Balsam do ciała

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a ja sie pozegnalam z czymkolwiek z bielendy po tym artykule...
http://www.femia.pl/...enu-id-131.html

a maselko beEco znacie :) dla mnie bomba:)

hmm podejrzewanymi skladnikami sa parabeny? :] jak to mialybyc produkty eco to nie wiem jak w ogole mogly przejsc certyfikacje bo one nie moga miec tych srodkow konserwujacych. Ale jesli to zwykle kosmetyki to przeciez standardowy skladnik...
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ostatnio mialam okazje przetestowac balsam dermiki i musze przyznac, ze to chyba najlepszy jaki stosowałam! :) Tak wyglada http://www.splendore.pl/DERMIKA_Specjalistyczny_krem_do_suchej_skory_200ml_p10376.html Nie jest bardzo bardzo drogi choc do najtanszych nie nalezy ale jest swietny bardzo dobrze sie wchlania i zero suchej az do bialosci skory co bylo zawsze moim problemem
 

marlena005

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Moja znajoma poleciła mi jakiś czas temu emulsje do ciała Emolium, bo podobno świetnie nawilżała. No i w moim przypadku też się to sprawdziło. Emulsja fajnie nawilża, skóra staje się miękka no i wygląda zdrowo :) Naprawdę godny polecenia kosmetyk
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
emolium jest bardzo dobry, ale też mega drogi. Idealnym zastepstwem i o wiele tanszym jest Dexeryl, idealnie nawilza i jest niedrogi :)
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Ja teraz od jakiś 2 miesięcy używam nawilżającego musu do ciała kwiat róży i brzoskwinia z Avonu. Jest świetny, super szybko się wchłania, nawilżą a skóra jest delikatna i pachnąca przez dobrych kilka godzin i chyba zostanę przy nim na dłużej :) Czasami używam też balsamu mineralnego "złocisty blask" z linii SSS również z Avonu, skóra po nim się ślicznie świeci i błyszczy, jest miękka i nawilżona :)
Moja siostra za to używa Garniera tego czerwonego do bardzo suchej skóry i bardzo go sobie chwali :)
Pozdrawiam.
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak balsam to tylko NIVEA pure and natural. Super uwielbiam takie dozowniki na balsam, bo wtedy wiem ile kremu potrzebuje i przede wszystkim nie marnuje go nakladajac za duzo:)poza tym swietnie nawilza i odswieza skore
 

e-salem_pl

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przy doborze balsamu watro zerknąc na jego skład. Niektóre balsamy różnią się tylko butelką, nazwą i ceną. Warto próbowac kosmetyków witaminowych..
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jak balsam to tylko NIVEA pure and natural. Super uwielbiam takie dozowniki na balsam, bo wtedy wiem ile kremu potrzebuje i przede wszystkim nie marnuje go nakladajac za duzo:)poza tym swietnie nawilza i odswieza skore

Ja zazwyczaj używam Physiogelu, ale skusiłam się ostatnio na zmianę "co by przyoszczędzić". Kupiłam właśnie ten balsam Nivea i nie wiem czy tylko ja tak mam, ale w zetknięciu z moją skórą balsam zaczyna śmierdzieć spaloną skórą :icon_evil: Co ja się nadenerwowałam, że twarz sobie spaliłam kwasami AHA :021: Ale to ten balsam tak śmierdział. Masakra jakaś.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś kupowałam, bo naprawdę był do mojej skóry idealny wręcz, balsam mleczny, taki > "gl milky", naturalny na bazie roślin. Teraz muszę się znowu za czymś rozejrzeć, tylko zmieniłabym na próbę, lubie od czasu do czasu zmieniać te balsamy i testować, może coś z tego co podajecie wybiorę.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Dexeryl z apteki. 17zł za 500 ml i nigdy na nic innego nie zamienię!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Używam różnych, bo każdy z nich coś innego wnosi. A w ogóle to kobieta zmienną jest - ponoć :p
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dexeryl z apteki. 17zł za 500 ml i nigdy na nic innego nie zamienię!

Zapisuję sobie nazwę bo widzę cena jest w porządku. Aktualnie jestem okupiona w balsamy kończę opuncję z herbatą z Natural Body a potem zabieram się za nowość z AA, z kompleksem lipidowym. Wiosną i latem wolę owocowe zapachy.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Zamiast balsamu wypróbowałam ostatnio olejki do masażu Alterra i są o wiele lepsze. Widziałam, że jest kilka różnych. Ja akurat mam migdały i papaja. Świetnie nawilża skórę, poprawia jej jędrność i jest bardzo przyjemny w aplikacji (ładnie pachnie, dobrze się wchłania). Na pewno nie muszę pisać jakie przy tym ma znaczenie to, że się porządnie systematycznie będziemy masować. Polecam szczególnie osobom z cellulitem oraz tym, które są na diecie i chcą zadbać o kondycję skóry.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim zadbana skóra to nie efekt kremów i balsamów, bo one tylko maskują niedociągnięcia a poza tym jest to chemia.
najważniejsza jest zdrowia dieta, ćwiczenia i dużo basenu. Unikać solarium bo to niszczy skórę.
I nie trzeba kupować żadnych mazi. Proste.
 

patrice6

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Z tańszych polecam oliwkowe masło z firmy Ziaja, ze średniej pólki balsamy z Neutrogeny, a już z troszkę wyższej balsamy z La Roche Posay :) Wiele przetestowałam i te chyba sprawdzały się najlepiej :)
 

afro007

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o balsam do skóry suchej to serdecznie polecam Neutrogenę. Według mnie nie ma lepszego balsamu! W przeciwieństwie do trochę tanszych jego podrubek, ten na prawdę działa. Bardzo dobrze sie wchłania i utrzymuje naszą skóre nawilżoną nawet przez 12 godzin, a to jest super wynik.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja od jakiegoś już czasu używam balsamu Calvin Klein Eternity Women. I jestem bardzo zadowolona. Ja mam bardzo wrażliwą skórę, bardzo podatną na zaczerwienienia, także ciężko mi było znaleźć coś naprawdę dobrego. A ten balsam jest odpowiedni dla mnie - nawilża, rozświetla skórę. No i cena mnie również zachęta. Jest po prostu tani. Ciężko go jednak dostać w drogeriach, także kupuję go tutaj: http://www.ambras.pl/balsamy/1433-etern ... -30ml.html
 
Do góry