amfetamina po raz pierwszy tarunku

stoma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
znaczy teraz znowu troszke inaczej mam ....
z porownaniem do tego co bylo z rana to juz jest niezle, a co ze dwa dni temu to bosko, ale wydaje mi sie ze nie czuje sie tak naturalnie, nie moge powiedziec co mi jest, nie umiem tego opisac, mam taki jakby brak swiadomosci, wydaje mi sie ze nic mi juz nie jest, ale nie czuje sie do konca normalnie, nie umiem okreslic czemu czuje sie nienaturalnie, kumple mi gadaja ze pewnie cuzje sie normalnie i zachowuje, ze jedynie sobie wkrecam ze sie czuje inaczej (chociaz oni nigdy nie brali to nie wiem czemu sie odzywaja), ale jestem pewien ze to nie jest normalne uczucie jak zawsze, ale nie moge powiedziec co jest z nim nie tak, a stres wciaz jest ze moze faktycznie juz jest wszystko normalnie i ze sobie wkrecam i ze to mi nie przejdzie, po prostu nie pamietam jak to jest czuc sie normalnie i wkrecam ze to nie jest to uczucie ... to normalne objawy ? napisalem to troche tak dziwnie i taki belkot typu maslo maslane, ale nie umiem tego opisac inaczej
po prostu nic mi nie jest, ale nie jestem do konca soba, dziwne uczucie, brak swiadomosci, strach ze to ten normalny stan, ale sobie z tego nie zdaje sprawy, ze nie moge poznac ze juz jest dobrze, ponadto troche bezmyslny jestem (co mozna zauwazyc po tym co napisalem) i ciezko ze skupieniem sie
mam takie przeskoki ze ciesze sie ze juz jest tak dobrze z porownaniem jak bylo, a momentami strach ze juz do konca normalnie jak bylo kiedys, nie bedzie
czy to normalne? musze sie wybrac takto do lekarza jak mi radzili wczesniej? bo jutro mina te dwa dni ...
a poza tym jestem lekko zmeczony i spiacy pomimo ze w nocy spalem dluuugo i w dzien podsypialem
 
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz co jest dobre a co zle?
jak zacząłeś spać to znaczy że jest już dobrze i z ciebie zeszło... moim zdaniem bezsensu zebys szedl do lekarza, uczucie które ci towarzyszy tez przejdzie, nie panikuj nie jestes pierwszy i nie ostatni ktore takie dawki za 1 razem brał..
tyle z mojej strony.
 

stoma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
teraz mam takie dziwne przeksoki ... one tez sa normalne??
bo wczoraj wieczorem wydawalo mi sie ze jest juz naprawde normalnie, a dzisiaj jak sie obudzilem znowu mi sie wydaje ze jestem troche zmulony ze mam taki bezmyslny, ciezki mozg ... ?
i znowu mi wrocil troche ten strach ze cos jest nie tak
to jest normalne ze tak bylo juz mi normalnie, ale jeszcze wrocilo ???
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
chcialem tylko raz sprobowac
a powiedz mi co w tym jest takiego fascynującego ?
Koledzy nie maja prawa decydować o tym co będziesz robił... szpan przed kumplami ( a co to ? ja mam być gorszy ? ;] ) robi swoje..nie bierz już tego świństwa chyba że chcesz zażywać Detox .
 

stoma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
po pierwsze juz napisalem ze na bank tego nie powtorze, a po drugie to byla raczej moja wlasna wola, bylem w towarzystwie kumpli ktorzy sa mi jak bracia, wiec raczej nie mialem powodu zeby szpanowac przed nimi ... zrobilem glupio, bardzo glupio i mam nauczke.
pozwole sobie jeszcze powrocic do mojego samopoczucia, wiem ze sie powtarzam ale wciaz mam stracha, nie wiem czy to normalne ze tak mam,
wczoraj na wieczor wydawalo mi sie ze czuje juz sie normalnie, a dzisiaj rano jak sie zbudzilem znowu nie czuje sie dorbze, jestem kompletnie przymulony, momentami senny, apetyt troche mam, ale czuje taka zmule na mozgu, ze az mi oczy przygniata, mam problem z koncentracja, ze skupieniem sie o czym ktos mowi, taka bezmyslnosc, nudnosci, nie mam co ze soba zrobic, no i wciaz to uczucie nienaturalne i strach
czy to normalne ze to mi tak wraca? ze juz minelo tyle dni i wciaz nie cuzje sie zupelnie normalnie? mam wciaz czekac? przejdzie mi to samo?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Tak, przejdzie Ci. Ten strach to wynik tego, że sobie wkręcasz, żę "tak już zostanie". Nie zostanie. Trzeba przeczekać :)
 
A

arkovianin

Guest
Nie bierz tego świństwa... bo jak spróbujesz drugi raz to będzie kaplica...
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zapal zielonego to ci przejdzie. Wiem co czujesz ja mam nadczynnośc tarczycy przez co tez mam głupie myśli i nie czuje się sobą. Też brałam ostatnio całą noc nie spałam i tylko słuchałam jak mi serce wali później cały czas się bałam przed pójściem spac że nie zasnę, ale to wszystko mija serio dobre palenie i piwko pomoże. I nie myśl nad tym tyle.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Nie bierz tego świństwa... bo jak spróbujesz drugi raz to będzie kaplica...
stary błyszczysz w każdym temacie :D

a co do tematu to 'zwał' po fecie właśnie tak się objawia i nie dzieje się z tobą nic nadzwyczajnego, to taki kac tylko 5x mocniejszy
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Zapal zielonego to ci przejdzie. Wiem co czujesz ja mam nadczynnośc tarczycy przez co tez mam głupie myśli i nie czuje się sobą. Też brałam ostatnio całą noc nie spałam i tylko słuchałam jak mi serce wali później cały czas się bałam przed pójściem spac że nie zasnę, ale to wszystko mija serio dobre palenie i piwko pomoże. I nie myśl nad tym tyle.

Tak, palenie mu z pewnością teraz pomoże <_<
 
Do góry