Autografy (e-maile)

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
PS Jaki jest sens zdobywania autografu nadrukowanego? :niepewny: Nie lepiej sobie wydrukować samemu i zaoszczędzić kasę?
Przecież ta osoba i tak nie ma kontaktu z tym autografem.
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
i jak zglosisz to co? bedziesz sie sadzic z nimi o autograf?

Lepiej powiedz listonoszowi aby nastepnym razem zostawil koperte u sasiada.

No właśnie sęk w tym że ja mam domek w podwórku. Tak ciut dalej od ulicy. I listonosz nie przyniósł listów do mnie do skrzynki a zostawil u sąsiada, który ma skrzynkę na barmce na ulicy. A kopertę zostawił pod bramką. i nie wiem czy sąsiad otwirzył, czy listonosz czy jakiś przypadkowy ludź.
 

vikus

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
93
Punkty reakcji
6
No właśnie sęk w tym że ja mam domek w podwórku. Tak ciut dalej od ulicy. I listonosz nie przyniósł listów do mnie do skrzynki a zostawil u sąsiada, który ma skrzynkę na barmce na ulicy. A kopertę zostawił pod bramką. i nie wiem czy sąsiad otwirzył, czy listonosz czy jakiś przypadkowy ludź.

Hmm...może tak czy tak warto porozmawiać z listonoszem? Przecież obowiązuje zasada tajności korespondencyjnej. Zawsze zostawia twoje listy u sąsiada? Czy tylko wtedy gdy mu się nie chce przynosić do ciebie?



Mam do was małe pytanko:

Czy da się poprawić rozdzielczość zdjęcia? Jeśli tak to w jaki sposób? Czy jest ktoś kto by mógł mi w tym pomóc?
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Hmm...może tak czy tak warto porozmawiać z listonoszem? Przecież obowiązuje zasada tajności korespondencyjnej. Zawsze zostawia twoje listy u sąsiada? Czy tylko wtedy gdy mu się nie chce przynosić do ciebie?

No właśnie nie ma jak złapać listonosza bo nikogo nie ma w domu jak on chodzi, ale problem już rozwiązany.. W przyszlym tygodniu listonosz kończy pracę ponieważ był zatrudniony na okres próbny, a moja skarga była już drugą na niego więc.. Mam nowego listonosza...
 

CukierekAlboPsikus

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Luboń
Witam ; ) Mam pytanie, czy ktoś ma na sprzedaż jakiekolwiek ( oryginalne ) autografy siatkarzy ? Zależy mi na każdym... Jeśli ktoś się znajdzie proszę bardzo o wiadomość, z góry dzięki.
 

puchciu96

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
70
Punkty reakcji
3
Wiek
27
Miasto
woj. Mazowieckie
U mnie niedawno:

- Franciszek Smuda - tutaj
- Wojciech Szczęsny - tutaj
- Łukasz Piszczek - tutaj
- Robert Lewandowski - tutaj
- Damien Perquis - tutaj
- Rafał Murawski - tutaj
- Kamil Kosowski - tutaj
- Tomasz Wałdoch - tutaj
- Klaas-Jan Huntelaar - tutaj
- Francesco Totti - tutaj
- André Villas-Boas - tutaj
- Beata Kozidrak - tutaj
- Karol Strasburger - tutaj i tutaj
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Jest sens, bo wyśle e-maila i mam za darmo i satysfakcje że przyszedł z USA ( tzn. taka oryginalna podróba )
a więc przyszedł komuś w najbliższym czasie ze studiofanmail ???




PS Jaki jest sens zdobywania autografu nadrukowanego? :niepewny: Nie lepiej sobie wydrukować samemu i zaoszczędzić kasę?
Przecież ta osoba i tak nie ma kontaktu z tym autografem.
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
Jest sens, bo wyśle e-maila i mam za darmo i satysfakcje że przyszedł z USA ( tzn. taka oryginalna podróba )
a więc przyszedł komuś w najbliższym czasie ze studiofanmail ???

Wiesz, równie dobrze możesz do mnie przysłać maila z prośbą o wysłanie zdjęcia no przykładowo Lady Gagi. I ja ci takie zdjęcie wywołam i się na nim podpiszę, jako L.G. Zainteresowany..?? :/ No właśnie...

Przecież wysyłając na fanmaila osoba o której autograf prosisz nawet nie wie że jest jakiś tam Zdzichu z dalekiej Polandii położonej gdzieśtam za dalekim oceanem w Europie i jest jego fanem..! :/
 

marcin02311

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
7
Wiek
28
Dzisiaj:
- Wisława Szymborska
- Mariusz Wach z dedykacją

autografymarcina.bnx.pl <- Zapraszam :D
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
U mnie dzisiaj kolejny wymarzony autograf. :yahoo:
Chelsea Kane ( znana jako Chelsea Staub ) :yahoo:
Grała Stellę w serialu na Disney Channel "Jonas"
 

lukaszw412

Bywalec
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
228
Punkty reakcji
40
Wiek
29
Miasto
malopolska
Wracając do tej oryginalnej podróby to dla mnie PP jest PP nawet jak przyjdzie z Chińskiej Republiki Ludowej.
Tyle mam w tym temacie.

A co do oryginalnych autografów to dziś kilka ich fajnych otrzymałem, niektórych nawet bardzo fajnych :sexy: :
David Coulthard :] była gwiazda F1, 13 zwycięstw, wicemistrzostwo świata, obecnie komentatorklik
Ralf Schumacher razy 3 :D brat Michaela, również z sukcesami w F1, 6 zwycięstw 1 2 3
Kierowca testowy F1 Garry Paffett (kolejny mistrz DTM do kolekcji ;) ) klik
Bruno Spengler kierowca DTM z sukcesami klik
Maro Engel kierowca DTM klik
Susie Stoddart :) kierowca DTM, jedna z dwóch kobiet w tej serii klik
Christian Vietoris kierowca DTM klik
Renger van der Zande kierowca DTMklik
DTM to seria gdzie startują byli i przyszli kierowcy F1,
Pozdro :D
 

machintosh

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiesz, równie dobrze możesz do mnie przysłać maila z prośbą o wysłanie zdjęcia no przykładowo Lady Gagi. I ja ci takie zdjęcie wywołam i się na nim podpiszę, jako L.G. Zainteresowany..?? :/ No właśnie...

Przecież wysyłając na fanmaila osoba o której autograf prosisz nawet nie wie że jest jakiś tam Zdzichu z dalekiej Polandii położonej gdzieśtam za dalekim oceanem w Europie i jest jego fanem..! :/


No wiesz Ty też nie masz pewności kto się tam podpisuje na Twoich autografach zdobytych poprzez Pocztę Polską
A ja jestem wielkim fanem serialu Dr House a w szczególności Pana Hugh Laurie a z tego co wiem to nie ma możliwośći zdobycia Jego oryginalnego autografu drogą pocztową więc chciałbym mieć choć namiastkę tego czyli fajne zdjęcie z nadrukiem
Czyli co ? Działa to studiofanmail ??? Dostał ktoś ostatnio autograf ( nadruk ) serialowego dr Housa ???
 

polakanonim

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
59
Punkty reakcji
7
Wiek
27
Miasto
Białystok
A co za problem sprawdzić? Przecież pisałeś kilka postów temu że to jest za darmo...

No właśnie jeśli nic nie dostaniesz, to też nic nie stracisz..?? Nie wiem w czym problem. Jeśli nie będziesz pionierem, to twoje osiągnięcia będą liche i marne, nie tak cenne jak w przypadku zdobywania rzeczy dla innych nieosiągalnych../
 

przeosiem

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
108
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Wie ktoś jak zdobyć autograf Ani Dąbrowskiej? ( Pisałem na emaile z jej ofc. strony, ale do dziś zero odpowiedzi ) <_<
 
Do góry