak czuje, ze moja skóra potrzebuje więcej- szczególnie w letnim okresie, to mieszam taki balsam z panthenolem w piance. Nawilzenie ekstra :)
 

izunia.ie

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja od kilku miesiecy uzywam Garnier Intensive 7 days z olejkiem z mango i jestem bardzo zadowolona. Skora jest po nim mięciutka, ładnie pachnie, tylko konsystencje ma bardziej jak mleczko niz balsam ale ładnie sie wchłania:)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
ja uzywam balsamiku mineral care spa :) wynalazlam na splendore niedawno, bo dostalam jakiego hopla na punkcie mineralnych kosmetyków :p nawet podklad zmienilam na mineralny ;)
 

pozi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Dla mnie najważniejsze jest, by kosmetyk nie był testowany na zwierzętach. Ostatnio używałam Bielendy i Farmony
 

Wildgift_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Używam balsamu ujędrniającego z Garniera (to ten żółty) , ale poza tym bardzo polecam krem nawilżający z Nivea, ten zwykły. Jest dobry nie tylko do twarzy, ale nadaje się do całego ciała. Świetna cena, fajny zapach, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry!
Pozdrawiam!
_____
http://www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na każdą okazję!
 

metka811

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja pamiętam kiedyś w Avon był boski balsam o zapachu mandarynki, bardzo kojarzył mi się z Bożym Narodzeniem, chyba dlatego, że w tym czasie pojawiają się te owoce w sklepach i zawsze były w moim domu na BN, czy używałyście go może ?? ;))))
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Zgadzam się z opinią dotycząca zółtego balsamu Garniera, jest bardzo dobry.Ale moim faworytem od zawsze jest Masło Kakaowe Ziaji na pewno wszystkim bardzo dobrze znane ale dla pewności pokażę :
http://www.splendore.pl/Maslo_Kakaowe_Balsam_do_ciala_200ml_p4613.html
Nie tylko nawilża skórę ale równiez idealnie nadaje sie do opalania na słońcu i w solarium:)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Niektórzy z was są dość wybredni. :) Przez długi czas stosowałam balsamy z ziaji ale nawilżenie skóry się nie poprawiało. I teraz tak skaczę z balsamu na balsam. Dostałam w gwiazdkowym pakunku hypoalergiczny flosowy balsam do ciała. Jak na 3 tygodnie stosowanie 5/6. Dove mi nie odpowiada, kiedyś chyba przesadziłam z jego uwielbieniem. :) Garnier jeśli tak to czerwony.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Ele-onora, masz to masło do ciała? Mnie też właśnie cytryną pachnie ale nie ta intensywnie. I przydałby się jeszcze żel albo mydło w kostce do mycia z tej serii.

Juz zuzywam drugie pudlo :) bardzo mi podpasowalo. Tez myslalam o mydle czy zelu ale powiem ci ze te role doskonale spelnia piling - sol swietnie oczyszcza skore, a oliwa nawilza. potem juz nawet ten balsam niepotrzebny hehe
 

cwaniak ;**

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
rewelacyjny jest z firmy Otto Kern,zapach utrzymuje się przez cały dzień,super nawilża,jest bardzo wydajny-niestety u nas do zdobycia bardzo trudno,ja wożę go z Niemiec
 

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Na co dzień dove, aczkolwiek zamiast klasycznych balsamów lubię skorzystać z masła do ciała :) od jakiegoś czasu bardziej preferuję np. po kąpieli je niż klasyczne balsamy :)
 
Do góry