Zakaz handlu w Niedziele

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no wiesz ? jaki ty masz sposób spędzania wolnego dnia z żoną ? komp ? a gdzie spacer po parku, rower itp. ?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kaagular, od mamutów to Ty powinieneś wrócić (kiedyś w końcu)...

Herbatniczek napisał:
no wiesz ? jaki ty masz sposób spędzania wolnego dnia z żoną ? komp ? a gdzie spacer po parku, rower itp. ?
Jaka żona... Herbatnik. Żonę to On może mieć jak sobie wydrukuje w 3D.
To są efekty nie skakania z dziewczynami na skakance :)
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
no wiesz ? jaki ty masz sposób spędzania wolnego dnia z żoną ? komp ? a gdzie spacer po parku, rower itp. ?
Na spacer to chodzimy na Mirage w CS:GO albo na Summoners Rift w LOL. Tak tak pewnie nie wiecie o co chodzi, ale miliard ludzi wie. Serio nie pamiętam kiedy byłem na "spacerze". Z domu po dobroci to wychodzę grac w piłkę, do pracy i do "cioci na imieniny" i bardzo uprzejmie proszę w to nie ingerować jakimiś debilnymi "skakankami". A rower jest do niczego, tylko gry zespołowe-kontaktowe!




_____________________ napisał:
Jaka żona... Herbatnik. Żonę to On może mieć jak sobie wydrukuje w 3D. To są efekty nie skakania z dziewczynami na skakance :)
Niezły z Ciebie prymityw kolego, za takim to pewnie panny sznurem. Jestem prawie 6 lat po ślubie, moja żona spędza przed kompem więcej czasu niż ja i poznaliśmy się w muzeum kiedy to byłem na randce z jej najlepszą przyjaciółką, którą to poznałem w grze online. Dlaczego chcesz takiemu drugiemu, młodszemu "mi" zabrać możliwość poznania żony i bycia w udanym związku? A jak już zabronisz tych złych gier to co ja jej będę raz na tydzień kupował? Kwiatki???

Jeśli tym zakazem handlu chcecie zmusić ludzi do skakania na skakankach, bo jak rozumiem w tygodniu i w sobotę im się skakać nie chce, to szczere gratulacje! A co do aktywności fizycznej to mam taką opaskę fit. I tak sobie liczę kroki i ogólnie aktywność fizyczną. I wiecie kiedy jest najwięcej kroków? W dni, w które gram w piłkę - to jest jasne. A potem w dni kiedy... jestem na zakupach w centrum handlowym. W obu przypadkach wyrobie >10 000 kroków, w normalny dzień ciężko przebić 5 000. Taka ciekawostka apropos aktywności fizycznej.

PS. zanim powiesz taką głupotę o druku 3D to lepiej poznaj choćby minimalnie tą technologię. Sztuczne panny to się jakoś inaczej robi, ale nie miałem okazji "zgłębić" tego tematu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No i prymitywowi się tłumaczysz??
Jaka opaska fit?
Jakie kroki?
Chłopie - mnie życia i szacunku do zdrowia w armii uczyli i tak nauczyli że nauczyli. Ja nie mam opaski liczącej puls, nie mam szmelcfona liczącego kroki. Nie wiem co to apteki, doktorki, szpitale.
Ćwiczę po swojemu 45min dziennie i raz w tygodniu mocniej. Chowam się tylko na żarciu własnej roboty i to od 1997r. Nie wiem co to cocacola i podobne.
Efekty? W Berlinie w ub. roku podeszło do mnie kilku asfaltów portfel pożyczyć. Odesłałem chłopców do szpitala bo lekkiego szału dostałem.

A co do żony to się nie wypowiadam. Wczoraj oglądałem program UMÓW SIĘ ZE MNĄ. Jeśli to są dzisiejsze POLSKIE kobiety to w razie W gdybym utracił swoją i przyszło by mi dzisiaj szukać
nowej Pani domu to idę NA KSIĘDZA albo zostaję PE***ŁEM. Po tym programie dopiero zrozumiałem dlaczego mamy w kraju tylu SINGLÓW a że ze mnie człek wyrozumiały i w większości przypadków
uczciwy to ZWRACAM HONOR tym wszystkim którym wcześniej POJECHAŁEM bo z takich 30-stu bezmózgich paszczurów sam nie miał bym co wybrać...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tak się składa że jestem nowoczesnym dziadkiem i doskonale wiem co to jest CS:GO, widziałem jak mój wnuk w to się bawi, dla mnie osobiście trochę nudne bo latasz i strzelasz, bardziej lubiłem gry w stylu Medieval bo tam jest strategia

ale smutne to jest że z kobietą swojego życia człowiek spędza czas przed kompem, tak naprawdę jest to integracja ze sprzętem elektronicznym w obecności żony, na pewno sa to wspólne zainteresowania ale jakieś to mało romantyczne. czas na to że każde robi swoje przyjdzie po wielu latach związku kiedy emocje i namiętności opadną


a co do meritum sprawy to specjaliści podnoszą że hipermarkety, które miały upadać właśnie odżywają, ludzie wystraszeni tym że w niedzielę nie mogą zrobić zakupów biegną w sobotę do hipermarketu zamiast jeszcze niedawno do mniejszych sklepów
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
U mnie w domu jest zakaz, już kiedyś o tym wspomniałem. Internet jest tylko wtedy gdy TATUŚ zezwoli a TATUŚ jest taki że w 95% przypadków nie zezwoli.
Internet zniszył gospodarkę. Znizczył ludzi. Nigdy nie pozwolę na to by zniszczył mi rodzinę. Coraz więcej moich znajomych robi tak jak ja i od dłuższego czasu słyszę że jest coraz lepiej.
Nie ma kont na nk, twitterach, facebookach. Do kontaktu z rodziną i znajomymi jest Skajp i tyle. Internet i komputerki ogłupiają i nigdy zdania nie zmienię.
Dał byś 3000-4000zł za kartę graficzną by móc grać?
Dał byś 1500-1600 za procesor (i7-8700k) by mieć lepsze FPSy i wyniki?
Dał byś za PADa do Playstation 300zł??
Ludzie młodzi życie przegrywają przed ekranami tyle że jeszcze o tym nie wiedzą.
Jestem wrogiem gier i nigdy się nei zmienię!
Chcesz postrzelać? Spoko!! kupię pistolety na farbę, kupię Ci maskę, kask, specjalny ubiór i dawaj w góry do lasu pobiegamy i postrzelamy!
Będzie gra ONLINE LIVE + mega SPORT!
Chcesz się pościgać?? Nie ma problemu! Mało tu torów i klubów gokartowych?
No bo teraz inni powiedzą że to kosztuje .... taki wjazd na tor aż 30zł...
A ile kosztuje PC z wyższej pułki który za 2,3 lata złomem będzie? 6000? 8000? 10000?

https://www.youtube.com/watch?v=IR8NBZilck8
https://www.youtube.com/watch?v=Skl1l3TFEMg
https://www.youtube.com/watch?v=_12CbPqb3Jw
https://www.youtube.com/watch?v=hyFKSd7_5mc
https://www.youtube.com/watch?v=9ZQ5mQBZYPc

Takie "COŚ" mam trzymać pod własnym dachem i jeszcze karmić?
Szczerze??
Dostał bym 25 lat albo dożywocie gdyby to było moje dziecko! (ostatni film)

i PIS będąc partią która ma niby bronić i chronić powinien i z internetem w polsce zrobić porządek!
Wcale bym się nie obraził gdyby został jutro wyłączony!
Chodzi o gry ONLINE i wszystkie portale pseudospołecznościowe dzieki którym już masa nastolatków w grobach ziemię gryzie bo nie wytrzymała HEJTU!!
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
smutne to jest że z kobietą swojego życia człowiek spędza czas przed kompem
Wiesz, kwestia subiektywna. Dla mnie łażenie w te i we wte trzymając się za rączki, mijając drzewa to strata czasu. Czy tam inne gapienie się w chmurki. A w grach jest cel, są emocje, jest rywalizacja, jest socjalizacja (aczkolwiek faktycznie nie w ujęciu klasycznym). Można się napocić gorzej jak na boisku. Wracając do socjalizacji... czy się to komuś podoba czy nie internet to po prostu kolejne jej źródło. Pewnie kolega "kreska" (czy "___"?) o takim Tinderze by nic dobrego nie powiedział. A jest to dokładny substytut spotkania kogoś na mieście w bibliotece czy w klubie) - akurat ja z niego nie korzystam bo mam żonę :p Poznałem sporo osób przez internet, mam z nimi o wiele lepsze i bliższe relacje niż z tymi ze szkół/studiów (ze studiów nie znam już nikogo). Rekordzistę znam dokładnie połowę mojego życia i mam z nim kontakt dosłownie codzienny. Pewnie dlatego tak to działa bo po prostu mamy coś wspólnego - tutaj są to konkretne zainteresowania. Tym samym ja ze znajomymi z internetu spędzam po kilka godzin dziennie (na TeamSpeaku), gadamy o piłce, związkach, jedzeniu i o wszystkim o czym rozmawiają "klasyczni" znajomi. A z "klasycznymi" znajomymi, a mam ich dosłownie trzech z LO, spotykam się jakoś tak ze 4 razy w roku.
A Pan ____ chce mi to zabrać. No gratulacje.



_____________________ napisał:
Takie "COŚ" mam trzymać pod własnym dachem i jeszcze karmić?
Teraz to mnie autentycznie tak załamałeś, że aż mi smutno!
Człowieku, przecież to są tak orydynarne fejki, że mózg staje. Typ na ostatnim filmiku to już w ogóle ameba umysłowa robiąca filmik dla ludzi takich jak on. Jest na tyle głupi, że w CS nie umie obsa odpalić tylko puszcza filmik na YouTube (20 sekunda) i udaje, że gra a potem, że się wścieka wyrzucając monitor z demobilu za okno żebyś mu natrzepał wyświetleń. A no i pewnie nie wiesz, ale nie da się grać niepodłączoną klawiaturą. No ale udało mu się, filmik obejrzeliśmy! Jedyny niekoniecznie fejkowy (taki 50/50) to drugi, ale tam nic się nie stało (kompa se podniosą). Większe emocje mam co tydzień na piłeczce przy pierwszej lepszej nakładce.

Z aktywnością fizyczną jest tak, że mam oba kolana stłuczone i palec wybity po piłce nożnej a od kompa hemoroidy i skrzywienie kręgosłupa. Dla mnie nie ma różnicy.


_____________________ napisał:
Dał byś 3000-4000zł za kartę graficzną by móc grać? Dał byś 1500-1600 za procesor (i7-8700k) by mieć lepsze FPSy i wyniki? Dał byś za PADa do Playstation 300zł??
Nie/Nie/Nie. Ale to też są pytania kompletnego ignoranta.




Tak na poważnie, to polecam ci serial BlackMirror, będziesz miał więcej czarnych wizji nt. przyszłości (jedn z lepszych seriali w ostatnim czasie). O ile oglądanie seriali jest tam u ciebie w jaskini dozwolone w niedziele lub w inny dzień tygodnia.



Wracając... http://www.galeriapolnocna.pl/wydarzenie/niehandlowe-niedziele
Ponoć w ostatnią niedzielę mieli 10 000 gości tylko linka zgubiłem.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja myślę że to prawdziwa prawda a nie fejki. Nie ma w Polsce akotra który umiał by zagrać takiego debila.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Oni nie grają debili, są nimi. I to takimi najczystszej wody. Ale to co robią jest tak ordynarnie udawane, że szok. Równie dobrze mogliby zaaranżować ustawkę pod osiedlowym śmietnikiem i sklepać "przypadkowego" przechodnia, żebyś potem wklejał filmiki jaka to młodzież agresywna. Tym samym podpieranie się tymi filmikami w powyższym kontekście jest, najdelikatniej to ujmując, nierozsądne. Zresztą nawet jakby nie udawali to też nie było by zbyt mądre. Emocje to emocje, bez znaczenia co je wywołuje (gracz rozwali klawiaturę - aczkolwiek gracz klawiaturę i resztę sprzętu pielęgnuje i dba o nią), piłkarz zrobi wjazd w nogi, hokeista strzeli rywala w twarz).
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kaagular napisał:
Tym samym podpieranie się tymi filmikami w powyższym kontekście jest, najdelikatniej to ujmując, nierozsądne.
A którymi koleszka radził by się "podeprzeć"?
Może coś z tego??
https://www.youtube.com/watch?v=MtFLKmb2w7A&t=287s
https://www.youtube.com/watch?v=tFUSMbei7uc
albo nieee bo to też FEJK (były gdzieś Polskie ale nie chce mi się szukać)
i wszystko tylko po to by zdobyć kilka lajków... w YouTubie!

I co? Naprawdę internet nie powinien zostać zakazany? Wiesz do czego to wszystko kiedyś doprowadzi?
Gdy już znudzi się to co jest teraz i stanie się ZA CIENKIE to będziesz mógł oglądać gwałty na żywo, zabójstwa ONLINE i podobne. To tylko kwestia czasu.

Słuchaj, jak też jestem swojego rodzaju świerem. Jeszcze kilka dni temu miałem piekielnie szybkie Audi. Samochód bez ograniczenia prędkości bez problemu osiągał
na autostradach prędkości rzędu 280-290km/h!
Znajdź u mnie na YouTubie choć jeden filmik pokazujący jak DEBIL chwali sie tym że jedzie blisko 300km/h!

Gdyby YouTuba i podobnych nie było - Pani która tańczy na czubku ogromnie wysokiego masztu (wieży) nie miała by POWODU by wejść tam i siebie nagrać.
Problem tylko w tym że fajnie sie ogląda takie dziwactwa i lajkuje bo fajnie komuś wyszło!
A co powiedzieć o tych którym nie wyszło???
No bo wiesz - Bozia nie dała szczęścia i nie mieli okazji zgrać tego co nagrali ... he he a ich filmiki są dzisiaj jedynie dowodem ich własnej śmierci w policyjnych aktach.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Teraz to już się zagubiłem. Dałeś filmiki pokazujące ponadprzeciętnych ludzi w dodatku super wysportowanych czyli będących absolutną odwrotnością przeciętnego gracza komputerowego (o tych cymbałach udających, że coś rozwalają nie wspominając). Oczywiście wariatów ale nie inaczej zwariowanych niż himalaiści, nurkowie głębinowi, kierowcy ultraszybkich samochodów, jegomościa płynącego przez ocena na kajaku itp. itd. Czyli ogólnie nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi. No oprócz szczerej nienawiści do internetu czyli.... ludzi i ludzkiej natury bo na tych filmikach to nie są roboty.
A tym co im nie wyszły takie wygibasy to nic nie powiem bo są plackami jak naleśnik, kostkami lodu czy pokarmem dla rybek. Selekcja naturalna to się nazywa.

PS. sporo tego YT jak na kogoś kto gardzi internetową rzeczywistością.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kaagular napisał:
PS. sporo tego YT jak na kogoś kto gardzi internetową rzeczywistością.
Bo internetowa rzeczywistość opiera się dzisiaj w 98% przypadkach na YT.
Ludzie zdebilnieli tylko po to by móc pokazać że zdebilnieli a że ludzie chcą by dużo ludzi to widziało - lądują w YT do którego wujo google w 98% przypadków chętnie Cię przekieruje po.. byle zapytaniu.
Wpisz w google DEBIL BIEGA i od razu lecisz do YouTuba więc skąd to ździwienie że wróg internetu hula po YT??

No i podoba mi się też to że Ty zawsze znajdziesz mądre i racjonalne wytłumaczenie wszelakiego debilizmu.... Podziwiam Cię... ale uspokój się bo jeszcze zostaniesz moim idolem w sprawach dotyczących nazywania "kupy" złotem...
 
S

serwor

Guest
_____________________ napisał:
Ja myślę że to prawdziwa prawda a nie fejki. Nie ma w Polsce akotra który umiał by zagrać takiego debila.
To fejki i na dodatek sciągniete z zagranicznych filmów, takie coś jest popularne na YT.


_____________________ napisał:
albo nieee bo to też FEJK (były gdzieś Polskie ale nie chce mi się szukać) i wszystko tylko po to by zdobyć kilka lajków... w YouTubie!
To jest po to aby się pokazac i przy tym zarobić, przecież na YT zarabia się. Ktoś lubi ryzykować, lubi adrenalinę i ma przyjemność z pieniędzmi.



_____________________ napisał:
Gdyby YouTuba i podobnych nie było - Pani która tańczy na czubku ogromnie wysokiego masztu (wieży) nie miała by POWODU by wejść tam i siebie nagrać.
Ja myślę że ona i tak by tam weszła, to ją podnieca.
To tak jak ze spinaczką wysokogórską, niedawna sprawa w Pakistanie. Czy normalny człowiek tam by się pchał? Po co?



Kaagular napisał:
Dałeś filmiki pokazujące ponadprzeciętnych ludzi w dodatku super wysportowanych czyli będących absolutną odwrotnością przeciętnego gracza komputerowego
Na dodatek on sam podejrzewam nałogowo siedzi w internecie, jaka to róznica grac czy pisac na fejsie czy forum?



_____________________ napisał:
Ludzie zdebilnieli tylko po to by móc pokazać że zdebilnieli a
Moim zdaniem większym debilizmem od YT jest Facebook.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
_____________________ napisał:
więc skąd to ździwienie że wróg internetu hula po YT??
No nie wiem. Ja na YT nie wchodzę bo nie mam po co (od czasu Spotify, wcześniej słuchałem muzyki na YT). Coś się przewinie raz na miesiąc. Po co tam wchodzisz? Nie mam pojęcia.



serwor napisał:
Moim zdaniem większym debilizmem od YT jest Facebook.
A nie wiem. Nie używam.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
serdeczne pozdrowienia dla posła PIS, który podczas debaty nad zakazem handlu w niedzielę domagał się zamykania wszystkiego włącznie ze stacjami paliw a tymczasem jego żona w niedzielę handluje alkoholem

nie ma to jak wiarygodność
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
serdeczne pozdrowienia dla posła PIS, który podczas debaty nad zakazem handlu w niedzielę domagał się zamykania wszystkiego włącznie ze stacjami paliw a tymczasem jego żona w niedzielę handluje alkoholem
No ale może właśnie chciałby z żoną w niedzielę do parku pójść? Albo ją zmienić na lepszy model? :p
I to "włącznie ze stacjami paliw" to przeakcentowałeś. Automatyczny dystrybutor i nie ma problemu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No widzisz Herbatniku, coś tej naszej władzy ostatnio odbiło. Pierwsze dwa lata wskazywały na to że chyba wkońcu będzie ok a tu patrz. Job pospolity hurtowy.
Mi się wydaje że powodem tego jest fakt iż "CHORY" nie jest wstanie długo udawać że jest "ZDROWY". Prędzej czy później "KASZEL" usłyszysz...
Jakiś czas temu powiedziałem że jeśli PIS nie zacznie i u siebie sprzątać to kolejnych wyborów nie wygra.
Dla przykładu teraz powinni HANDLUJĄCĄ ukarać stosownym mandacikiem na kilka tysiaków...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no wiesz ? jak możesz domagać się aby kolega kolegę ukarał ?
 
Do góry