6 Krucjata przeciw smokom 2

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jeśli strzelę i nie trafię w goblina to istnieje możliwość że mogę zrobić krzywdę dziecku? Jeśli tak to nie strzelam tylko wyciągam sztylet. Jeśli nie ma takiej możliwości to strzelam.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Rozglądam się czy w pobliżu nie ma jeszcze jakieś innych goblinów.
Przykładam palec do ust aby dziecko wiedziało że ma być cicho.

Klatka.. Z czego jest zrobiona? Jak jest zamknięta? Czy jest wkopana do ziemi czy po prostu stoi na niej?
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
W pobliżu nie ma goblinów ale słychać bębny ich klanu
dziecko zrozumialo

jest zrobiona z mocnego drewna...zamknięta jest na kamienny klucz ale kiedy zabiłaś goblina z jego zbroii ten klucz wypadł...stoi na ziemi
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Skoro wypadł to chyba leży gdzieś na ziemi…
Pochodzę szybko do truchła i szukam kluczy. Nasłuchuję równocześnie czy ktoś się nie zbliża.

Z jakiej grubości drewna jest zrobiona klatka? Wcześniej mówiłeś że jest tak kraty są wąskie dałoby się to przeciąć w miarę szybko sztyletem albo mieczem? Nie da się zniszczyć mechanizmu? Z czego klatka ma zrobione dno i górę jak jest połączone z prętami?
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
eh...jest zrobiona z naj grubszego drewna w okolicy....Zaczynasz kopać w miejscu umarcia goblina i nagle zabolała cię ręka to chyba klucz

kraty przeciąż sztyletem albo mieczem ..no dało by się .........mechanizm to tylko może goblin zniszczyć oni mają specjalne miecze...dno ma zrobione z twardej ziemi....eee ostatniego pytania nie rozumiem


Coraz głośniej słychać bębny goblinów i ich kroki...
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Naprawdę nie ma innej drogi? Damy radę przejść przez tą jaskinie? Myślicie że dziecku udało się uciec?
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
Niestety nie ma.....jeśli nie będziemy się rozdzielać to damy radę......Nie daleko jest chatka drwala widział ją Errick mówił że jego dziecko gdzieś zniknelo pewnie pobiegło do ojca..

wchodzimy czy jeszcze nie jesteście przygotowani ??
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
więc weszliście

jaskinia była ciemna i mroczna skały z których jest zbudowana trochę się kruszyły na początku nie zauważyliście żadnego zagrożenia ale przez przejście którędy trzeba było iść było słychać bębny goblinów

PS:przypominam że jest opcja skradaj
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jestem w stanie określić w jakiej odległości ode mnie znajdują się gobliny?
W razie czego przygotowuje łuk do strzału.

PS. Włączam opcje skradaj :lol:
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
Wy jesteście przed ścianą a gobliny za ścianą (czyli rozumiesz chyba o co mi chodzi ? ) nagle słychać mowę:
goblin berserker---czuje mięso przeszukać jaskinie !!

errick -- mogę użyć czar nie widzialność ale zrobie nas nie widzialnym tylko na 10 minut.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Dobrze! Zaczaruj nas. Jak głęboka jest ta jaskinia? Ile zajmuje jej przejście? Może uda się nam przebiec?
 
Status
Zamknięty.
Do góry