Zostać dj'em w młodym wieku

Status
Zamknięty.

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Yoggi wiem o co z tą szyją chodzi
Niula dla młodych takich jak ty jest dużo możliwości nie wiem z jakiego jesteś rejonu, ale u nas na Śląsku DJ'e wymyślili naprawde fantastyczną rzecz dla takich jak ty, zorganizowali darmowy kurs dla DJ'i wiek do 18 lat, bardzo fajna sprawa i cieszę się, że na to wpadli jest to duża możliwość dla młodych, do tego są ciekawe rzeczy które odbędą się po całym kursi, zaznaczam że nie jest to byle jaki kurs.
Niula jeżeli nie jesteś z tych rejonów to życzę ci żeby i u ciebie wpadli na taki pomysł, naprwde jest to fantastyczna sprawa :D
acha Yogi nie zgrywam się, odbieraj se to jak chcesz twoja sprawa, ja ci się tłumaczyć i udowadniać nie będe, swoje w tym kierunku już zrobiłam i nie tutaj wiec od ten tego ode mnie

acha Niula co do programu to polecam Reason'a
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Ja jestem z Dolnego Śląska :D I właśnie chyba ściągnę sobie Virtual DJ i to co polecasz.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
swoje w tym kierunku już zrobiłam i nie tutaj wiec od ten tego ode mnie

acha Niula co do programu to polecam Reason'a
LOL LOL LOL :lol: Reason to program do PRODUKCJI muzyki czyli do jej TWORZENIA. A niula potrzebowała programu dla DJ'a.
Radziłem Ci już żebyś nie pisała o rzeczach o których nic nie wiesz. Nie posłuchałaś i robisz takie oto śmieszne błędy. Żal czytać, ale przynajmniej pośmiać się można.
...
reason do DJingu haha
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
pojęcie mam wiem że jest do robienia muzy poprostu mi się ubzdurało że chciała też coś do robienia muzy i dzięki że zwróciłeś na to uwagę bo bym się nawet nie zorientowała
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Nie kłóćcie się. Właśnie ściągnęłam sobie Virtual DJ i zwalnianie i zszybszanie tępa mam opanowane.
Teraz jak ktoś wie to co tam mogę jeszcze opanowywać ^^
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
czyli umiesz już dopasowywać do siebie prędkości obu utworów tak?

merii: taaa a świstak siedzi...
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
czyli umiesz już dopasowywać do siebie prędkości obu utworów tak?

Dopasowywać do siebie nie. Wytłumaczę to inaczej.
Piosenka leci , a ja potrafię zwalniać jej tępo itp.
Właśnie gdy włączam drugą to się mieszają i nie fajnie się tego słucha ^^
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
wiesz co Yogii uczepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona, troche szacunku, wiem może ty jesteś nieskazitelny ale ja nie i czasem się myle, mod od siedmiu boleści naśmiewanie najlepiej ci wychodzi, a co do twoich powodów to też żadnych konkretów nie podałeś żeby sobie darować DJ'owanie, ooo sooryy zapomniałam o szyji :D widze że nie ma jakiegokolwiek sensu się przy tobie wypowiadać odrazu gnoisz i się naśmiewasz super trzymaj tak dalej :eek:k2:

acha i jeszcze jedno uważam że zaczęcie nauki na live nie na programach w wieku 18 r.ż. to troszkę późno
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Mam pomysł! Yoggi i Merii. Róbcie tak jakby was nawzajem nie było. Nie zwracajcie na siebie uwagi tylko mi pomóżcie z Virtual DJ!!! <_<
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Dopasowywać do siebie nie. Wytłumaczę to inaczej.
Piosenka leci , a ja potrafię zwalniać jej tępo itp.
Właśnie gdy włączam drugą to się mieszają i nie fajnie się tego słucha ^^
no to naprawdę nie błyszczysz. Naucz się "na słuch" dopasowywać do siebie tempa utworów- to jest podstawa podstawy

ech, lubię jak ludzie tak się plują przed monitorem (nie zapomnij go później umyć merii) :D
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
dokładnie naucz się na słuch Yoggi ma racje, dużo DJ utworów nie słyszy mają na trackach rozpisane bity i bitami dopasowują a nie o to chodzi, poza tym kawałki bitami mogą pasować ale kawałki razem ze sobą mogą nie współgrać (może tak być choć to nie jest reguła)
Yoggi tak poplułam aż spływało z niego ale już go wytarłam i moge sobie znowu popluć
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no to śmiało, wyżywaj się dalej :D mogłabyś troszkę jaśniej napisać powyższy post, bo chciałbym się dowiedzieć o co Ci chodziło
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Yoggi nie przeginaj słonko :lol: Ona się stara być milsza , ale ty jej to utrudniasz. Spróbuj dojść z nią do porozumienia a nie byc opryskliwym. Pozdro :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
"słonko" to ty możesz moja droga do swoich znajomych mówić, a jak ja piszę to moja sprawa, więc jak nic nie masz wnoszącego do tematu to nie pisz
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
"słonko" to ty możesz moja droga do swoich znajomych mówić, a jak ja piszę to moja sprawa, więc jak nic nie masz wnoszącego do tematu to nie pisz

Człowieku czy ty słyszysz sam siebie?! Kto tu się pluje stary!? Ona sie stara być miła, a ty jesteś opryskliwy!
Za twoje rady już dziękuję i proszę nie pisać więcej w moim temacie!
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
prosić możesz, władcą żadnym nie jesteś. A napisze tylko jedno, jestem "opryskliwy" jak to ujęłaś do osób które próbują zgrywać obeznanych w temacie o którym nie mają pojęcia. Racje masz tylko z jednym, nie warto robić OT
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
ja nic nie mówiłam że znam się na wszystkim to ty sobie coś ubzdurałeś, pojęcie jakieś mam nie wielkie ale ja przynajmniej potrafię się przyznać i łagodzić spór a ty nie, do tego ty cały czas robisz OT i do tego zachęcasz więc się może też trochę uspokuj i zejdź z ludzi panie mądraliński
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
merii z całym szacunkiem
ale z gastką wiedzy nie pomagaj ludzią bo i tak to nic nie da
kiedys był tu już taki koleś który chciał za wszelką cene wmówić innym że można oddzielić vokal od podkładu i za choinke nie dało mu sie przetłumaczyć
i Ty masz tak samo, mało wiesz jak sama przyznajesz a chcesz pouczać, a nie oto chodzi

co do samej sprawy, widze że już zaczyna Ci brakować pomysłów mała panno Niulo
a to już zły znak
nie jestem zwolennikiem DJ'owania jeśli chodzi o muzyke techno i im podobnym, uważam to za kretynizm i że całkowite beztalencia ze sprzętem mogą to robić,
ale fakt faktem wymaga to troche wyobraźni i pomysłu
bo zwykłe puszczanie muzy to lipa

tak więc uruchom szare komórki i pomyśl co chciała byś zrobić z utworem
a potem szukaj na forach, a masa ich jest
i co najważniejsze jeśli chcesz sie dowiadywać rzeczy przez internet to NIE pytaj, albo rób to rzadko,
wszystko już zostało napisane co chcesz wiedzieć na tym etapie, teraz tylko troche trzeba ruszyć głową i to znaleźć
i z pewnością takie poszukiwanie wyjdą Ci na dobre

poco ja to pisze jak nikt tego nie czyta?? paranoja
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
ja powiedziałam tylko to co wiedziałam w sama obsługę programów się nie wtrącam tak samo jak do technik grania i innych "pierdół" widziałam korzystałam ale to było na tyle, wiem że do tych rzeczy nie mam za dobrej wiedzy więc nic o tym nie pisze i nie pisałam, ja tylko skomentowałam tylko ze dwie czy trzy rzeczy bo o tym mam akurat pojęcie i na ten temat się wypowiedziałam więc ocb ?? ja na tym zakończyłam a pan Yogi ze mnie zaczoł robić nie wiadomo kogo i tym postem kończe tą głupią sprzeczkę i wielkie nieporozumienie
sory za OT
koniec OT :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry