zakupy przez Internet-co sądzicie?

malinkaminka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uwielbiam zakupy przez internet ponieważ są bardzo wygodne, ponadto szersza oferta asortymentu niz w sklepach i oczwiście ceny są zdecydowanie nizsze niz w sklepach.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja lubię i decyduję się na takie zakupy, są szybsze, więcej rzeczy można dzięki temu znaleźć, a jak nawet nie pasują to zawsze można zwrócić, więc (zazwyczaj) to nic więcej nie kosztuje niż zwykłe zakupy:)
 

ebiznes-manager

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Drzewica
Ja dodam od siebie, że w 2015 roku można kupić o wiele taniej dzięki internetowi, niż było to kiedyś, więc jak najbardziej jestem za :)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
w szybszy sposób możesz znaleźć to czego szukasz. czasami brak czasu na łażenie po sklepach
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja coraz bardziej się przekonuje, w sumie dlatego, ze nie chce mi sie biegac po centrach handlowych. Oszczednosc czasu :)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
oj tak, najciężej jest z butami, dlatego ja często, jeśli są to buty, które gdzieś są w sklepach to jak mogę to przymierzam, a potem zamawiam przez internet, wtedy wiem jaki rozmiar^^
 

oddissey

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
przez Internet ubrania tak, ale butów nigdy się nie odważe kupic. choć z ubraniami tez mam stracha, bo jednak wiem, że jesli coś wygląda spoko na zdjęciach, to nie znaczy, że będzie wyglądało ładnie na mnie.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
No ale masz możliwość zwrotu, jeśli coś odbiega od zamówionej rzeczy, tylko trzeba regulamin przeczytać, bo sklepy kantują. Teraz to praktycznie wszystko zamawiać można przez internet, więc ryzyko musi być niwelowane.
 
D

Dorka123

Guest
oddissey napisał:
przez Internet ubrania tak, ale butów nigdy się nie odważe kupic. choć z ubraniami tez mam stracha, bo jednak wiem, że jesli coś wygląda spoko na zdjęciach, to nie znaczy, że będzie wyglądało ładnie na mnie.
Dlaczego? Buty, jak każdy inny towar możesz zwrócić, nawet bez podania przyczyny. Ja np.własnie zamówilam świetne adidasy superstar supercolor ze sklepu sizeer i czekam na dostawę :)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
teraz nie ma, że nie mogę zwrócić, od tego roku jest nowy przepis, że mam prawo zwrotu przez x dni, w zależności już od sklepu, z butami jest taki problem, że one po prostu muszą leżeć, w sumie z rzeczami też tak jest, ale jak się już wie, co dobrze leży to można próbować:)
 
D

Dorka123

Guest
No dobra, a co z zakupami spożywczymi? Kupujecie jedzenie przez internet?
 

WikiW

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Coraz czesciej kupuje w internecie, bo szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach. Mam czas na zakupy przewaznie w soboty, a wtedy wszycy wala do sklepow i jest tlok, scisk, kolejki do przymierzalni. Dlatego postanowilam zaryzykowac i kupuje w sklepach internetowych. Oczywiscie wybieram zaufane sklepy. i do tej pory nie mialam przykrych doswiadczen. Najfajniejsze jest to, ze nie trzeba czekac na wyprzedaze. W internecie mozna znalezc kupony rabatowe i przyoszczedzic pare %.
 
G

Georginia40

Guest
Ja często kupuję biżuterię. Jestem zdania,że w sklepach internetowych wybór jest naprawdę spory. Kompletuję bransoletkę Pandory. Sklepu firmowego nie ma w mojej okolicy tak więc wiekszość koralików zamówiłam przez internet ( tutaj jest ich sklep: http://estore-pl.pandora.net/). Każdy koralik na bransoletce znaczy dla mnie coś innego. Każdy to jakieś wspomnienie.

Bardzo podoba mi się ich ostatnia kolekcja essence:
HPC_CPH_SS15D3_12.jpg
 

KellyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo często kupuję ubrania przez internet. Wybieram sklepy, w których jest możliwość darmowego zwrotu kupionych rzeczy poprzez kuriera czy paczkomat lub odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym (pracownik otwiera paczkę i na miejscu mam możliwość przymierzenia rzeczy, które zamówiłam).
Ale jeszcze nigdy nie kupiłam butów inaczej niż stacjonarnie. :)
 
D

Dorka123

Guest
ja ostatnio sporo kupuję na frisco.pl, bo szkoda mi czasu na łazenie po sklepach, a tu przynajmniej mam dostawe pod same drzwi i nie muszę niczego dźwigać na 3 piętro ;)
 

Michaska9

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
oddissey napisał:
przez Internet ubrania tak, ale butów nigdy się nie odważe kupic. choć z ubraniami tez mam stracha, bo jednak wiem, że jesli coś wygląda spoko na zdjęciach, to nie znaczy, że będzie wyglądało ładnie na mnie.
Z butami też różnie, jak sobie nie kupię, ale już np. mój chłopak adidasy tylko przez internet zamawia. A co do ciuchów, to fajnie jak np. sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową. Można wybrać się do salonu, zobaczyć na żywo jaką jakość oferują i potem już bez strachu kupowac w necie. Jak tak zrobiłam z Lattore, byłam w stolicy na Łopuszańskiej, obceniłam, było spoko to zamawiam w sklepie internetowym :)
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
Ja nie lubię kupować przez internet ciuchów bo już się na tym zawiodłam. Jeżeli chodzi o inne rzeczy to jak najbardziej. Najbardziej lubię wynajdować zabawki w naprawdę czasem fajnych cenach dla mojego siostrzeńca ;)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam w sklepie stacjonarnym. Bardzo sobie cenię zakupy przez internet. Szybko, wygodnie, i jest większy wybór towarów.
 
Do góry