12 powodów, dla których faceci

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Nieprzenikniona, ale tu nikt nikogo nie napada.
No, chyba, że kolega Troll czuje się w jakimś stopniu pokrzywdzony...

Eh, a tak było ciekawie :D
Tylko jeszcze podziękuję Panom wyżej za pochwały i w ogóle. :p
Ja to raczej wino preferuję, jeżeli w ogóle, ale piwo od biedy też ujdzie.
Skutki tej 'imprezy' mogłyby być zadziwiające... :D
To tyle ode mnie.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Odważnyś, żeś do psychologa poszedł, ja bym się bała

Spokojnie, bylem w blahej sprawie a na pytanie "czy sa jakiesi inne problemy" odpowidzialem ze oczywiscie nie ;)

Twoje opinie z założenia są subiektywne wszystkie, bo to opinie, nie fakty ;) Doradzanie komuś kogo się nie zna to chyba logika forum. :) Ale to już chyba setny raz… Przynajmniej odkąd ja czytam to forum to już z piąty, a pewnie było więcej tego. Więc albo sobie rad życzliwych ludzi nie bierzesz do serca, albo rady nietrafione, albo coś tam.., co wiesz tylko Ty. W każdym razie, chyba milo, ze ludzie chcą dobrze

Opinie z reguly sa opiniami, tego nie przecze... ale w kwesti mojej osoby i mojego zycia odnosze sie rowniez do FAKTOW, ktore ja znam a nie znaja inni uzytkownicy i na tym polega caly problem.

Milo ze ludzie chca dobrze ale dobrymi checiami sie rzeczywistosci nie zmienia.

Nie rozumiej dlaczego to takie bulwersujace ze ja wiecej wiem o sobie samym i moim zyciu niz ktos kto czy czyta mojej literki na monitorze, to istnie groteskowe :)

To nie jest temat o schorzeniach Trolla, proszę o powstrzymanie się. Wiem, że was to rajcuje i wiem, że kolega nie umie zdobyć się na kompromis, ale tak ma. Zejdźcie z niego z łaski swojej i powróćcie do tematu

Ciekawa teoria, ja powiem ze mam 180 wzrostu bo sobie wlasnie mierzylem, reszta okrzyknie mnie pesymita "nie Trollu masz napewno ze 190!", "To tylko twoja subiektywna opinia"

i co? ja mam isc na kompromis wedlug Ciebie ? Ok, no dobra to niech bedzie ze mam 185.

Moze byc ? Czy juz kumacie jak absurdalne jest wasze myslenie.

No i to fakt, bardzo mi to pohlebia ale na forum sa raczej lepsze tematy niz moja skromna osoba ;)

dzieki za mile checi ale wybaczie ze nadal bede wierzyl w otaczajaca mnie rzeczywistosc a nie taka jaka Wy z sympatii wymyslacie

undomiel117 - wsumie tez wole wino :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Jak dobrze, że źle zrozumiałam. Po prostu niemiło mi czytać takie rzeczy, przecież to jego życie i on zna siebie lepiej, więc reasumując, wie lepiej.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
takl czy inaczej poznajemy się na podstawie wypowiedzi na forumowisku a co za tym idzie operujemy jedynie spostrzeżeniami jakie tu jesteśmy w stanie zebrać !! a Trollu nie chce zweryfikować tychże !! wiec jego tezy i usprawiedliwienia są nadal nieweryfikowalne co za tym idzie nasze subiektywne osady są jak najbardziej na miejscu !!
i szanowny Troll może się produkować do bólu a nasze subiektywne osądy i tak będą bardziej prawdziwe niż z kolei jego subiektywne osady o swojej racji i swoim wizerunku na tym forum boooo vox populi vox dei !!!
mruga.gif



wszak opieramy sie na tym co przeczytamy a nie na tym co doświadczyliśmy !!
pomijając oczywiście to że omawiany nie jest zainteresowany weryfikacją status quo !!

co do "złych kobiet" zgadzam się z Janem :)
Undomiel ja tez wole wino najlepiej mołdawskie ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Czyli albo klamie, albo mam cos z glowa jezeli fakty ktore podaje sa podwazane. Bardzo mi milo ze mam taka opinie :lol:

A dobre kobiety pija tylko wina wloskie BB)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Undomiel ja tez wole wino najlepiej mołdawskie ;)
Jeśli mołdawskie, to tylko słodkie albo półsłodkie. Kagor albo Morlot :)
Albo Mon Rose [ to chyba też mołdawskie? ], od którego, przyznam, wziął się mój wcześniejszy nick :D ale to już półwytrawne - ulubione mojej mamy.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Czyli rozumiem ze macie mnie za kompletnego idiote zeby nie powiedzec psychola :]
ojj tam od razu kompletnego :p


ogolnie podział na złe i dobre kobiety jest sztuczny. wazne zeby owa białogłowa spełniała inne kryteria, ktore z mej wielkiej dobroci serca wam ponizej przytaczam:

a) nie powinna miec konta na nk
b) na pytanie "jakiej muzyki słuchasz" nie może odpowiadać "różnej" bo od razu w głowie świszczy mi myśl "ooo ho, ambitniejszych tekstow niz te z mtv i eski dziewczyna pewnie nie rozumie"
c) nie może łapać zadyszki po wejściu na 3-4 piętro
d) budząc się rano nie może częsciej niż raz na 2 tygodnie mówić "nic mi się dzisiaj nie chce"
e) poproszona o przyniesienie ciasta na impreze- upiecze, a nie kupi w sklepie
f) na gg nie moze mnie raczyc wyrazami w stylu: nom, sorki, omg
g) nie może czytac pudelka itp.
h) nie może czytac horoskopow, ani wierzyc w czarnego kota
i) nie może pozwalac mi na zbyt wiele fizycznosci na pierwszych spotkaniach bo nie daj boże zaczne sie zastanawiac ilu przede mna "uroczych panow" spotkała na swej drodze
j) powinna wiedzieć kto to Mohammed Ali, Silvio Berlusconi, Éric-Emmanuel Schmitt czy Malcolm X
k) powinna niezle wygladac. nie musi od razu przypominac Scarlett Johansson, ale nie tylko rozmowy o Lao Che czy Nabokovie powinny mnie pociagac, ale również jej uroda
l) jej ulubioną rozrywką nie może być buszowanie po sklepach
m) powinna woleć w wolny czwartkowy wieczór z dobrymi znajomymi spalić lufkę niż z koleżankami-krejzolkami skoczyć do klubu z nadzieja, ze jakis typ zaoferuje jej swoj czas, szarmancko przystawiajac sie do niej od tyłu w tancu

to tak z grubsza, gdybym sie dłuzej zastanowił, pownie jeszcze kilka punktow bym napisał. w kazdym razie zarys macie :D

Edycja:
n) nie powinna miec problemow z przełozeniem wspolnego spotkania o godzine, gdy chłopaki zadzwonia i rzuca hasłem: "ziom, piłeczka o 17"
o) nie powinna zdrabniac wiecej niz 3 słow dziennie :p no chyba, ze moje imie, ale tez nie za czesto bo zrobi sie za słodko
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Sorki, że wracam do tamtego tematu, ale nie mogę się powstrzymać.
Troll napisał:
opowiesci o strzale amora i inne takie...
"znajdziesz kiedys ta jedyna to zobaczysz" slyszane razy milon ;)

Mnie też to wmawiali. Problem w tym, że tych "jedynych" było sporo (jakieś 5 do tej pory) i co z tego, skoro żadna mnie nie chciała. Albo: poznałem dziewczynę, która wydała mi się ideałem, tylko co z tego, skoro nie miałem odwagi na wykonanie pierwszego kroku. Efekty są takie, że mam bardzo zaniżone poczucie wartości i od czasu do czasu dopada mnie miłosna depresja na jakieś pół roku.

Nie wystarczy się zakochać, druga osoba musi poczuć to samo.
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Hmm... zgadzam się w 1oo% z subiektywną opinią Dirk_Struana, popierając ją moim subiektywnym zdaniem. :] Amen.

Touchdown, obwieść nam tę radosną nowinę, jak już znajdziesz ową niewiastę (chyba, że już ją masz, ale zakładam, że usilnie poszukujesz). :D

I właśnie o to chodzi Rashkel - do miłości - z której strony by nie spojrzeć, potrzeba dwóch osób.
Więc odwagi facet, trochę. Daj im szansę, by poczuły, że jesteś dla nich stworzony. ;)

Dobra, wiem, że się łatwo mówi...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Do Touchdown:

ad. a) a jeśli będzie miała, to co z tego? Równocześnie może mieć Face Booka lub cokolwiek innego, więc ten punkt jest durny.
ad. b) fajnie, że zwracasz na takie rzeczy uwagę, przecież trzeba mieć swoje zdanie.
ad. c) nie skomentuję tego
ad. d) bo przecież nikt nie lubi takich, co się wiecznie smucą i dołują ; )
ad. e) z tym akurat nie powinno być problemu, kobiety lubią z reguły piec i gotować
ad. f) a dlaczego nie? na gg często pisze się szybko, jeśli ma się oprócz tego coś do zrobienia, a po to są te skróty, żeby rozmówca krócej czekał na odpowiedź, więc przesadzasz
ad. g) tego punktu też nie rozumiem. Mnóstwo ludzi czyta pudelka z samej ciekawości co tam ciekawego dzieje się u gwiazd. To nie świadczy o ilorazie inteligencji.
ad. h) tutaj masz całkowitą rację. Również nie jestem przesądna i nie rozumiem ludzi, którzy wiedzą w takie staroświeckie rzeczy.
ad. i) mam nadzieję, że trafisz na cnotliwą, która nie będzie mieć innych przed Tobą.
ad. j) rozumiem tutaj Ciebie, chcesz obytej i oczytanej dziewczyny.
ad. k) najważniejsze jest to, co ma się w sercu tak naprawdę, ale też rozumiem o co Ci chodzi. Ja totalnie leję na to, jak ktoś wygląda, jeśli miło mi się z tym kimś rozmawia, to szafa gra.
ad. l) rozczaruję Cię- Ty będziesz musiał buszować razem z nią.
ad. m) nie za bardzo rozumiem o co Ci tutaj chodzi, chłopie.

Przedstawić moje wymagania?

Mój Facet powinien:

a) starać się o mnie i mówić często, że mnie kocha
b) mieć swoje zdanie na wiele spraw, ale nie oceniać powierzchownie zarazem
c) rozumieć mnie i moje potrzeby
d) zabierać mnie w ciekawe miejsca
e) podtrzymywać nasze uczucie.

Ja nie mam zbyt wielu wymagań w tej kwestii, ponieważ już znalazłam mojego księcia i nie puszczam go w żadnym razie.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
hehe, Ty to masz wymagania chlopie :D
to dodam jeszcze dwa :D
n) nie powinna miec problemow z przełozeniem wspolnego spotkania o godzine, gdy chłopaki zadzwonia i rzuca hasłem: "ziom, piłeczka o 17"
o) nie powinna zdrabniac wiecej niz 3 słow dziennie :p no chyba, ze moje imie, ale tez nie za czesto bo zrobi sie za słodko


undomiel117 napisał:
Touchdown, obwieść nam tę radosną nowinę, jak już znajdziesz ową niewiastę (chyba, że już ją masz, ale zakładam, że usilnie poszukujesz). :D
znalazłem, ale nie wytrzymała ze mna :p
dzis jednak juz widze roznice miedzy arogancja a zdrowa pewnoscia siebie, wiec naprawie co zepsułem...wszak: mury istnieja by powstrzymac ludzi, ktorzy nie pragna czegos wystarczajaco mocno :)

na post Nieprzeniknionej odpisze w nastepnej przerwie naukowej :)
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Tak czytam te wasze posty i się zastanawiam co wy wypisujecie za głupoty, te wszystkie podpunkty nie są nic wart, w miłości nie ma reguł, jeśli kogoś się kocha to całokształt, wszystkie zalety jak i wady a teksty typu powinien być taki i taki sorry ale chyba nie piszecie tego na poważnie.
Touchdown życzę Ci powodzenia w szukaniu swego wymorzonego ideału, a zapewniam Cię że nie będzie to takie proste, jeśli się zakochasz to nie będziesz zwracał uwagi na te głupoty co wypisywałeś, to są tylko szowinistyczne teksty.
Troll powiedzmy że rozumie Cię, teraz się z tego śmiejesz bo jestes jeszcze stosunkowo młody, na starość nie będzie tak wesoło, każdy robi tak jak mu się podoba, jedni nie potrafią znieść życia w samotności inni natomiast nie wyobrażają sobie dzielić życia z kimś. Kochać niby takie proste słowa, tak nie wiele trzeba a jednak nie jest to łatwe, ja sam nie potrafię do dziś zdefiniować co to tak naprawdę znaczy. Jeśli uważasz że jesteś sam z przymusu to uwierz że tak nie musi być, wystarczy tylko chcieć, przełamać to co siedzi w głowie i otworzyć się na innych, wiem również że łatwo się tylko pisze, sam mam z tym problem, problem z którym nie potrafię sobie poradzić, który mnie dręczy i coraz bardziej dobija, tylko to jest mój wybór, większość z was zapewne nie rozumie mnie a o szczegółach nie będę opowiadał. Wystarczy chcieć i otworzyć się na świat a wszystko stanie się lepsze, w zasadzie co ja moge widzieć, gówniarz który potrafi się tylko wymądrzać, który nic nie wie o życiu. Całe życie toczy się pod górkę, wieczne problemy natomiast żyje z nadzieją że kiedyś będzie lepiej.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Do Touchdown:

ad. a) a jeśli będzie miała, to co z tego? Równocześnie może mieć Face Booka lub cokolwiek innego, więc ten punkt jest durny.
ad. b) fajnie, że zwracasz na takie rzeczy uwagę, przecież trzeba mieć swoje zdanie.
ad. c) nie skomentuję tego
ad. d) bo przecież nikt nie lubi takich, co się wiecznie smucą i dołują ; )
ad. e) z tym akurat nie powinno być problemu, kobiety lubią z reguły piec i gotować
ad. f) a dlaczego nie? na gg często pisze się szybko, jeśli ma się oprócz tego coś do zrobienia, a po to są te skróty, żeby rozmówca krócej czekał na odpowiedź, więc przesadzasz
ad. g) tego punktu też nie rozumiem. Mnóstwo ludzi czyta pudelka z samej ciekawości co tam ciekawego dzieje się u gwiazd. To nie świadczy o ilorazie inteligencji.
ad. h) tutaj masz całkowitą rację. Również nie jestem przesądna i nie rozumiem ludzi, którzy wiedzą w takie staroświeckie rzeczy.
ad. i) mam nadzieję, że trafisz na cnotliwą, która nie będzie mieć innych przed Tobą.
ad. j) rozumiem tutaj Ciebie, chcesz obytej i oczytanej dziewczyny.
ad. k) najważniejsze jest to, co ma się w sercu tak naprawdę, ale też rozumiem o co Ci chodzi. Ja totalnie leję na to, jak ktoś wygląda, jeśli miło mi się z tym kimś rozmawia, to szafa gra.
ad. l) rozczaruję Cię- Ty będziesz musiał buszować razem z nią.
ad. m) nie za bardzo rozumiem o co Ci tutaj chodzi, chłopie.
a) ja poznajac dziewczyne najpierw pytam o imie, a pozniej o konto na naszej-klasie. jesli ma, odchodze w pospiechu uznajac, ze jest niegodna rozmowy ze mna...prosze cie, jestes wystarczajaco dużą dziewczynka, zeby pojac, ze ten podpunkt był pisany z przymruzeniem oka i gdzie indziej lezy jego sens: w ignorowaniu owczego pedu i konformizmu. takze uspokajam: konto na nk nie dyskredytuje panny w moich oczach
b) :)
c) nie skomentujesz to pewnie sport to dla ciebie abstrakt
d) nikt nie lubi, ale i tak zamulajacych dziewczyn nie brakuje
e) to mamy inne doswiadczenia. w ostatnich 3,5 roku mieszkałem z 9 kobietami i żadna nie wychodziła poza ramy odgrzewania obiadów. to z lokatorami płci meskiej łatwiej było mi cos przyrządzić niż z nimi. z kolei na imprezach na ktorych bywam faktycznie przynosza kupione ciasta. nie chodzi mi o kure domowa, moge jej pomagac, ale powinna byc ogarnieta w kuchni :]
f) OMG hehe mam prawie 23 lata, nie chce sie juz czuc jak gimnazjalista patrzac na słowa typu "sorki" wtedy zawsze upominam delikwenta, zeby nagle nie zaczał mi pisac "bubu" albo "amciu" heh
g) dokładnie! mnostwo osob czyta takie strony, ale moja kobieta powinna miec na tyle interesujace zycie, zeby miec wy.je.ba.ne na to jaki kolor stringow załozyła Doda :D
i) 15-stek nie szukam, wiec nie łudze sie :p nie o to biega, po prostu korzystnie jak panna nie rozkłada nóg po tygodniu znajomości
j) bingo
k) to miło, ze pojmujesz o co mi chodzi :p
l) od czasu do czasu moge sie przejsc, ale rozczaruje Cie ja z kolei: moje kobiety miały ambitniejsze hobby niz "shopping"
m) bez obaw! ta niewiedza nie jest smiertelna


Mój Facet powinien:

a) starać się o mnie i mówić często, że mnie kocha
b) mieć swoje zdanie na wiele spraw, ale nie oceniać powierzchownie zarazem
c) rozumieć mnie i moje potrzeby
d) zabierać mnie w ciekawe miejsca
e) podtrzymywać nasze uczucie.
tez moge pisac o wiernosci, czułosci, humorze itd. ale moja wyliczanka miała na celu ukazac prawde w nieco odmiennym, zartobliwym opakowaniu

PS: undomiel117 i nawet Troll, podeszli na spokojnie, z lekkim przymruzeniem oka do sprawy, ale na forum zawsze sie trafi jakis nawiedzono-objawiony jak to ma miejsce z sed4fg ktory pojmuje wszystko stricte powaznie, jakbym mu chociazby kobiete przeleciał
 
Do góry