Wyprawka - co kupić? Czego unikać?

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
to prawda, czasem trudno nadążyć, pamiętam że jak dostaliśmy to Maxi Cosi to dopiero zrozumieliśmy, że to prawie 9 miesięcy już minęło... leci bardzo szybko
 

effakow

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
leci jak szalone, ale to miło dostać Maxi Cosi, bo to tania zabawa nie jest, a stanowi dla rodziców nie raz potężne wyzwanie ;p
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
wiesz jak masz dużą ilość znajomych to zrób baby-shower i niech się zrzucą na wymarzone Maxi Cosi dla dziecka albo coś innego to no problem :)
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
sklep Zebra Świat Dziecka w Warszawie przenieśli z ulicy Bodycha na Kolorową 19/142. Pojechałam w zeszłym tygodniu z zamiarem zakupów a tam sklepu nie ma, dobrze że na Kolorową trafiłam. Sklep chyba większy i jak zwykle dostałam to co chciałam.
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
to prawda, taka zrzutka jest świetną sprawą zwłaszcza, że pozwala rodzicom zaoszczędzić naprawdę potrzebne im pieniążki na inne rzeczy, a z doświadczenia wiem, że Maxi Cosi doskonale spełnia swoją rolę
 

Frida_19

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
1
Może obejrzyj sobie katalog skip hopa (jest na allegro) tam jest mnóstwo pomysłowych i ładnych rzeczy - ubranka, torby do wózka bardzo praktyczne, ręczniki z kapturkiem, karuzelki, zabawki i wiele wiele innych.
 
Do góry