Wyprawka - co kupić? Czego unikać?

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
slodziak napisał:
polecam butelki antykolkowe,warto taką mieć chociaż jedną
My mamy butelkę antykolkową szerokootworowa EasyStart z canpolu, pasuje do laktatora z tej samej firmy. Można do niej dopasować 5 rodzai smoczków, w zależności od wieku, wiec idealna na długi okres.

Powiem czego nie kupować bucików, dla maluszka są zupełnie zbędne, do czasu kiedy nie zacznie chodzić.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja to bym również zapytała się rodziców czego by ewentualnie potrzebowali :) jeśli by powiedzieli że " nic " jak to ludzie mają w zwyczaju zapewne zrobiłabym sama im duży pakunek rozmaitości który by się składał z wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy takich jak pieluchy , smoczki , butelki itd itp
 

Kasia101

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie słyszałam o butelach antykolkowych.. Ja miałam zwykłę butelki. Raczę wszytko kupić przed porodem ponieważ po możemy się różnie czuć i trzeba wysyłać samego męża co może różnie się skończyć hehe
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
U mnie uzpełnie niepotrezbne były buciki i małe ubranka jak dla dorosłych, jak jeansy rozmiar 62, czy sweterki takie malutkie. Warto wziąć mocno pod uwage pore roku, w której dziecko ma przyjść na swiat, u mnie sprawdziły się body na ramiączkach i baaardzo lekkie, przewiewne koszulki. Kiedy Małą maiła 3 tygodnie nawiedziła nas fala upałów.....ufffff.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
W sumie to nie butelka jest antykolkowa, tylko smoczek :) ma on system odpowietrzania, co zapobiega połykaniu powietrza, a przy tym powstawaniu kolek :) na początek najlepiej kupić dwie butelki mniejszą i większą. Te z canpolu są dobre jakościowo i po naprawdę dobrej cenie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Wiele produktów z canpol babies jest dobrych i w dobrej cenie, przystępnej bardzo. a o butelkach nie wiedziałam, że są jakies nowe, jakiej pojemności?
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
jaka29 napisał:
Wiele produktów z canpol babies jest dobrych i w dobrej cenie, przystępnej bardzo. a o butelkach nie wiedziałam, że są jakies nowe, jakiej pojemności?
Są dostępne w trzech opcjach pojemności: 120ml, 240ml, 300ml. Do tego trzy dostępne kolory i pięć rodzajów smoczków można dobrać do nich. Pasują one laktatora z canpolu jak ktoś posiada :)
 
J

jessi_ca

Guest
ja dorzuce od siebie torbe na przybory dzieciece- bardzo praktyczna podczas spacerów czy na dluzsza podroz. moja siostra ma flexi bag i bardzo sobie chwali, bo jest w stanie zmiescic tam wszystko- i rzeczy bobasa i dorzucic tez swoje gadzety :) ostatnio co prawda poplamila ją ale bez problemu wyprala w pralce i torba nada wyglada swiezo :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
jessi_ca napisał:
ja dorzuce od siebie torbe na przybory dzieciece- bardzo praktyczna podczas spacerów czy na dluzsza podroz. moja siostra ma flexi bag i bardzo sobie chwali, bo jest w stanie zmiescic tam wszystko- i rzeczy bobasa i dorzucic tez swoje gadzety :) ostatnio co prawda poplamila ją ale bez problemu wyprala w pralce i torba nada wyglada swiezo :)
nie ty jedna chwalisz flexi bag, podobno to najbardziej pojemna torba do wozka jest
 
J

jessi_ca

Guest
ItaliaAmore napisał:
ja dorzuce od siebie torbe na przybory dzieciece- bardzo praktyczna podczas spacerów czy na dluzsza podroz. moja siostra ma flexi bag i bardzo sobie chwali, bo jest w stanie zmiescic tam wszystko- i rzeczy bobasa i dorzucic tez swoje gadzety :) ostatnio co prawda poplamila ją ale bez problemu wyprala w pralce i torba nada wyglada swiezo :)
nie ty jedna chwalisz flexi bag, podobno to najbardziej pojemna torba do wozka jest
dokladnie! tam jest kilka przegród wiec mozna spokojnie posortowac rzeczy i ulozyc. moja siostra smieje sie ze to torba bez dna :D no i super ze mozna wrzucic do pralki i wyprac
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
GreenKat napisał:
Wiele produktów z canpol babies jest dobrych i w dobrej cenie, przystępnej bardzo. a o butelkach nie wiedziałam, że są jakies nowe, jakiej pojemności?
Są dostępne w trzech opcjach pojemności: 120ml, 240ml, 300ml. Do tego trzy dostępne kolory i pięć rodzajów smoczków można dobrać do nich. Pasują one laktatora z canpolu jak ktoś posiada :)
Ja bardzo często kupuje butelki canpol, kiedyś miałam te wąskootworowe, dla pierwszej córki, ale stwierdzam, że one się najlepiej sprawdzają przy herbatce albo soczku, do mleka lepsze są szerokootworowe easy starty.
Wygodniej nasypywać mleko, łatwiej się czyszczą i mają super wyraźną miarkę, o cenie chyba nie trzeba wspominać :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
jessi_ca napisał:
ja dorzuce od siebie torbe na przybory dzieciece- bardzo praktyczna podczas spacerów czy na dluzsza podroz. moja siostra ma flexi bag i bardzo sobie chwali, bo jest w stanie zmiescic tam wszystko- i rzeczy bobasa i dorzucic tez swoje gadzety :) ostatnio co prawda poplamila ją ale bez problemu wyprala w pralce i torba nada wyglada swiezo :)
nie ty jedna chwalisz flexi bag, podobno to najbardziej pojemna torba do wozka jest
dokladnie! tam jest kilka przegród wiec mozna spokojnie posortowac rzeczy i ulozyc. moja siostra smieje sie ze to torba bez dna :D no i super ze mozna wrzucic do pralki i wyprac



o to dobrze ze flexi bag sie dobrze pierze, to przydatne. co do butelek, tez mam canpola :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
jaka29 napisał:
Które masz butelki? te nowe?
Te nowe easy starty są szerokootworowe - to są te kolorowe - czerwono, fioletowo, zielone. Nie pamiętam czy były jeszcze jakieś kolory aczkolwiek butelki przykuwają uwagę. :) Smoczki dobrze się domywają. No i plus dla antykolkowego odpowietrzacza.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja bym im dała największy plus za to, że są szerokootworowe właśnie. Dobrze mleko się nasypuje, dobrze myje a i smoczek cycusiopodobny a jak ja kupowałam dla 6 miesięczniaka to ważne było żeby się łatwo przestawiało z cycka na butelkę i odwrotnie.
 
J

jessi_ca

Guest
ItaliaAmore napisał:
ja dorzuce od siebie torbe na przybory dzieciece- bardzo praktyczna podczas spacerów czy na dluzsza podroz. moja siostra ma flexi bag i bardzo sobie chwali, bo jest w stanie zmiescic tam wszystko- i rzeczy bobasa i dorzucic tez swoje gadzety :) ostatnio co prawda poplamila ją ale bez problemu wyprala w pralce i torba nada wyglada swiezo :)
nie ty jedna chwalisz flexi bag, podobno to najbardziej pojemna torba do wozka jest
dokladnie! tam jest kilka przegród wiec mozna spokojnie posortowac rzeczy i ulozyc. moja siostra smieje sie ze to torba bez dna :D no i super ze mozna wrzucic do pralki i wyprac



o to dobrze ze flexi bag sie dobrze pierze, to przydatne. co do butelek, tez mam canpola :)



no z praniem nie ma co sie obawiac. jak wyjmiesz z pralki to torba wyglada jak nowa, zadnych zagniecen czy odbarwien
 
I

ItaliaAmore

Guest
o super, dzieki za odp chyba sie zdecyduje na te flexi bag, co do butelkto te nowe canpolu, najpierw te małą, potem średnią, jak maly zacza wiecej jesc, ja polecam, maja dobre smoczki, a i cena jest okej, nie to co przereklamowany avent ze swoimi cenami z kosmosu
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Hipcio87 napisał:
Które masz butelki? te nowe?
Te nowe easy starty są szerokootworowe - to są te kolorowe - czerwono, fioletowo, zielone. Nie pamiętam czy były jeszcze jakieś kolory aczkolwiek butelki przykuwają uwagę. :) Smoczki dobrze się domywają. No i plus dla antykolkowego odpowietrzacza.
Zauważyłam, że mamy bardzo sobie tę butelkę chwalą. Nawet na liście prezentów na baby shower widziałam kilka razy. :)
 
Do góry