Aura

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Czy wierzycie w istnienie Aury? Co sadzicie na temat ludzi, którzy twierdza, ze potrafią dostrzec aure? czy mieliscie jakieś doswiadczenia z tym zwiazane?
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Wierze w to jak najbardziej.... tak się składa, ze moj tata sie tym zajmuje..., a co lepsza, za jej pomocą mozna poprawić stan zdrowotny... Wiem sam po sobie... Miałem problem z gardłem.. przeszło mi na dwa miesiące, po jednym"zabiegu"... a teraz, nie mam mozlwisoci.. i kto wie czy nie bedzie trzeba operowac..:(

A po za tym istneje sprzęt który, bada ludzką Aure:p Więc nie jest to ludzi wymysl...
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Ciekawe, ze niektórzy ludzie potrafią ja dostrzec, inni nie... od czego moze to zależec :question:
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
hmm... Aury? osobiscie nie... ale np to ze moj tata rece sam pogrzłą to prawie 29 stopni ( i to jest zmierzone) świadczy o tym ze isteniej coś czego gołym okien nie widac...
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
No widzisz... mozna powiedzieć ze masz dar... tylko że to widzie się podbno bardziej rekami niz oczami... powiem ze chcialbym to zobaczyc...
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Wbraw pozorom duzo ludzi to widzi, tylko wmawiaja sobie ze to zaburzenia wzroku, przemęczenie, albo uwazaja to za normalną czesc obrazu ( bo aurę mozna widzieć wokół ludzi i przedmiotów, w różnym nasileniu- nawet nie kolorową tylko jakby "cos" gestszego wokół przedmiotów)
wyobraź sobie - jesteś po 2 piwkach, pełny relaksik, albo budzisz sie , i przez chwile widzisz coś kolorowego wokół lapki nocnej- jak reagujesz? - za duzo piwka, albo - jeszcze spię...I sie tym nie przejmujesz, szybko o tym zapominasz.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
hmm ja jeszcze nie mialem osobiscie z tym doświadczenia Nie widzialem Aury hmm w ogole pierwszy raz o tym słysze :p
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Mi ojciec pokazal jak zobaczyc enerigie przysylana z rąk..., wyglada to własnie jak by lekki rozmar... zgęstnienie..., podobno czasem rano, po nocy wiosennej, kiedy jest rosa na trawie widać aure ziemi...
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Dorunia... przypuszczam ze się zetknelas a nwet o tym nie wiesz...
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
To sprawa posiadnia odpowiednij ewiedzy i odpowiedniego treningu... ja niestety nie zmaierzam się tym specjalizoac,:p
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
ja tez sie w tym nie specjalizuje- po prostu ja widze i juz, w sumie to całe znaczenie mnie nie interesuje :niepewny:
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
obraz ręki..
aura.jpg


Aura, to energie ktora odwierciedla nasze cialo.. za jej pomoca mozna leczyc.. ale tez krzywdzic...

a to obraz enegri głowy,... fachowo mówiać... Czakra korony..
aura%203.jpg
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no cóż ja powiem wam, ze troszkę (a nawet nie troszkę) zajumuję się takimi sprawami (tarot, wahadełka, wróżby itp.) a co do aury to cały czas ćwiczę i próbuję....ale jestem jeszcze początkująca :)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
taka heh uśmiejesz się...
Ojciec powiedział mi ze "jestem wybrany..." i ze powinenm cwiczyc... ale jakoś moe przkonuje mnie to..
 
Do góry