Zostać dj'em w młodym wieku

Status
Zamknięty.

Miksior13

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Hej! Też bym chciał zostać Dj-em i radził bym Tobie zacząć od eJay DJ Mix Station a jak już go opanujesz przejdż do bardziej zaawansowanego oprogramowania,czyli Virtual Dj albo Traktor Dj! jak masz jakieś pytania to pisz na maila! Pozdrawiam ;)
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Ja mam 15 lat , w wieku ok 12/13 cwiczylem na programikach teraz kupilem od znajomego sprzet - reloop titan + 2 cd playery gemini.
Narazie cwicze a pozniej zamierzam cos dalej , wiec tobie tez tak radze.
duzo daly mi te wczesne cwiczenia na programach.
Moze mam sprzet ale zaden ze mnie dj , moze kiedys :D
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Hej hej hej, nie skreślajmy nikogo z góry! Bardzo dobrze że budzi się TO w takim wieku, a czy to jest słomiany zapał? Czas pokaże. Ćwiczcie, doskonalcie swoje umiejętności i pamiętajcie: efektów nie będzie od razu widać, musicie uzbroić się w dużą cierpliwość.
Osobiście proponowałbym uczyć się grać NIE na programach, ale na prawdziwym sprzęcie. Macie wtedy styczność z czymś więcej, niż tylko suchym softwarem. Samo uczucie jak możecie położyć rękę na talerzu i zakręcić 12" (w przypadku gramofonów), czy cut'ować tracki na CDżejach. Wiadomo, wtedy w grę wchodzą finanse, bo do tanich zajawek to nie należy ale jak to mówią: chcieć TO MÓC ;)
Jeśli chodzi o tajniki miksowania tracków, odkrywajcie je sami, krok po kroku, dochodźcie do tego co i jak, metodą prób i błędów. Kiedyś zrozumiecie dlaczego tak najlepiej ;)
Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
nie podcinajcie chłopakowi skrzydeł niech zaczyna od najmłodszych lat bo przynajmniej wtedy moze z niego coś być. Ja mam 19 lat i tez marzyło mi sie by DJ'em być ale wiem ze nie bede bo jestem na to za stary. Wszyscy najlepsi i znani DJ'e zaczynali mająć 15-16 lat wiec 3-4 lata mlodsi odemnie... wiec samo przez sie się rozumie ze moge sobie to juz odpuścić bo i tak nic w tej dziedzinie juz nie osiągne...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Taaaa, patrzcie państwo ilu tu znawców mamy. RC- no z tego co mi wiadomo to większiść dj'ów zaczynała zdecydowanie później i niewielu jest dj'i (dobrych) zaczynających w tym wieku. No ale ja się tam nie znam.
Do wypowiedzi E.R. wogóle nie będę się odnosił bo widać ze próbuje się wypowiedzieć ogółami które w tym fachu się przewaznie nie sprawdzają.
Jednym słowem dzieciom za konsoletą mówię NIE
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Ja mam 19 lat i tez marzyło mi sie by DJ'em być ale wiem ze nie bede bo jestem na to za stary. Wszyscy najlepsi i znani DJ'e zaczynali mająć 15-16 lat wiec 3-4 lata mlodsi odemnie... wiec samo przez sie się rozumie ze moge sobie to juz odpuścić bo i tak nic w tej dziedzinie juz nie osiągne...
Za przeproszeniem, g*wno prawda. Każdy wiek jest dobry. Mam znajomego który ma 23 lata i dopiero zaczyna przygodę z DJką.

Do wypowiedzi E.R. w ogóle nie będę się odnosił bo widać ze próbuje się wypowiedzieć ogółami które w tym fachu się przewaznie nie sprawdzają.
"W ogóle" to ty może po prostu nie musiałeś tego komentować? Obracam się w tym środowisku i uwierz mi że wiem co mówię.

Jednym słowem dzieciom za konsoletą mówię NIE
Heh, dorosły się odezwał.. :lol: Widać za to twój stosunek do sprawy.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
no wiec tak na sprostowanie odemnie, wiek nie gra zadnej roli w byciu DJem ale trzeba sie pogodzic z tym, iż im pozniej sie zacznie czyli wiek 18-20 lat a nawet wiecej, tym wybicie sie rowniez bedzie pozniej ;) czasem nawet za pozno, ale nie ma co sie poddawac jesli ktos naprawde ma talent poradzi sobie :), co do sprzetu hmmm smieszy mnie to wasze pisanie o VDJ czy eJay one nic nie odzwierdziedlaja z prawdziwego grania ... jak juz sie gra z softu to jedynie Ableton Live albo Logic Pro + mixer zewnetrzny

http://youtube.com/watch?v=hMvN44te_3I tu jest przykład producentów i znane osobistosci ktore z niego graja Yoggi mozesz zobaczyc znajdziesz tam The Prodigy ;)

tak wiec sprzet jest nawazniejszy w tej branzy wystarczy 700 zł na podwojny player wraz z mixerem mianowicie

cdm%203600.jpg


a pozniej to tylko cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, jak juz stwierdzicie ze jestescie na tyle dobrzy zacznijcie publikowac sety wszedzie gdzie sie da, i walnijcie sie do najblizszego klubu najlepiej jakiegos małego na poczatek z pytaniem o rezydencje (no na poczatek z prosba o tymczasowe trenowanie w klubie ;))
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no wiec tak na sprostowanie odemnie, wiek nie gra zadnej roli w byciu DJem ale trzeba sie pogodzic z tym, iż im pozniej sie zacznie czyli wiek 18-20 lat a nawet wiecej, tym wybicie sie rowniez bedzie pozniej ;) czasem nawet za pozno, ale nie ma co sie poddawac jesli ktos naprawde ma talent poradzi sobie :),
jakie miłe slowa, szkoda że mało w sobie zawierają

co do sprzetu hmmm smieszy mnie to wasze pisanie o VDJ czy eJay one nic nie odzwierdziedlaja z prawdziwego grania
śmieszą mnie twoje wypowiedzi. Zate na podstawia VDJ wytłumacz mi-
co ma konsoleta dj'ska czego nie ma VDJ. Różnica jedynie taka że faderow nie dotykasz palcami a myszką, ale granie jest identyczne. Taki tekst to lansowanie się niektórych djów- mają sprzęt i nie potrafią się przyzwyczaci/przystosowac do nowego, chwalą tylko swoje.
I o ile ich jestem w stanie zrozumie to nie czaje jakj ktoś kto dopiero 2 miesiące się tym interesuje może takie kwestie wygłaszac. Dla mnie jest to śmieszne

jak juz sie gra z softu to jedynie Ableton Live albo Logic Pro
Lepsze bo takiego używam? Patrz wyżej.

przykład producentów i znane osobistosci ktore z niego graja Yoggi mozesz zobaczyc znajdziesz tam The Prodigy ;)
Prodigy grali już na tylu instrumentach i programach że szkoda gadac np. grali na gitarze elektrycznej-> tylko czego to dowodzi? co to oznacza? Nic to że jakiś armin, prodigy, tiesto czy inni na tym grają to nie znaczy że dla mnie jest to lepsze. Ale zauważyłem że dla ciebie tak "Panie Dj" jak to sibie określasz
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
śmieszą mnie twoje wypowiedzi. Zate na podstawia VDJ wytłumacz mi-
co ma konsoleta dj'ska czego nie ma VDJ. Różnica jedynie taka że faderow nie dotykasz palcami a myszką, ale granie jest identyczne. Taki tekst to lansowanie się niektórych djów- mają sprzęt i nie potrafią się przyzwyczaci/przystosowac do nowego, chwalą tylko swoje.
I o ile ich jestem w stanie zrozumie to nie czaje jakj ktoś kto dopiero 2 miesiące się tym interesuje może takie kwestie wygłaszac. Dla mnie jest to śmieszne

widocznie mixera na oczy nie widziałes ;) albo posiadasz 2 myszki w kompie, wiesz rekoma idzie wiele wiecej zrobic niz jak to mówisz myszka ^^

Programów nawet sie czepił no prosze ... chyba oczywiste jest ze myszka nie przesuniesz faderów z taka dokładonosci jak w vdj, dzwiekami tez nie jestes w stanie operowac tak jak na mixerze, zrobisz w VDJ jedoczescie wyłaczyc mid w jednym a właczysz mid w drogim ? jak to zrobisz to bedziesz mistrzem ... nie idzie -.- chyba ze ustawisz kontrole klawiszami ... ale to i tak na chu*** sie zda bo klawisze obracaja kontrolery o stała czestotliwosc ...

nic nie bedzie odwzorowywac gry na sprzecie, te programy sa dobre to fakt ale tylko i wyłacznie z dodaniem mixera zewnetrznego ... nie czepiaj sie abletona i logc pro bo te programy zgarniaja co roku nagrody a nie jakis VDJ ... i to miała byc moja pomoc w tym iz potrafie sie obsługiwac tymi programami, a chyba lepiej zaczac od jakiegos pro niz VDJ ... sam bawiłem sie w VDJ i bardzo tego załuje strata czasu ;)

I o ile ich jestem w stanie zrozumie to nie czaje jakj ktoś kto dopiero 2 miesiące się tym interesuje może takie kwestie wygłaszac.

sorry ty myslisz ze to co dałem na forum to moje pierwsze duperele i 2 miesiace haha wez nie zartuj sobie ze mnie ... 2 miesiace to ja opanowywałem wszystkie efekty w Abletonie ;) nie wspominajac o czasie w ktorym powstał 1 set ... zal ^_^

Radz dalej ludzia prosze bardzo ^^ ja juz do tego tematu wiecej reki nie przyłoze a moze i miałbym duzo do napisania ;) 'Wujku Stefanie ... ' o tytuł uzytkownika tez juz sie dowala masakra ^^ sobie wpisze np. dziwka to tez bedziesz brał to dosłownie ? gratuluje ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
widocznie mixera na oczy nie widziałes ;) albo posiadasz 2 myszki w kompie, wiesz rekoma idzie wiele wiecej zrobic niz jak to mówisz myszka ^^

Programów nawet sie czepił no prosze ... chyba oczywiste jest ze myszka nie przesuniesz faderów z taka dokładonosci jak w vdj, dzwiekami tez nie jestes w stanie operowac tak jak na mixerze, zrobisz w VDJ jedoczescie wyłaczyc mid w jednym a właczysz mid w drogim ? jak to zrobisz to bedziesz mistrzem ... nie idzie -.- chyba ze ustawisz kontrole klawiszami ... ale to i tak na chu*** sie zda bo klawisze obracaja kontrolery o stała czestotliwosc ...
którą także można ustawic samemu. A jeśli ktoś tak bardzo potrzebuje dotyku to są tanie kontrolery, ale klawą też da radę wszystko zrobic. Jak potrenujesz to różnica nie istnieje.
Co do tego że nie widzidziałe na oczy mixera- cóż mam jeden w pokoju więc byłoby trudno :D

nic nie bedzie odwzorowywac gry na sprzecie, te programy sa dobre to fakt ale tylko i wyłacznie z dodaniem mixera zewnetrznego ... nie czepiaj sie abletona i logc pro bo te programy zgarniaja co roku nagrody a nie jakis VDJ ... i to miała byc moja pomoc w tym iz potrafie sie obsługiwac tymi programami, a chyba lepiej zaczac od jakiegos pro niz VDJ ... sam bawiłem sie w VDJ i bardzo tego załuje strata czasu ;)
skoro się tylko bawiłeś to rzeczywiście strata czasu :D A same nagrody- ja się kieruje właśną wygodą a nie cudzymi subiektywnymi ocenami

sorry ty myslisz ze to co dałem na forum to moje pierwsze duperele i 2 miesiace haha wez nie zartuj sobie ze mnie ... 2 miesiace to ja opanowywałem wszystkie efekty w Abletonie ;) nie wspominajac o czasie w ktorym powstał 1 set ... zal ^_^
Skoro się dłużej zajmujesz to ok. Poprostu zauważyłem dośc niedawno twoje sety, po przesłuchaniu nie przypuszczałem że tworzysz dłużejej- mój bląd ^.^

Radz dalej ludzia prosze bardzo ^^ ja juz do tego tematu wiecej reki nie przyłoze a moze i miałbym duzo do napisania ;)
krotka lekcja szybkigo czytania i...mozna zauważyc że temat założyła niejaka Niula a nie ja :D
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Skoro się dłużej zajmujesz to ok. Poprostu zauważyłem dośc niedawno twoje sety, po przesłuchaniu nie przypuszczałem że tworzysz dłużejej- mój bląd ^.^

dzieki za komplement ^_^ pogadamy za kilka lat

krotka lekcja szybkigo czytania i...mozna zauważyc że temat założyła niejaka Niula a nie ja

omg, Ty naprawde wszystko dosłownie bierzesz :mruga: kuwa chyba slepy jestem, tyyy jednak nie, jestes modem od muzyki wiec o co kaman :mruga: lol ?

skoro się tylko bawiłeś to rzeczywiście strata czasu biggrin.gif A same nagrody- ja się kieruje właśną wygodą a nie cudzymi subiektywnymi ocenami

jedna rozsadna rzecz ... bawiłes sie w abletonie jesli nie to sporoboj zanim bedziesz cokolwiek mowilna jego temat, moge byc tak uprzejmy i zafundowac Ci linka do niego ...

którą także można ustawic samemu. A jeśli ktoś tak bardzo potrzebuje dotyku to są tanie kontrolery, ale klawą też da radę wszystko zrobic. Jak potrenujesz to różnica nie istnieje.
Co do tego że nie widzidziałe na oczy mixera- cóż mam jeden w pokoju więc byłoby trudno

no moje niedopowiedzenie tym razem chodziło mi o Pioneera DJM 800 ...
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Yoggi odpuść sobie bo od samego początku tego tematu chrzanisz. Przyglądam sie temu i się śmieje. Autorka pisze a ty odrazu negatywnie podchodzisz do sprawy. SKreślasz ją od samego początku bo "jak tysiącom innych nie starczy jej zapału". I dalej zamiast udzielać konkretów i porad, patrzysz na wszystkich z wysoka, jakbyś wszystkie możliwe rozumy pozjadał czepiając się nawet tych którzy dobrze piszą (czyt. z sensem i do rzeczy).

Nie uogólniam i nie mówię że autorka należy do takich osób ale radzę jej poprostu aby się wstrzymała do wieku ok. 18 lat i wtedy poszła sobie do kilku(nastu) klubów, poobserwowała "muzycznych wodzirejów" i stwierdziła czy nadal chce być DJ'em.

Tym tekstem mnie roz:cenzura:ałeś. ^^ Czy trzeba mieć kontakt z zawodem DJ'a (typu właśnie przyglądanie się zza jego pleców jak on to robi, nie mówiąc już o bywaniu w klubie) żeby móc nim zostać? Nic bardziej mylnego... TV i internet mamy tak rozwinięte że do klubu iść nie trzeba żeby zobaczyć o co kaman.

Cwaniaczysz z "techno", bo dziewczyna mówi tak na wszystko co ma bas i tempo powyzej 120BPM zamiast wyjaśnić że techno to tak naprawdę malutka część całego spektrum muzyki elektronicznej. Nie mogłeś tego zrobić?

Piszesz coś - wyjaśniaj.

dokładnie naucz się na słuch Yoggi ma racje, dużo DJ utworów nie słyszy mają na trackach rozpisane bity i bitami dopasowują a nie o to chodzi, poza tym kawałki bitami mogą pasować ale kawałki razem ze sobą mogą nie współgrać (może tak być choć to nie jest reguła)

Co do tego to chodziło o to że bitem w bit możesz wejść ale nie wejdziesz we fraze co w sumie da to że koni nie będzie ale dźwięki na siebie się nanoszące nie będą dobrze brzmieć a w najgorszym wypadku zrobi się z tego wielka kakofonia.

Zabrałem głos w temacie - pierwszy post, na temat i z sensem (czy w czymś się myliłem?) a Ty że pisze ogólnikowo i że dzieciom za konsoletą mówisz NIE. Jakie ogólniki? Na zostanie DJem jest masa sposobów, tysiące dróg. Nie ma utartego sposobu żeby nim zostać. Mam napisać dokładnie jak nim zostać? Bezsensu... Wyraziłem swoją opinie jak jest najlepiej w/g mnie. Interesujesz się tym? Kręci cię to? Super. To już początek. Teraz potrzeba dużo samozaparcia i silnej woli.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Yoggi odpuść sobie bo od samego początku tego tematu chrzanisz. Przyglądam sie temu i się śmieje.
Nie martw się dobry specjalista ci szybko pomoże

Yoggi odpuść sobie bo od samego początku tego tematu chrzanisz. Przyglądam sie temu i się śmieje. Autorka pisze a ty odrazu negatywnie podchodzisz do sprawy. SKreślasz ją od samego początku bo "jak tysiącom innych nie starczy jej zapału". I dalej zamiast udzielać konkretów i porad, patrzysz na wszystkich z wysoka, jakbyś wszystkie możliwe rozumy pozjadał czepiając się nawet tych którzy dobrze piszą (czyt. z sensem i do rzeczy).
Nie. Ale jak widzę że ktoś zaklada taki temat to śmiech mnie bierze. Ktoś chce byc dj'em a nawet nie potrafi znaleźc tak prostej info.? Jeśli jej na tym zależy to niech poszuka, poczyta a nie biega z każdym pytaniem na forum. Jeśli nie wie co robi- to ja chrzanię dj'a z takimi pokladami kreatywności i zaradności. Ten zawód niestety wymaga tych cech

Tym tekstem mnie roz:cenzura:ałeś. ^^ Czy trzeba mieć kontakt z zawodem DJ'a (typu właśnie przyglądanie się zza jego pleców jak on to robi, nie mówiąc już o bywaniu w klubie) żeby móc nim zostać? Nic bardziej mylnego... TV i internet mamy tak rozwinięte że do klubu iść nie trzeba żeby zobaczyć o co kaman.
I nie trzeba mieszka w polsce by by jej prezydentem. Puknij się człowieku- to że ty o swoim zawodzie chcesz dowiadywa się z telewizji i netu zamiast na żywo to twój problem (bardzo duży). Tylko wiedza teoretyczna- jessu z kim ja dyskutuję

Cwaniaczysz z "techno", bo dziewczyna mówi tak na wszystko co ma bas i tempo powyzej 120BPM zamiast wyjaśnić że techno to tak naprawdę malutka część całego spektrum muzyki elektronicznej. Nie mogłeś tego zrobić?

Piszesz coś - wyjaśniaj.
Przede wszystkim nie kozaczę- ale jeśli każde poprawienie, wskazanie blędu to kozaczenie to pewnie nie chodziłeś często do szkoły- ci nauczyciele tak ci kozaczą nie? Co do wyjaśniania- nie mam ochoty powtarza się co chwila, sprawa była nie raz poddawana dyskusji w odpowiednim dziale- wystarczy poszukac- no ale pewnie bym musiał z obrazkami tu na tacy wszystko podawac :/

Zabrałem głos w temacie - pierwszy post, na temat i z sensem (czy w czymś się myliłem?) a Ty że pisze ogólnikowo i że dzieciom za konsoletą mówisz NIE. Jakie ogólniki? Na zostanie DJem jest masa sposobów, tysiące dróg. Nie ma utartego sposobu żeby nim zostać. Mam napisać dokładnie jak nim zostać? Bezsensu... Wyraziłem swoją opinie jak jest najlepiej w/g mnie. Interesujesz się tym? Kręci cię to? Super. To już początek. Teraz potrzeba dużo samozaparcia i silnej woli.
Idź sobie "pocut'uj na CDJach" :lol: a nie farmazony ludziom wciskasz. Próbowałeś zachowac twarz- nie wyszlo.
Szkoda że podyskutowa mogłem tylko z Denem, bo w przeciwieństwie do ciebie i merii przynajmniej wie o czym pisze. Reszta to nawet pod rozmowę nie podchodzi.
Tak więc miłego "cutowania na CDżejach" życzę :D
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Nie. Ale jak widzę że ktoś zaklada taki temat to śmiech mnie bierze. Ktoś chce byc dj'em a nawet nie potrafi znaleźc tak prostej info.? Jeśli jej na tym zależy to niech poszuka, poczyta a nie biega z każdym pytaniem na forum. Jeśli nie wie co robi- to ja chrzanię dj'a z takimi pokladami kreatywności i zaradności. Ten zawód niestety wymaga tych cech
Chyba po to forum jest, NO NIE?

Puknij się człowieku- to że ty o swoim zawodzie chcesz dowiadywa się z telewizji i netu zamiast na żywo to twój problem (bardzo duży). Tylko wiedza teoretyczna- jessu z kim ja dyskutuję

LOL, skąd ty wiesz co ja robie i gdzie zdobywam wiedzę? Czy pisałem coś tam o sobie?
A co do wiedzy: czy teoretyczna na początku jest taka zła? Praktyki nic nie zastąpi ale od czegoś trzeba zacząć i nie wszyscy mają taką możliwość żeby być w klubie itp. .. i nie trzeba znać dobrze jakiegoś DJa jak sam to stwierdziłeś.. :/

Przede wszystkim nie kozaczę- ale jeśli każde poprawienie, wskazanie blędu to kozaczenie to pewnie nie chodziłeś często do szkoły- ci nauczyciele tak ci kozaczą nie? Co do wyjaśniania- nie mam ochoty powtarza się co chwila, sprawa była nie raz poddawana dyskusji w odpowiednim dziale- wystarczy poszukac- no ale pewnie bym musiał z obrazkami tu na tacy wszystko podawac :/

^^ Obcowania z ćwierć inteligentami między innymi w szkole się nauczyłem. A dobry nauczyciel nie kozaczy jak wskazuje błąd i poprawia, TŁUMACZY, nawet 100tny raz. I przede wszystkim posiada zdrowe argumenty! Nie kumam, ochoty nie masz się powtarzać, nawet linka wkleić i skierować interesantów do tematu o "techno" a na posty i cytowanie każdego mojego zdania masz?

Idź sobie "pocut'uj na CDJach" :lol: a nie farmazony ludziom wciskasz. Próbowałeś zachowac twarz- nie wyszlo.
Szkoda że podyskutowa mogłem tylko z Denem, bo w przeciwieństwie do ciebie i merii przynajmniej wie o czym pisze. Reszta to nawet pod rozmowę nie podchodzi.
Tak więc miłego "cutowania na CDżejach" życzę :D

Właśnie takim g*wnem zaśmiecasz temat. Dalej nie wiem jakie farmazony?? :mruga:
Ha ha ha, i co się tak doczepiłeś tego cutowania? Możesz się wykazać swoją ambicją i zostawić to dla siebie? Mogę to nazywać jak mi się tylko będzie podobać, to tylko wyraz. AM lub innych gwiazd, jego lub zbliżonego pokroju już byś nie wyśmiewał gdybyś usłyszał te określenie od nich co? Ehh.. nie wytłumaczę ci tego do końca bo chcę się jeszcze pośmiać. Żal.
I zmień płytę bo zaczynasz się powtarzać i nic nie wyjaśniasz. Z takimi "argumentami" o kant dupy idzie, więc twarz w tym momencie tracisz TY. Przewiń sobie trochę do góry i przypatrz się co i jak napisałeś w odp. na mojego pierwszego posta w tym temacie. Nic z tego nie wyjaśniłeś.
Wiesz, a to że twoim zdaniem to farmazony to powiem krótko: wali mnie twoje zdanie. :]


P.S. Mogłeś się tak na PW rozpisywać jak wtedy napisałem. Wyszedłem pierwszy z inicjatywą bo nie zależy mi na publicznym ONET CHAT. Jak ty :cenzura:a zostałeś HalfMod'em? A co do tego śmiesznego tekstu pod twoim avatarem - odczułem zaburzenia mocy :D
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
P.S. Mogłeś się tak na PW rozpisywać jak wtedy napisałem. Wyszedłem pierwszy z inicjatywą bo nie zależy mi na publicznym ONET CHAT. Jak ty :cenzura:a zostałeś HalfMod'em? A co do tego śmiesznego tekstu pod twoim avatarem - odczułem zaburzenia mocy

sorry koles mimo ze Yoggi jest jaki jest pojecie o muzyce ma ... dlatego został modem i bardzo dobrze sie sparwuje ...

Co do tego to chodziło o to że bitem w bit możesz wejść ale nie wejdziesz we fraze co w sumie da to że koni nie będzie ale dźwięki na siebie się nanoszące nie będą dobrze brzmieć a w najgorszym wypadku zrobi się z tego wielka kakofonia.

a wiesz co to JOG jest ? :mruga:

Na zostanie DJem jest masa sposobów, tysiące dróg. Nie ma utartego sposobu żeby nim zostać. Mam napisać dokładnie jak nim zostać? Bezsensu... Wyraziłem swoją opinie jak jest najlepiej w/g mnie. Interesujesz się tym? Kręci cię to? Super. To już początek. Teraz potrzeba dużo samozaparcia i silnej woli.

yyy tysiac dróg ? no nie wiem przecietny kowalski nie zostanie DJem jesli nie ma talentu nie kazdy moze to robic podkreslam Profesionalnie ... bez znajomosci tez bardzo ciezko jest sie wybic, i sprzet wypadałoby miec ktory troche kosztuje, bo kto wezmie jakiegos goscia ktory nie ma pojecia o sprzecie ? 1000 dróg ^_^ ^_^

Nie. Ale jak widzę że ktoś zaklada taki temat to śmiech mnie bierze. Ktoś chce byc dj'em a nawet nie potrafi znaleźc tak prostej info.? Jeśli jej na tym zależy to niech poszuka, poczyta a nie biega z każdym pytaniem na forum. Jeśli nie wie co robi- to ja chrzanię dj'a z takimi pokladami kreatywności i zaradności. Ten zawód niestety wymaga tych cech

tonący brzytwy sie chwyta ;)
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
a wiesz co to JOG jest ? :mruga:

Nie, nie wiem ^^ A czytałeś kto to napisał? Pragnąłbym zauważyć że wyjaśniłem Yoggiemu (bo się pytał) o co Merii chodziło w jednym z postów, który brzmiał właśnie tak:
dokładnie naucz się na słuch Yoggi ma racje, dużo DJ utworów nie słyszy mają na trackach rozpisane bity i bitami dopasowują a nie o to chodzi, poza tym kawałki bitami mogą pasować ale kawałki razem ze sobą mogą nie współgrać (może tak być choć to nie jest reguła)

Co do następnego:
yyy tysiac dróg ? no nie wiem przecietny kowalski nie zostanie DJem jesli nie ma talentu nie kazdy moze to robic podkreslam Profesionalnie ... bez znajomosci tez bardzo ciezko jest sie wybic, i sprzet wypadałoby miec ktory troche kosztuje, bo kto wezmie jakiegos goscia ktory nie ma pojecia o sprzecie ? 1000 dróg ^_^ ^_^

Ty naprawde nic nie kumasz? ^^ Dosłownie sobie to wziąłeś. Nie mówiłem tutaj że wszyscy ludzie mogą zostać DJami, tylko że nie ma jednej formuły, jak nim zostać. Oczywiście że odpadają tutaj osoby bez talentu. Mi chodziło o te z talentem, to jak nimi los pokieruje do zostania dobrym DJ - możliwości jest masa.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
tonący brzytwy sie chwyta ;)
no niestety nie- przynajmniej nie jeśli chodzi o mnie.

"W ogóle" to ty może po prostu nie musiałeś tego komentować? Obracam się w tym środowisku i uwierz mi że wiem co mówię.
To oznaczało moje "zaiste".
Den- po co mu wiedza o Jog wheel- przecież przy graniu z CDplayerów ( a raczej "CDżejów") potrzebny jest tylko przycisk cut, a nie Jog :D
Btw. E.R.- skoro przy graniu z vinyli powinno się uczyc scratchowac :)lol:), przy CD "cutowac" to czego uczy się przy graniu z programów? może "filtrowac"? :D :bag: :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry