aqua slim

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Ja również nie zauważyłam żadnych powalających efektów mimo stosowania przez 2 tygodnie. Takie same efekty osiąga się bez tego specyfiku
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli już chodzi o wspomagacze odchudzania, to moim zdaniem najlepszy jest proszek zasadowy Langsteiner. Wystarczy raz dziennie wypić szklankę wody z rozpuszczonym proszkiem i ma się więcej energii, przemiana materii jest szybsza, no i jeść się chce jakby mniej. Do tego jest na pewno zdrowszy niż inne specyfiki tego typu.
 

magdaaa77

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Hej ;)
Ja stosowałam aqua slim przez miesiąc, potem już nie. Przez 2 miesiące schudłam 10 kg, więc jak dla mnie to efekty są super. Człowiek jakoś odzwyczaja się od jedzenia, żołądek mi się ściągnął, nie mam żadnej chęci na słodycze i tyle. Jest super. Od czasu do czasu zjem jakąs pizze wieczorem , wypije piwko itp, a waga do góry nie idzie. Uważam to za mój wielki sukces, chciałabym schudnąc jeszcze 3 kg, więc kupie jakieś 7 saszetek. Pozdrawiam i życzę sukcesów ;) Buziaki ;**
 

aliyah33

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Piłam to ponad rok temu, po 5 tygodniach przerwałam, bo przytyłam 5kg. Na mnie podziałało to tak, że miałam wilczy apetyt. Podobno na niektóre kobiety właśnie w ten sposób działa. Aqua Slim sobie odpuscilam, dobry jest natomiast zwyczajny błonnik w kapsułkach, np. Błonnik z ananasem - można dostać w każdej aptece :)
 

pulchna

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
<p>mam dla was dobra rade: wezcie zacznijcie stosowac diete z duza iloscia warzyw i owocow, miesa drobiowego gotowanego, ryb i pijcie duzo wody lub zielona herbate, no i oczywiscie podstawa jest ruch!!!, ja od ponad miesiaca jem mniej i intensywnie cwicze w domu ( okolo 40 min dziennie) cwiczenia na miesnie ud posladkow i brzucha i powiem wam ze waga mi wogole nie spadla... no moze 1-1,5 kg ale centymetry w pasie i biodrach polecialy (pas - ok 8 cm, biodra - ok 10 cm, uda - ok 2 cm), teraz zamierzam jeszcze do tego dokupic aquaslim oraz stepper i obciazniki na nogi, podejrzewam o wiele lepsze efekty z urzadzeniami fitnes niz z samych cwiczen domowych, jeszcze swietny jest basen 2-3 razy w tygodniu ( od dawna wiadomo, ze woda wyszczupla), powodzenia</p>
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
próbowałam, jeśli chodzi o smak to najlepsza mięta choć wszystkie są do wypicia z wodą gazowaną. Jeśli chodzi o efekty....nie najlepiej. mój organizm stanowczo to odrzucał. całkowicie straciłam apetyt,sam widok jedzenia był uciążliwy. nie do przeżycia na dłuższą metę.
 
Do góry