Balsam do ciała

kicajka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moja współlokatorka ostatnio wyhaczyła w Rosmanie balsam z Isany za jedynie 6 zł dużą butle i nie tylko świetnie nawilża ale jest super wydajny i w dodatku ten zapach... :sexy: . Ja obecnie używam oliwki z baby-dream i uwielbiam :D. Skóra jest super mięciutka jak u niemowlaka i ma bardzo ładny zapach :p
 

maja.a

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moimi ulubieńcami są balsamy GOSH a w szczególności taki niebieski z kolagenem a także z Neutrogeny (czerwony).
Od niedawna używam również nowości- mleczka Garniera z L-Bifidus i masłem kakaowym do skóry suchej i jestem bardzo z niego zadowolona :)
 
Z

zypek84

Guest
Balsamy do ciała to temat rzeka. Rozpiętość cenowa i jakościowa w tym temacie jest ogromna.
Balsam z najwyższej półki to na pewno FRIDGE - lotus body magiczny lotosowy balsam do ciała
Jeśli chodzi o tańsze produkty to np. polecam ten http://ciao.pl/pl,product,193454,greenland,milky,balsam,do,ciala,100,ml.html
Coś pięknego ;-) Jaki wybierzecie to już oczywiście wasz wybór ;-)
 

ciszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio przerzuciłam się na jakiś czas na olejki do ciała te dla dzieci. Nakładam na mokrą skórę i bardzo szybko się wchłaniają. Skórę mam po nich jędrną i dobrze nawilżoną przez cały dzień.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja polecam balsam z Garniera dla skóry odwodnionej i normalnej ;) skóra jest po nim bardzo miła w dotyku przez dłuższy czas(szczególnie po peelingu) i dobrze nawilżona :) oraz polecam z firmy Ziaja balsam masło kakaowe :) A aktualnie mam jeden z tańszych balsamów z kauflandu spod nazwy NATURAL Care sucha i wrażliwa skóra. Nie jest on jakiś szczególnie dobry, ale ma bardzo ładny zapach :)
 

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Nie przepadam za balsamami.
Obecnie używam masła do ciała. Aloesowe i kawowe.
Na lato kawowe lepsze - bo mam wrażenie, że lekko brązuje.
 
Z

zypek84

Guest
Wspominałam inny balsam, ale mam już nowego faworyta, a wystarczyło tylko raz go przetestować. Tym faworytem jest ujędrniający balsam do ciała z oligoelementami GUAM TALASSO
Nie wiedziałam, że balsam może zdziałać takie cuda ;-) Trudno mi powiedzieć czy kiedykolwiek wcześniej moja skóra była tak nawilżona i delikatna! Czysta przyjemność. Spróbujcie - na pewno poczujecie różnicę!
 

AnnaMaryja

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiem, że miało być o balsamach do ciała, ale ja zamiast balsamu stosuje aloesowy żel do ciała z laboratoria natury, który bardzo dobrze nawilża skórę i koi podrażnienia. Wchłania się natychmiast i bardzo ładnie pachnie, dla mnie bomba!
 

Lutka333

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja lubię te smakowicie pachnące, zimą czekoaldowe, waniliowe itp, a latem owocowe :) Ostatnio kupiłam świetny balsam Flosleku Natural Body, ma świetny zapach, mango-marakuja :)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
No tak zapach potrafi mocno zachęcić do zakupu i ja czasem nie mogę się oprzeć owocowym zapachom. Ale jak sobie pomyślę, że to nie ma nic wspólnego z owocem to odkładam na miejsce. Tym, którzy mają ciągle problem z podrażnioną skórą, suchą polecam tonizujący balsam do ciała z miodem z krzewu herbacianego MGO250+. Zapach ma hm... lekko propolisowy ale pięknie łagodzi skórę. Olejki dla dzieci to nie jest dobry sposób na suchą skórę.
 

catwoman

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja wolę takie balsamy, które pachną delikatnie. Nie lubię mocnych zapachów w kosmetykach pielęgnacyjnych. Poza tym trzeba pamiętać, że silny zapach to kolejna dawka substancji chemicznej, która wclae nie jest potrzebna naszej skórze.
Sama często zmieniam balsamy, ale ostatnio używam Dove i jest dla mnie super - fajna konsystencja (nie za rzadki, nie za gęsty), szybko się wchłania no i super nawilża.
 

kluskowatosc

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja mam bardzo suchą skórę i wszystkie balsamy dla mnie za mało nawilżały, dlatego od jakiegoś czasu używam masła Shea w czystej postaci http://www.spakosmetyki.pl/kosm.-do-pielegnacji-ciala/masla-do-ciala/certyfikowane-czyste-maslo-100-shea/karite-50ml?keyword=mas%C5%82o+shea
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja od pary tygodni stosuje masło shea firmy The Secret Soap Store, odsyłam Cie do linku http://www.spakosmetyki.pl/kosm.-do-pielegnacji-ciala/masla-do-ciala/certyfikowane-czyste-maslo-100-shea/karite-50ml. Ale można je dostać normalnie w drogeri natura. Bardzo fajnie nawilżyło mi skórę, pozostawiając przyjemny zapach, który utrzymuje się bardzo długo. Używam go codziennie po kąpieli :)
 

weraax

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
jeszcze na taki nie trafiłam co by mnie zadowolił w 100%... często kupuję garnier i nivea, teraz mam z serii aa
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ostatnio głównie za zapach masło z perfekty waniliowo-cytrynowe. A jeśli chodzi o efekty, to lepsze zauważyłam stosując masło kakaowe z ziaja.
 
Do góry