Autografy (e-maile)

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Hej;) Słyszeliście, że we wtorek w programie Dzień Dobry TVN będzie ANTONIO BANDERAS i SALMA HAYEK?
I tak sobie myśle czy mogę wysłać list z prośbą o autografy do studio TVN-u i czy mogę wysłać jeden lit np. zaadresowany do obojga i napisać list z prośbą- czyli Sz.P. Antonio Banderas i Salma Hayek, albo zaadresować do jednego i napisać prośbę o dwa autografy, czy muszę do każdego z osobna, bo jednak to dwa znaczki mniej i dwie koperty, więc byłabym jakaś oszczędność.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
Hej;) Słyszeliście, że we wtorek w programie Dzień Dobry TVN będzie ANTONIO BANDERAS i SALMA HAYEK?
I tak sobie myśle czy mogę wysłać list z prośbą o autografy do studio TVN-u i czy mogę wysłać jeden lit np. zaadresowany do obojga i napisać list z prośbą- czyli Sz.P. Antonio Banderas i Salma Hayek, albo zaadresować do jednego i napisać prośbę o dwa autografy, czy muszę do każdego z osobna, bo jednak to dwa znaczki mniej i dwie koperty, więc byłabym jakaś oszczędność.


Wez sie nie osmieszaj.Jeden list na dwie osoby bo ci juz szkoda 3 zl.

Wiedzialas,ze to hobby ciagnie za soba koszty i to nie male. Rob jak chcesz wysli ten 1 list dal nich na pół:) Dal mnie to lekcewazace.

Pozdrawiam

Ja sam osobiscie nie odpisalbym na taki list.
 

eska169

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wez sie nie osmieszaj.Jeden list na dwie osoby bo ci juz szkoda 3 zl.

Wiedzialas,ze to hobby ciagnie za soba koszty i to nie male. Rob jak chcesz wysli ten 1 list dal nich na pół:) Dal mnie to lekcewazace.

Pozdrawiam

Ja sam osobiscie nie odpisalbym na taki list.


Człowieku wyluzuj! Po prostu się zapytałam, bo kto pyta nie błądzi. Liczę się z Waszym zdaniem, bo jesteście bardziej doświadczeni. Żebyś wiedział, że są ludzie, którzy nawet 3 złotych nie mają, ja na szczęście do takich nie należę, a chciałam zaoszczędzić, bo moja mama się na mnie wkurza, jak słyszy, że znowu znaczki i znaczki, wiesz na takie znaczki niektórzy muszą ciężko harować.
Kurde, co się dzieje z tym forum, nawet się o nic zapytać nie można, bo tylko same kłótnie.
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
mama się na mnie wkurza, jak słyszy, że znowu znaczki i znaczki, wiesz na takie znaczki niektórzy muszą ciężko harować.
Kurde, co się dzieje z tym forum, nawet się o nic zapytać nie można, bo tylko same kłótnie.


No ja ci nic nie poradze to juz jest takie hobby ja tez chcialbym aby znaczki byly za darmo ale niestety nie sa.

Sa rozne pytania na tym forum wiekszosc jest normalna ale twoje akurat bylo glupie.

Zamykam ten temat.
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
No właśnie jeśli nic nie dostaniesz, to też nic nie stracisz..?? Nie wiem w czym problem. Jeśli nie będziesz pionierem, to twoje osiągnięcia będą liche i marne, nie tak cenne jak w przypadku zdobywania rzeczy dla innych nieosiągalnych../


Jak już wcześniej pisałem to próbowałem wysłać e-maila nawet nie raz i nic z tego nie wyszło a wiem że przecież dostawali ludzie od studiofanmail nadruk serialowego Housa dlatego pytam czy ktoś z Was w niedalekiej przeszłości dostał nadruk Housa ze studiofanmail ???
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Elo.Dzisiaj do mojej kolekcji doszła Elisabeth Duda z dedykacją znana polska aktorka, konferansjerka, uczestniczka i gwiazda programu Europa da się lubić.
 

kamil45000

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jakby ktoś chciał jakiś autograf to pisać, w sobotę będę na meczu Delecty Bydgoszcz z Indykpolem AZS UWM Olsztyn.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Jak już wcześniej pisałem to próbowałem wysłać e-maila nawet nie raz i nic z tego nie wyszło a wiem że przecież dostawali ludzie od studiofanmail nadruk serialowego Housa dlatego pytam czy ktoś z Was w niedalekiej przeszłości dostał nadruk Housa ze studiofanmail ???

Chłopcze, kurde. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale dostałes już odpowiedź na to pytanie. I skoro jesteś takim fanem Hugh Laurie'go , naucz się w końcu odmieniać Jego nazwisko.
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Chłopcze, kurde. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale dostałes już odpowiedź na to pytanie. I skoro jesteś takim fanem Hugh Laurie'go , naucz się w końcu odmieniać Jego nazwisko.

@agaanc racja :) niby fan a nawet nie potrafi dobrze napisać nazwisko...,ogar ziom ! :D Jak już coś to są jeszcze google i tam możesz sobie sprawdzić jak się pisze nazwisko np.aktora :p tylko jak sprawdzisz nie pisz np.James Hugh Calum Laurie hahaha xD
 

pawlik2412

Bywalec
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
489
Punkty reakcji
143
Wiek
34
Miasto
Bolesławiec
@agaanc racja :) niby fan a nawet nie potrafi dobrze napisać nazwisko...,ogar ziom ! :D Jak już coś to są jeszcze google i tam możesz sobie sprawdzić jak się pisze nazwisko np.aktora :p tylko jak sprawdzisz nie pisz np.James Hugh Calum Laurie hahaha xD

Dobra koniec juz tych glupot.Wroccie do tematu bo obecna dyskusja jest bez sensu.
Jak zwykle wszyscy sie zaraz pokloca i tyle z tego bedzie.
 

aaadrrrian

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej! czy wie ktoś coś na temat możliwości otrzymania autografu Edyty Górniak? próbowałem już na fan-club ONE&ONE, ale bez odpowiedzi a minęły już 4 miesiące od wysłania. czy dostał ktoś odpowiedz ostatnio od tego fan-clubu? z oficjalnej strony też zero odzewu. proszę o wszelkie pomocne informacje.
 

martyna19963

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
302
Punkty reakcji
11
hej! czy wie ktoś coś na temat możliwości otrzymania autografu Edyty Górniak? próbowałem już na fan-club ONE&ONE, ale bez odpowiedzi a minęły już 4 miesiące od wysłania. czy dostał ktoś odpowiedz ostatnio od tego fan-clubu? z oficjalnej strony też zero odzewu. proszę o wszelkie pomocne informacje.

4 miesiace to nie jest długo !
Ja rok na autograf czekam wiec wiesz...
akurat Edyty autograf mam osobiscie ale w kolekcjonerstwie chodzi o cierpliwosc razy kilka ;]]
to jest najwazniejsze!!
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Siema.Dzisiaj do mojej kolekcji doszły dwa bardzo fajne autografy :D
- Jerzego Bralczyka i Katarzyny Dowbor.

Miłego weekendu ;)
 

bonte

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
4
U mnie dzisiaj:
- Sebastian Vettel x2
- Mark Webber
- Adrian Newey
- Christian Horner
:D
Z racji tego, że Vettela mam 2 grafy czego się nie spodziewałem bo wysyłałem po 1 zdjęciu, to kartę z jego grafem przeznaczam na wymianę jeśli ktoś jest zainteresowany :)
 
Do góry