aqua slim

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czy któraś z Was to próbowała? Widziałam reklamę w telewizji, że rozpuszcza się saszetkę w wodzie. Podobno wspomaga spalanie tłuszczu.
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja sobie kupiłam w aptece teraz 4 saszetki - 2 zwykłe i 2 cytrynowe. Ale tak na prawdę też chciałam zasięgnąć opinii jak to działa, bo jak narazie tylko porównywałam smaki.
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
No jak dla mnie w smaku lepszy jest cytrynowy, zwykły smakuje jak woda z łyżeczką miodu - przynajmniej dla mnie :p Od przyszłego miesiąca zapisuje się na aerobik 3 razy w tygodniu i jeśli ten aqua slim na prawdę daje efekty to chciałabym go dalej pić, no ale najpierw chcę zasięgnąć opinii czy warto?
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
No właśnie ja też wolałabym opinii konsumentki, sama raczej boje się eksperymentować. Wolę sprawdzone produkty ;)
 

karolina-r

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
kupiłam sobie całe opakowanie, ale udało mi się wypić zaledwie 1 saszetkę. Niestety ja w ogóle nie słodzę napojów - kawy czy herbaty - i nie byłam w stanie wypić tak słodkiej wody mineralnej... :(
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mi zdecydownie bardziej smakuje cytrynowy, on jest na prawdę smaczny. Mogłaś sobie karolina-r kupić saszetki na smak, bo tylko kase straciłaś. Ja sobie kupiłam całą paczkę o smaku cytrynowym i od 2 tygodni śmigam na aerobik więc czekam teraz cierpliwie na efekty :p
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
I jak Kolinka zrzuciłaś już coś? Ja poczytałam troche na innych forach i dziewczyny bardzo sobie chwalą aqua. Ja chyba dzisiaj skoczę do apteki i też sobie kupię. Do sylwestra już mało czasu trzeba działać.
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jestem bardzo zadowolona, w pasie już mi ubyło, na wadze prawie 2 kg mniej, guzika nawet nie odpinam już jak siadam :)
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Kurde zazdroszczę Ci, mogłam się wcześniej za to brać, niepotrzebnie snułam jakieś obawy. No ale jestem dobrze nastawiona i będę ostro ćwiczyć i pić aqua i zdrowo jeść to do sylwka schudnę :p
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
ja próbowałam aqua slim ..ale nic nie dało..na oczyszczenie organizmu to chyba lepszy jest już błonnik.
 

empty_throne

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
60
Punkty reakcji
1
Wg mnie zwykła ściema a ew. korzyści są znikome. Za dużo pieniędzy, za małe efekty :p
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Napewno żaden suplement nie zadziała rewelacyjnie jeśli się nie będzie przy tym stosowało diety i uprawiało jakiś sportów. Ale jeśli się to robi to on wspomaga utratę wagi, ja jestem zadowolona.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Bralam to jakis czas, mialam przy tym troche ruchu, ale nie cwiczylam intensywnie . Nic nie podzialalo. W sumie to tylko suplement diety, to nie ma zadnego udowodnionego dzialania.
Poza tym, gdy bralam to to zaczelam miec straszne napady apetytu, jadlabym i jadla i nie moglam sie powstrzymac
tak samo mam z woda mineralna, wiem, ze jest zdrowa i nawet niby zmniejsza apetyt, ale nie pije bo jak kiedys pilam nawet sama to tez napady apetytu.. to ja dziekuje.. bo bym przytyla w koncu nie wiem ile
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
kiedyś oglądałam jakis program i badali grupe 10 osob, 5 z nich piło jakaś odchudzającą kawę drugie 5 gorącą czkoelade, oczywiscie wszystkie myślały że piją produkt ktory sprawi że bedą piękne, szczupłe itd

no i po 2 tygodniach te od kawy schudły jakieś 0,5-1kg czyli w granicach błedu, a te od czekolady średnio 1,5kg, mina tych kobiet była bezcenna.

także drogie panie- odp brzmi: nie działa :]
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
No ale właśnie aqua zawiera l-karnitynę i nawet spore ilości w porównaniu do innych suplementów. Jeśli chodzi natomiast o uczucie głodu to u mnie wręcz przeciwnie, właśnie po pociu wody z aqua mniej odczuwam uczucie głodu i nie podjadam.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No ale właśnie aqua zawiera l-karnitynę i nawet spore ilości w porównaniu do innych suplementów. Jeśli chodzi natomiast o uczucie głodu to u mnie wręcz przeciwnie, właśnie po pociu wody z aqua mniej odczuwam uczucie głodu i nie podjadam.

a może efekt Placebo ? :)
 

kolinka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Raczej nie, no mi to podpasowało, czuję się lepiej więc czego chcieć więcej :)
 
Do góry