aqua slim

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Każdy organizm jest inny, na jednych coś działa, na innych nie.

A powiedzcie mi na okres świat przerywacie diety i wcinacie świąteczne potrawy czy trzymacie się ostro odchudzania?
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje że nie zjadłam dużo, spróbowałam prawie wszystkiego ale po troszku. Ale widocznie dla mojego żołądka to za dużo bo nie za dobrze się teraz czuję :( jutro już chyba przystopuję.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Święta to cięęęężki okres był dla mojego żołądka. W ogóle mam postanowienie noworoczne które chciałabym na prawdę zrealizować, a mianowicie zrzucić parę kilo. Weszłam na temat o aqua slim bo słyszałam troszkę o tym preparacie, ale chciałam się dowiedzieć prau rzeczy od osób które go biorą. Jak efekty? Czy na prawdę on działa na utratę wagi? Proszę o odpowiedź.

Święta to cięęęężki okres był dla mojego żołądka. W ogóle mam postanowienie noworoczne które chciałabym na prawdę zrealizować, a mianowicie zrzucić parę kilo. Weszłam na temat o aqua slim bo słyszałam troszkę o tym preparacie, ale chciałam się dowiedzieć prau rzeczy od osób które go biorą. Jak efekty? Czy na prawdę on działa na utratę wagi? Proszę o odpowiedź.
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja nie biorę za długo ale na pewno uczucie głodu u mnie się o wiele zmniejszyło. Wcześnie ciągle coś podjadałam a teraz na szczęście już nie. Czuję się syta.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No to podobnie jak ja. Nawet teraz siedząc przy komputerze i pisząc wcinam plauszki. chociaż wcale nie jestem głodna, tylko pazerna niestety. A ile już schudłaś?
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Łakomstwo to straszna sprawa, wiem coś o tym :p ale jak będziesz syta to nie będziesz ciągle podjadała bo nie będziesz czuła takiej potrzeby. Ja schudłam ok 3,5 kg już. Z czego się bardzo cieszę :)
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja schudłam 2, ale biorę dopiero miesiąc więc i tak dobrze :) Bernetka a dużo masz zamiar schudnąć?
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Chciałabym tak z 6 kilo chociaż... Nie mogę patrzeć na swój brzuch i uda, jak siadam to niezła fałda tłuszczu mi się wylewa, masakra :(
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jak masz duży brzuch to przede wszystkim powinnaś robić brzuszki i kręcić hula hopem. A jakąś dietę stosujesz? Sporty uprawiasz?
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Narazie jeszcze nie. Ciągle nie wiem jaką dietę wybrać. Może coś zaproponujecie?
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Według mnie najlepsza jest dieta 1000 kalorii, bo mimo tego że działa to dostarczasz organizmowi wiele składników. Ale jak zamierzasz brać slimy to na prawdę powinnaś zacząć ćwiczyć.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No tak ale ja na prawdę nie mam czasu żeby zapisać się na siłownię, a takie ćwiczenie z w domu to nie ma sensu...
 

kossi_nossi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja cwicze na orbitreku i przez miesiąc dołożyłam sobie aqua slim i nie widze zadnej zmiany w traceniu na wadze przy aqua silm czy bez niego.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
A co to jest orbitrek? A ja właśnie wręcz przeciwnie. Słyszałam że dobre daje efekty. A na diecie jakiejś jesteś?

Dziewczyny co ile rozpuszczać sobie w wodzie aqua? Obowiązują tu jakieś ramy czasowe?


Post pod postem - Używaj opcji "EDYTUJ"!
 

AnnaB.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja brałam jakiś czas temu ten produkt. Też nie byłam pewna w momencie jak kupiłam, ale postanowiłam zapytać mojego trenera na siłowni. I on powiedział że w połączeniu z dobrą dietą i wysiłkiem się opłaci. zainwestowałam i jestem zadowolona. W szybszym tempie spaliłam tłuszcz a dzięki diecie i siłowni ładnie wyrzeźbiłam mięśnie. Lkarnityna mimo że nie potwierdzone naukowo działa i można mieć świetne rezultaty.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
A ile udało Ci się schudnąć odkąd pijesz wodę z aqua, ćwiczysz i jesteś na diecie?
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Bernetka najlepiej by było jakbyś piła codziennie, wtedy na pewno efekt będzie lepszy.
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tak też myślałam, dzięki. A jakie ćwiczenia byście propnowały do robienia w domu?
 

AnnaB.

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
no pewnie ze powinnaś pic codziennie aby efekt był. a ćwiczenia w domu? ciężka sprawa...w domu ciężej jest w odpowiedni sposób spalać tłuszcz i kalorie. Na siłownie lepiej. masz urządzenia które w tym Ci pomogą, oraz możesz liczyć na fachowe porady -dopasowanie diety i suplementów wspomagających :) ja znów zaczynam odchudzanie z aqua :)
sama w domu w ogóle nie mam motywacji..ostatnio znalazłam pewien trening w rytm szybkiej muzyki, może to byłoby dobre w domu ( jak przypomnę sobie nazwę to napisze).
 

bernetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No ćwiczenia z muzyką to fajna sprawa, jak sobie przypomnisz nazwę to będę wdzięczna :) ja chętnie pochodziłabym na siłownię czy aerobik ale po prostu nie mam czasu, a wieczory chce mieć też dla siebie i dla mojego M.
 
Do góry