Balsam do ciała

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Balsamy z Ziaji lubię i ja. Posobnie jak balsamy Venus, są tanie, a bardzo dobre, konsystencja i zapach w sam raz.
 

kornelinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre są balsamy mało znanej polskiej marki Taberna Saponaria. Nawet mocno przesuszoną skórę ciała doprowadzają do porzadku. Zapach jest delikatny i bardzo dobry, skład mają bardzo bogaty. Zresztą można sobie poczytać więcej o tych kosmetykach na cih stronie: www.taberna-saponaria.pl
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Gorąco polecam masło do ciała Tutti Frutti karmel i cynamon z afrodyzjakiem firmy Farmona. Wspaniale nawilża i ten elektryzujący zapach... mmmmm...
 

Martakot

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam masło do ciała Tutti Frutti karmel i cynamon z afrodyzjakiem firmy Farmona. Wspaniale nawilża i ten elektryzujący zapach... mmmmm...
Witam :) ja jestem miłośniczka kosmetyków naturalnych. Niestety nie spotkalam jeszcze w żadnej stacjonarnej drogerii dobrej serii do ciala i zaopatram się przez internet. To mój ulubiony lotion do ciała: http://www.sklepeko.net/lotion-do-ciala-szalwia-morela-logona-mediterran-p-136.html
Super nawilża i pięęęęknie pachnie :)
 

różowapantera

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
75
Punkty reakcji
0
a ja polecam zamiast wszelkich balsamów wklepanie w skórę pianki z panthenolem. panthenol łatwo penetruje w głąb skóry, wykazuje zdolność przyciągania i zatrzymywania wody, wnika aż do skóry właściwej, a tam przekształca się w witaminę B5.Przez to nawilża skórę, nadaje jej miękkość i gładkość. Działa przeciwzapalnie i kojąco, przyspiesza gojenie się ran, łagodzi skutki działania promieniowania UV, a i pobudza wzrost i odnowę komórek naskórka i skóry właściwej.
Ja odkąd używam pianki tak nie mam problemów z przesuszona skórą
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Dla mnie ważne jest przede wszystkim, aby efekt nawilżenia utrzymywał się dłuuuugo;) A jak to jest po tym panthenolu?
 

Martakot

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam balsam do ciała z rokietnikiem Bio2You, doskonale nawilża i wygładza skórę http://www.sklepeko.net/organiczne-mleczko-do-ciala-rokitnikiem-bio2you-p-468.html
 

21dita

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witajcie

Przeprowadzam badania służące wyłącznie w celu napisania pracy licencjackiej dotyczące wprowadzenia na rynek nowej oliwki do ciała. Ponieważ waszym tematem jest pielęgnacja i balsam do ciała bardzo proszę o wypełnienie ankietki. Będę bardzo wdzięczna.

http://www.ankietka.pl/ankieta/57244/wprowadzenie-na-rynek-oliwy-do-ciala.html

Pozdrawiam
 

Martakot

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam aloesowe mleczko do ciała Born to BIO http://www.sklepeko.net/nawilzajace-mleczko-do-ciala-bio-aloes-bambus-poj-250-ml-p-636.html , doskonale nawilża i uelastycznia skórę i pięknie pachnie :)
 

Koralek

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja polecam kosmetyki Avon, świetnie działają i pachną. Może nie należą do najtańszych,
ale mieszczą się w średniej półce cenowej i na prawdę widać efekty, skóra jest ładnie nawilżona i lekko napięta :)
 

moniak4

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja polecam balsamy z AA. Malina z żurawina albo kakaowy. Są naprawdę super i ekstra nawilżają.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
apropos meskich perfum... kojarzycie Farenhit Diora? Ma taki pieprzowy ostry zapach... Uwielbiam go :)

Nika nie wytrzymalabys 5min ze swoim noskiem :)

http://www.google.pl/search?q=fahrenheit+dior+50+ml&hl=pl&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=PwrUTbL7IoyA-wbM3fXnCg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CB8Q_AUoAQ&biw=1024&bih=599

A co do balsamów to ja uwielbiam tez takie pachnace owocowe... choc prawda taka ze ten zapach czuc przez chwile... Dlatego ostatnio postawilam na skaldniki anie zapach i kupilam ekologiczny Flosleku. Ma taki lekko cytrynowy zapach (choc nie ma cytryny w skladzie ;)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Te kosmetyki z Body Shop w jakich są cenach? Ja już sama nie wiem, czy wolę bezzapachowe antyalergiczne czy może jednak z fajną nutą. Teraz latem to najchętniej coś pobudzającego. Jeśli mowa o zapachowych to miałam waniliowe, czekoladowe i chyba truskawakowe i na początku fajnie pachną a potem, jednak ta skóra niefajnie pachnie. Ele-onora, masz to masło do ciała? Mnie też właśnie cytryną pachnie ale nie ta intensywnie. I przydałby się jeszcze żel albo mydło w kostce do mycia z tej serii.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ja używam balsam Nivea SOS Regenerujący - dobra konsystencja, szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie.
Jak dla mnie to najlepszy balsam z jakim miałam do czynienia bo dobrze nawilża i na długo.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Ja zawsze kupowałam masło kakaowe z Ziaji, ale zauważyłam, że niestety nie nawilża za dobrze, dlatego spróbowałam balsam z Garniera i jestem zadowolona
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mam słabość do tych balsamów z Body Shopu. Kupuję co prawda wtedy kiedy jest obniżka bo normalnie są jak dla mnie trochę za drogie, jednak warto. Mają też świetne peelingi do ciała, takie galaretki z pestkami owoców, aż chciałoby się je zjeść :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Mam słabość do tych balsamów z Body Shopu. Kupuję co prawda wtedy kiedy jest obniżka bo normalnie są jak dla mnie trochę za drogie, jednak warto. Mają też świetne peelingi do ciała, takie galaretki z pestkami owoców, aż chciałoby się je zjeść :)

To prawda - są dość drogie. Ale obeszłam to i przyjaciółka organizuje mi je na promocjach w Londynie, a potem podrzuca jadąc do Polski :)
Lubię też kosmetyki z Ives Rocher - skóra jest po nich fantastyczna. No i arabskie olejki do ciała - najlepszy jest z avocado.
 
Do góry