Recent Content by ebiznes-manager

 1. E

  Na jakim hostingu bloga

  na ehost, albo jak firmowy to na hostingfirmowy oby dwa używam i nie ma żadnego problemu :)
 2. E

  O czym piszesz bloga?

  Piszę bloga o rozwoju osobistym, oszczędzaniu i zarabianiu pieniędzy oraz ebiznesie i mam z miesiąca na miesiąc coraz więcej czytelników. Wreszcie wszystko działa tak jak należy, tak jak tego chciałem kiedyś. Warto realizować cele i swoje plany :)
 3. E

  blog darmowy, czy płatny?

  Od razu rób na płatnym, zwłaszcza że to dzisiaj dużo nie kosztuje. Opłaty wyjdą ci za domenę i hosting ze 100zł na rok
 4. E

  Szukam hostingu na bloga

  Polecam ehost niecała stówka na rok i żadnych problemów
 5. E

  Jak zdobyć czytelników

  Nie ma co się dziwić. Wpisy w ogóle nie są robione pod Google, a dzisiaj to najważniejsze by się wybić w wyszukiwarce. Poza tym własna domena to już podstawa
 6. E

  Gdzie promować swojego bloga?

  Naucz się pozycjonowania i pisz wpisy seo. Pewnie piszesz o czym kolwiek i dlatego nikt nie czyta. Musisz pisać o tym czego ludzie szukają w Google. Popełniłeś pewnie największy błąd przez początkującym, czyli pisanie pod siebie, zamiast pod czytelnika.
 7. E

  Twój blog może zarabiać.

  Dla mnie adsense działa bardzo dziwnie. Kiedyś miałem mniejszy ruch na blogu i zarabiałem nawet 10zł za jedno kliknięcie, na co mam nawet dowód, a teraz jak mam więcej ruchu zarabiam mniej, chyba trzeb będzie się przenieść na innego reklamowadawcę, albo całkowićie z tego zrezygnować.
 8. E

  Klikanie Lubię to!

  Takie klikanie nie ma sensu. Na Fanpage zbiera się tylko osoby zainteresowane tematem, a nie każdego przypadkowego. Niestety ale wasze fanpage nie będą skuteczne, a odbiorcy nie będą na nie w ogóle reagować. Będziecie płacić za ruch z FB
 9. E

  darmowy hosting

  Dzisiaj nie opłaca się używać darmowych serwerów, lepiej już wydać to 100zł i mieć lepszy hosting bez reklam na rok :)
 10. E

  Jak zaczęliście zabawę z Webmasterką?

  U mnie zaczęło się tak, że chciałem zrobić sobie stronę internetową, żeby nie płacić za robotę 1000zł, a później jak zacząłem się tego uczyć to mnie pochłonęło i teraz robię ebiznes :)
 11. E

  Jak promować stronę internetową?

  Pozycjonowanie, Fanpage, Youtube, Forum, Blogi z tych miejsc mam najwięcej wejść na strony, więc wam też polecam zacząć tam działać :)
 12. E

  Luźne rozmowy na rzeczy mniej ważne

  Warto dodać stronę do najlepszych katalogów w Polsce m.in. katalog wp,gazeta,onet itd. Tutaj umieszczenie linku daje kopa stronie
 13. E

  Dobre i tanie hostingi

  polecam ehost i hostingfirmowy :)
 14. E

  zakupy przez Internet-co sądzicie?

  Ja dodam od siebie, że w 2015 roku można kupić o wiele taniej dzięki internetowi, niż było to kiedyś, więc jak najbardziej jestem za :)
 15. E

  Jak promować stronę internetową?

  Możesz też czytać różne artykuły na podobno tematycznych blogach i tam zostawiać komentarz i link do swojej strony. Tam na pewno jest dobry ruch a ty możesz mieć go za free. Taki mały trick marketingowy ;)
Do góry