Autografy (e-maile)

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
czy ktoś może mi pomóc stwierdzić czy autograf jest oryginalny czy tylko naniesiony na przesłane przeze mnie zdjęcie?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
na początku września: Franciszek Smuda - osobiście
dziś: Bilgun Ariunbattar - osobiście :) fajnie moje imię zapisał xD
 

kamil45000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
U mnie wczoraj cała Delecta Bydgoszcz :eek:k: i cały AZS Olsztyn poza Igorem Judinem <_<

Ale bardzo się cieszę bo za tydzień w moim mieście będzie turniej drużyn Plusligi kobiet :)
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Ja za tydzień jadę na pierwszą ligę siatkówki mężczyzn MKS Mos Będzin - Ślepsk Suwałki też liczę na autografy :)

I mam też pytanko :) kiedyś listonoszka przyniosła mi list gdzie koperta była niemiłosiernie pogięta i autograf trochę był potargany :/ listonoszka tłumaczyła się że oni takie już dostali co mogę zrobić z taką sytuacją ? Pozdro
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Ja za tydzień jadę na pierwszą ligę siatkówki mężczyzn MKS Mos Będzin - Ślepsk Suwałki też liczę na autografy :)

I mam też pytanko :) kiedyś listonoszka przyniosła mi list gdzie koperta była niemiłosiernie pogięta i autograf trochę był potargany :/ listonoszka tłumaczyła się że oni takie już dostali co mogę zrobić z taką sytuacją ? Pozdro

Juz ci odpowiadam.Odpowiedz brzmi... Nie mozesz zrobic nic.

Pozdrawiam
 

faraon

Stały bywalec
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
400
Punkty reakcji
187
Ja za tydzień jadę na pierwszą ligę siatkówki mężczyzn MKS Mos Będzin - Ślepsk Suwałki też liczę na autografy :)

I mam też pytanko :) kiedyś listonoszka przyniosła mi list gdzie koperta była niemiłosiernie pogięta i autograf trochę był potargany :/ listonoszka tłumaczyła się że oni takie już dostali co mogę zrobić z taką sytuacją ? Pozdro
Pocztę Polską interesują tylko listy polecone i tylko w ich przypadku możesz dochodzisz swoich praw. Pozostałe listy prawdę mówiąc ich nie interesują. Próbowałem wielokrotnie i nic nie osiągnąłem.
 

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Są listonosze i "listonosze".. Tym pierwszym zależy, tym drugim nie.. tak bywa, ja się ostatnio dowiedziałam, że listonosz na zastępstwie dawał listy komu innemu.. ale co mam zrobić? iść od tej osoby i powiedzieć "oddawaj".. :(
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Ja tam nie mam na razie problemów z Pocztą Polską, może raz czy dwa list był lekko naderwany, ale nic nie zginęło. Ostatnio też dziwna sytuacja, bo napisałem na kopercie tej co wysyłałem i zwrotnej "Proszę nie zginać/Please do not bend, ale niestety nie poskutkowało bo i tak koperta przyszłą zagięta, ale nic się nie pomięło na szczęście, bo zdjęcie było mniejsze niż koperta. Listonosze też są spoko, zawsze osobiście dostarczają a jak nie ma nikogo w domu to zanoszą do rodziny która mieszka obok. :]

PS Świetne wieści z Kopenhagi, Mark Cavendish, mój ulubiony sportowiec(którego autograf otrzymałem w poniedziałek) został właśnie MISTRZEM ŚWIATA! :D :D
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
I mam też pytanko :) kiedyś listonoszka przyniosła mi list gdzie koperta była niemiłosiernie pogięta i autograf trochę był potargany :/ listonoszka tłumaczyła się że oni takie już dostali co mogę zrobić z taką sytuacją ? Pozdro

Możesz zgłosić na poczcie, lub poprosić o numer do kierownika listonoszy i przedstawić sytuację. Jeśli umiesz improwizować i wnieść troszkę fantazji w rozmowę np z kierownikiem to potem listonosz będzie miał problem, bo będzie musiał się tłumaczyć czemu taka sytuacja miała miejsce... No i po takim tłumaczeniu się u kierownika na pewno już będzie dobrze listy roznosił.. :lol: Wypróbowany sposób.. :lol:
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Możesz zgłosić na poczcie, lub poprosić o numer do kierownika listonoszy i przedstawić sytuację. Jeśli umiesz improwizować i wnieść troszkę fantazji w rozmowę np z kierownikiem to potem listonosz będzie miał problem, bo będzie musiał się tłumaczyć czemu taka sytuacja miała miejsce... No i po takim tłumaczeniu się u kierownika na pewno już będzie dobrze listy roznosił.. :lol: Wypróbowany sposób.. :lol:

Nie pomyslales tylko,ze listonosz moze sie troche wkurzyc i wogole listy moga nie dochodzic. :papa:
 

rodgers

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ostatnio

- Tomasz Sikora 2x
- Sandrine Gruda
- Anete Jecabsone
- Svetlana Abrosimova
- Maria Stepanova
- Hana Horakova
- Yelena Leuczanka
- Anastasiya Verameyenka
- Elena Danilochkina
- Deanna Nolan
- Agnieszka Szott

:)
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Nie pomyslales tylko,ze listonosz moze sie troche wkurzyc i wogole listy moga nie dochodzic. :papa:

Bez przesady kurcze od tego on jest, aby roznosił listy, a jesli nie podoba mu się taka praca to won. Jak to moja wychowawczyni mowiła: Nie każdy będzie kiedyś kierownikiem, sprzątaczki i śmieciarze też muszą być, a o menelach nie wspomnę. :lol:
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Bez przesady kurcze od tego on jest, aby roznosił listy, a jesli nie podoba mu się taka praca to won. Jak to moja wychowawczyni mowiła: Nie każdy będzie kiedyś kierownikiem, sprzątaczki i śmieciarze też muszą być, a o menelach nie wspomnę. :lol:

Listonoszowi to powiedz jak go spotkasz.Powiedz mu,ze jak mu sie nie podoba to won.Ciekawe co odpowie
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Nie wiem co odpowie, i nie powiem mu tego bo nie mam okazji się z nim spotkać twarzą w twarz.. Jak chcesz to ty spróbuj..

U mnie dzisiaj:
-Monika Kuszyńska zobacz :eek:k:

-Kristina Schröder zobacz :lol:
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Nie wiem co odpowie, i nie powiem mu tego bo nie mam okazji się z nim spotkać twarzą w twarz.. Jak chcesz to ty spróbuj..

U mnie dzisiaj:
-Monika Kuszyńska zobacz :eek:k:

-Kristina Schröder zobacz :lol:
Nie znam twojego listonosza pozatym ja nie mam takich problemow.

Dzis:

Pablo Barrera
Valery Karpin
Dariusz Dziekanowski
Kiril Kombarov
Dmitri Kombarov
Sotiris Ninis
 
Do góry